Smútok Sheridana Smitha ako otca Colina zomiera na rakovinu - pretože stratil brata Juliana na rovnakú chorobu

Celebrity News

Sheridanov otec zomrelanthony joshua tyson zúrivý boj

Otec Sheridana Smitha zomrel po dlhom boji o zdravie.


Hviezdny otec Colin Smith zomrel tento týždeň po diagnostikovaní rakoviny začiatkom tohto roka.Sheridan si po diagnostikovaní oddýchla od svojej show West End Funny Girl a teraz 6. decembra zrušila svoje predstavenie Kráľovská odroda, aby sa mohla sústrediť na smútok.


Vo vyhlásení sa uvádza: „Milovaný otec Sheridana tento týždeň bohužiaľ zomrel.

„Môžeme potvrdiť, že tento utorok nebude účinkovať na vystúpení Royal Variety.'V tejto ťažkej dobe pre Sheridan a jej rodinu by sme ťa chceli požiadať, aby si rešpektoval ich súkromie.'

(Obrázok: Twitter)


Sheridan Smith a jej otec Colin Smith

Hviezda smúti za svojou stratou po náročnom roku (Obrázok: Getty)

Hviezda Funny Girl mala vystúpiť po boku ďalších celebrít ako Sting a Robbie Williams v šou, ktorá sa bude konať pred princom z Walesu a vojvodkyňou z Cornwallu.

Keď mala len osem rokov, tragicky prišla o brata Juliana a otvorila sa tomu minulý rok, keď hrala pacientku s rakovinou prsníka Lisu Lynchovú v srdcervúcej televíznej dráme The C Word.

Smithovi rodičia - Colin a Marilyn - vytvorili dvojicu Country a Western, The Daltons.

Na facebookovej stránke kapely je ich zvuk inšpirovaný dielom Johnnyho Casha, Hanka Williamsa a Dolly Parton.

S rodičmi často vystupovala mladá Sheridan a k rodičom sa na pódiu často pridal aj jej brat Damian, ktorý je súčasťou kapely The Torn.

V rozhovore pre The Telegraph v roku 2010 Smith opísal svoju rodinu ako „trochu podobnú The Waltons“.

(Obrázok: )

Herečka Sheridan Smith sa zúčastňuje televíznych cien House of Fraser Bafta 2016

Sheridan prišla o otca (Obrázok: Splash)

Povedala: „Moji rodičia sú country a western duo s názvom The Daltons. Predvádzali sedem nocí v týždni a keď som mal štyri, pridal som sa k nim na pódiu a robil som malé tanečné rutiny. Netrvalo dlho a stál som na stoličke, aby som sa pridal k spevu.

„Cez víkendy často nemajú koncerty, ale ak áno, prídem a pripojím sa. Rád vystupujem. Ale v dnešnej dobe je pravdepodobnejšie, že všetci pôjdeme podporiť koncert môjho brata Damiana. Je gitaristom skupiny Torn. '

Zdrvujúca správa prichádza potom, čo sa ukázalo, že Sheridan bude mať televízny comeback.

Hviezda, 34 rokov, ktorá práve skončila beh s Fanny Briceovou vo West Endovom muzikáli Funny Girl, bude na Dave rozprávať novú sériu Crackanory.

Zdroj povedal: Na scéne bola brilantná, skutočne sa s ňou krásne pracovalo a brilantne čítala. Je to vynikajúca herečka a program bol pre ňu potešený.