Meniaca sa tvár Sharon Osbourne po rokoch chirurgického zákroku, liftingu tváre a poprsia

Celebrity News

Sharon Osbourne nie je žiadnou žiarou.

67-ročná sudkyňa X Factor strávila posledných 20 rokov štípaním, zasúvaním a posilňovaním rôznych častí svojho tela, ktoré vyvrcholilo bolestivým štvrtým zdvihom tváre v lete minulého roku, ktorý spôsobil, že sa pýšila „pomôž mi!“ v agónii po operácii.

Sudkyňa X Factor a manažérka manžela Ozzyho Osbournea zhltla státisíce libier na plastickej chirurgii po tom, ako v roku 1999 schudla viac ako 100 libier vďaka svojmu žalúdočnému bypassu.

V nasledujúcich rokoch Sharon prešla pod nôž na brucho, prsia (a ďalší chirurgický zákrok na odstránenie implantátov, keď začali vytekať), dvojitú mastektómiu, operáciu rekonštrukcie prsníka a abdominoplastiku.

Sharon Osbourne

Sharon Osbourne vyzerá dramaticky inak ako v 80. rokoch minulého storočia

čas usman vs masvidal uk

Dopriala si tiež dizajnérsku vagínu, operáciu očí, zdvíhanie stehien, zadok a zdvihnutie celého tela, ako aj liposukciu stehien, aby sa zbavila tuku.

Okrem toho Sharon s potešením priznala roky injekcií botoxu a rôznych injekcií, aby si zachovala mladistvý lesk.

„Nie je toho veľa, čo som nevyladil, natiahol, olúpal, laseroval, dyhoval, vylepšil alebo úplne odstránil,“ žartovala vo svojej autobiografii z roku 2013 Nerozbitné.

„Nemyslím si, že som taká zlá ako niektoré ženy - napríklad Jocelynova nevesta z“ Wildenstein. Ale už nebudem mať žiadne ďalšie kozmetické procedúry. '

Jej sľub však netrval dlho ...

Hviezda zažiarila návratom k svojim prirodzeným vlasom (Obrázok: Jack Martin/Instagram)

Chirurg v ŽIARTE od MYA vysvetľuje NEWSAM Online, čo mohla Sharon urobiť ďalej.

„Navrhoval by som, aby Sharon v priebehu rokov absolvovala celý rad chirurgických a nechirurgických zákrokov, ktoré jej pomôžu udržať mladistvý vzhľad a zmeniť niektoré z jej fyzických vlastností.

'Napriek tomu, že Sharon v minulosti diskutovala a verejne potvrdila určité estetické postupy vrátane faceliftu, chirurgie prsníka, odstránenia očného vaku (blefaroplastika) a plastiky brucha (abdominoplastika), domnievam sa, že mala tiež zdvihnutie hornej/dolnej časti tváre a krku.'

hviezdy, ktoré zomreli v roku 2013

Sharon, na snímke v roku 1989, bola predtým v pozadí ako manažér manžela Ozzyho (Obrázok: NEWSAMpix)

„Jazvy po tomto type zákroku sú zvyčajne skryté vo vlasovej línii a okolo zadnej časti ucha, aby zostali jazvy diskrétne. Oblasť v spodnej časti líc je často označovaná ako „čeľuste“. môže začať klesať s prirodzeným procesom starnutia, pretože mäkké tkanivo sa v priebehu času vypúšťa. Chirurgický zákrok stiahne a napne pokožku, aby tvár získala omladený vzhľad. '

Chirurg pokračoval: „Blefaroplastika (odstránenie očného vaku) je miesto, kde sa prebytočná koža a tuk odstránia buď z horných alebo dolných viečok, čo znamená, že očné viečka už nemajú kapucňu ani nespadajú. Cena procedúry blefaroplastiky sa môže pohybovať v závislosti od pacienta, ale často bude od 3 900 do 7 500 libier.

Sharon pred svojou dramatickou transformáciou v roku 1989 (Obrázok: NEWSAMpix)

Sharon s dcérou Amy a manželom Ozzym v roku 1997, pred jej bypassom žalúdka

„Je tiež možné, že Sharon podstúpila nechirurgickú liečbu dermálnych plnív na lícach, často označovaných ako„ výplne na líca “. V tejto oblasti je možné použiť dermálne plnivá na obnovu štruktúry a objemu pozdĺž lícnych kostí.

'U mnohých ďalších žien sa výplne používajú na napnutie častí pokožky, kde sa v dôsledku prirodzeného procesu starnutia stráca objem.' Procedúra nahradí mäkké tkanivo a zároveň vyplní vrásky a kožné záhyby. Ceny výplní sa môžu pohybovať v závislosti od oblasti a použitého množstva, ale bežne sa cena pohybuje od 150 do 500 libier za reláciu. “

narodeniny manželky dominica Cummingsa

Sharon Osbourne (obrázok: Getty)

Sharon minula státisíce libier na plastickú chirurgiu

Expert pokračoval: „Verím, že Sharon mohla podstúpiť nechirurgickú liečbu výplní pier, pretože sa zdá, že má v porovnaní s predchádzajúcimi obrázkami trochu plnšie ústa. Poskytovateľ zaistil, aby jej pery stále vyzerali veľmi prirodzene a úmerne k jej tvárovým črtám. Priemerné náklady na plnidlá na pery vo Veľkej Británii sa môžu pohybovať v závislosti od poskytovateľa a množstva použitého plniva, môžete však očakávať, že za ošetrenie zaplatíte čokoľvek od 200 do 1 000 GBP.

„Sharonine oči sa zdajú byť jasnejšie a obočie mierne nadvihnuté-to by naznačovalo, že mohla absolvovať nechirurgickú liečbu injekcií proti vráskam (tiež známu ako Botox). Sharon má s najväčšou pravdepodobnosťou Botox na čele a glabelle (medzi obočím), ako vidíte, má hladké čelo, zdvihnutý oblúk obočia a obmedzený zamračený výraz.

Sharon, videná v januári tohto roku pred úpravou vlasov, možno nikdy neodradí svojho lekára od rýchleho vytáčania (Obrázok: Getty Images pre záznam A)

nick timothy fiona hill

'Tento postup môže poskytnúť vzhľad hladšej pokožky, ak pacienti hľadajú mladistvý vzhľad, alebo môže byť použitý ako preventívne opatrenie na spomalenie výskytu vrások.'

Chirurg dodal: 'Sharon vyzerá skvele a verím, že bude pravidelne dostávať tieto nechirurgické ošetrenia, aby si udržala mladistvý vzhľad a zdravú výživu.'