Samsung Galaxy S10 bude KONEČNE uvedený na trh dnes, ale všetko už možno bolo odhalené

Technológie

Po mesiacoch očakávania, Samsung konečne uvedie na trh svoj Galaxy S10 smartfón dnes.Očakáva sa, že technický gigant na podujatí Unpacked odhalí až štyri smartfóny – Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10e a skladací smartfón, ktorý by sa mohol volať Galaxy X.


V období pred udalosťou sa o smartfónoch šírilo niekoľko klebiet, takže máme celkom dobrú predstavu o tom, čo môžeme očakávať.Tu je súhrn všetkých najväčších fám a toho, čo môžete od dnešnej udalosti očakávať.


Čo očakávať od Samsungu Galaxy S10

Očakáva sa, že vlajková loď smartfónu Samsung pre rok 2019 sa bude volať Galaxy S10.

Všetko o Samsungu ukázal nový dizajn pre S10 (Obrázok: Všetko o Samsungu)Povesti naznačujú, že smartfón bude mať 6,1-palcový displej s oveľa užšími rámami ako jeho predchodca, Galaxy S9.

Namiesto obávaného „zárezu“ na umiestnenie prednej kamery a senzorov sa hovorí, že Galaxy S10 bude mať „dierovaciu“ kameru umiestnenú v pravom hornom rohu obrazovky.


Očakáva sa, že zadná strana smartfónu bude obsahovať fotoaparát s tromi šošovkami, ktorý je usporiadaný horizontálne, na rozdiel od Galaxy S9, ktorý videl, že šošovky sú nakonfigurované vertikálne.

Séria s10 v prípadoch unikla online cez @EVleaks na Twitteri

Samsung predstaví rad S10 20. februára (Obrázok: @EVLeaks cez Twitter)

Jednou z najinovatívnejších funkcií, ktorú by mal smartfón mať, je snímač odtlačkov prstov na obrazovke, ktorý používateľom umožňuje odomknúť svoje zariadenie jednoduchým priložením prsta na sklo.

Pokiaľ ide o farbu, povesti naznačujú, že smartfón by mohol prísť v rade zábavných odtieňov vrátane žltej a modrej, ako aj štandardnej čiernej a bielej.

Ako už bolo spomenuté, popri S10 sa očakáva, že Samsung predstaví ďalšie dva varianty – S10+ a S10e.

Nový S10 vyzerá úžasne

Ako by mohol vyzerať Samsung Galaxy S10 (Obrázok: OnLeaks/91Mobiles)

Predpokladá sa, že S10+ bude o niečo väčší ako S10, so 6,4-palcovým displejom, ktorý obsahuje o niečo väčší dierovaný fotoaparát s dvoma šošovkami.

Medzitým sa predpokladá, že S10e bude o niečo menší s 5,8-palcovým displejom.

Našťastie nie je potrebné dlho čakať, či sú tieto fámy pravdivé.

Samsung Galaxy S10

Spoločnosť Samsung dnes predstaví svoje smartfóny pre rok 2019 na podujatí Unpacked v San Franciscu.

Udalosť sa začína o 19:00 GMT a ako vždy, S Online vás bude priebežne informovať o všetkých veľkých oznámeniach.

Najčítanejšie
Nenechajte si ujsť