Seann Walsh a Katya Jones sa „bozkávali pri viacnásobných príležitostiach v jednom bzučiaku“

Celebrity News

Očití svedkovia tvrdili, že Seann Walsh pobozkal svojho partnera Strictly Come Dancing niekoľkokrát.Zahanbeného komika v pondelok verejne vyhodila Rebecca Humphriesová po tom, ako sa v sobotu večer na internet dostali obrázky, na ktorých mu v strede ulice hladí Katyu Jones.


Bol obviňovaný za svoje krátke ospravedlnenie, v ktorom sa nijako nezmieňoval o svojej päťročnej priateľke nažive a povedal, že bozk zachytený na kameru bol „jednorazovou opitou chybou, za ktorú sa skutočne ospravedlňujem“.Krčmoví štamgasti tvrdia, že Katya Jones a Seann Walsh sa viackrát pobozkali


V tom čase Katya - vydatá za Strictlyho choreografa Neila Jonesa - povedala, že jej manželstvo bolo veľmi pevné.

lazio 17 rokov

Teraz sa však tvrdí, že Seann a Katya sa pustili do viac ako jednej hry tenisových tonzíl - a skutočne ich videli týždeň piť v tichej krčme v centre Londýna, než ich chytili do vášnivého neskorého nočného objatia.„Katya a Seann prichádzali v ten týždeň do krčmy každý večer asi o 21:30,“ povedal jeden pravidelný hosť v krčme The Duke of York v Marylebone. slnko , a dodal, že ani jeden z nich nemal na sebe cvičebnú výstroj, keď sa objavili.

„Vyzerali ako normálny pár - s ostatnými boli veľmi spokojní a v bare boli navzájom hmatateľní. Nikto nevedel, kto sú a skutočne sa držali pre seba, rozhodli sa sedieť vonku. “


Catherine zeta jones a michael douglas

Keď explozívne obrázky padli, Seanna vyhodila jeho päťročná priateľka (Obrázok: David Dyson/)

Svedok dodal: „Boli v hlbokom rozhovore a zdalo sa, že sa do seba prestali párkrát bozkávať.

'Skutočne sa nezdalo, že by sa báli, že ich niekto uvidí, ale vynikli, pretože je to miestny hluk a každý každého pozná.'

Zdá sa, že obrázok dvoch z nich, ako sa smejú a rozprávajú sa pri vonkajšom stole, ukazuje, že majú oblečené iné šaty ako tie, ktoré vidia šokujúce zábery.

Seannovo umyté ospravedlnenie si už nezískalo žiadnych fanúšikov

Jeden priateľ Seanna však pre NEWSAM Online povedal, že neveria, že by sa v krčmových zdrojoch skutočne stalo, že by sa Seann a Katya pri iných príležitostiach bozkávali.

'Je to len úplná špekulácia takzvaných ľudí v krčme, ktorá ich víta celý týždeň,' povedal priateľ.

čo znamená 129

Spoločnosť NEWSAM Online kontaktovala zástupcov Seanna a Katyi so žiadosťou o komentár.

Seann a Katya sa po Kissgate prvýkrát verejne predstavili s kajúcnym ospravedlnením na Strictly: It Takes Two v stredu večer.

Katya trvala na tom, že jej manželstvo je „v poriadku“. po jej bozku so Seannom (Obrázok: BBC)

„Nie som osoba, ktorou by som mal byť zobrazený,“ povedal Zoe Ball a trval na tom, že vzťah s Rebeccou už vykazoval trhliny, než ho podviedol.

amazon januárový výpredaj 2019

„Myslím si, že v prvom rade by som bol radšej, keby som to nemal verejne riešiť, ale cítim, že musím.

„Urobil som chybu, ktorá ma veľmi mrzí - ospravedlňujem sa za zranenie, ktoré som spôsobil. Nikdy nemyslíš na rozsah škôd, ktoré spôsobíš, v okamihu, keď poznáš chybu, ktorej si sa dopustil. '

Ale bol obvinený z jeho „arogantného“ odpovede a za to, že sa svojmu bývalému osobne neospravedlnil.

Dvojica bude mať Strictly tento víkend (Obrázok: Instagram)

Ako sa veci majú, pár bude tancovať v sobotňajšej šou.

Richard Burton a elizabeth Taylor

Pripravovali sa na tancovanie Charlestonu - veselého čísla, ktoré nevyžaduje, aby sa partneri navzájom dotýkali rovnakým spôsobom ako tango alebo samba.

Ale Seann je teraz bookmakerom. favorita, ktorého treba odvolať počas výsledkov nedeľnej noci, po tom, čo sa verejná mienka voči nemu dramaticky zmenila.

*Strictly Come Dancing sa vracia zajtra o 18.40 h na BBC1