Sainsbury uvádza na trh nový gin s tonikom, ktorý je pre vás skutočne dobrý

Alkohol

Na zdravie(Obrázok: E +)

foot spa recenzie uk

Tento článok obsahuje odkazy na pobočky, za všetky tržby, ktoré z neho vytvoríme, môžeme dostať províziu. Uč sa viac

Alkohol je často spájaný s prázdnymi kalóriami a zlými rozhodnutiami, ale s vývojom novej generácie pitia (alebo nepitia!) Sa menia aj značky alkoholu.

Ako gigant liehovín William Grant & Sons práve uviedol na trh svoj prvý destilát s extrémne nízkym obsahom alkoholu s ABV iba 0,5%.

Nový tipple bez kocoviny sa volá ATOPIA, napriek tomu, že obsahuje 75x menej alkoholu ako gin s tonikom, je stále vyrábaný podobným spôsobom ako štandardný gin.

Použitie metód prírodnej destilácie a botanickej extrakcie znamená, že nápoj dostane svoju príchuť z prírodných zdrojov, nie je nabitý cukrom, pričom ATOPIA obsahuje iba 5 g cukru na 100 g.

Vyrába ho známa značka alkoholu

Je smutné, že všetka starostlivá destilácia vám vráti rovnakú cenu ako dobrá fľaša skutočného alkoholu, pričom ATOPIA stojí v Sainsbury 24 dolárov za 70cl fľašu a Majster sladu práve teraz, aj keď ho Ocado v súčasnosti má v ponuke za 20 libier.

môžete užívať panadol, keď ste tehotná

Na výber sú dve rôzne príchute: ATOPIA Korenené citrusy, ktoré - ako naznačuje názov - kombinujú šťavnaté citrusové chute s jemným korením, zatiaľ čo ATOPIA Wild blossom má náznaky zeleného jablka v kombinácii s kvetinovými tónmi.

Škótsky liehovar je rovnaká spoločnosť ako Glenfiddich, Tullamore Dew a Monkey Shoulder, pričom nový 0,5% gin bol pravdepodobne uvedený na trh, aby držal krok s trendom striedmosti ovládajúcim národ, čo znamenalo, že alkoholový priemysel musí buď inovujte, aby ste zviedli spotrebiteľov k baru, alebo nevyhnutne upadnete do zabudnutia spolu s našimi stratenými spomienkami na minulé roky.

Podávajte ho rovnako ako alkohol

phil jones man utd

Pokiaľ ide o 0,5% ABV, mierne alkoholické zvyšky sú väčšinou spôsobené spôsobom varenia nápoja, pričom ostatné potraviny, ako sú banány, sú pozitívne testované aj na malé množstvo (0,4% na porciu) alkoholu.

Aj keď by nebolo možné opiť sa na 0,5%, liehoviny s nízkym obsahom alkoholu boli navrhnuté tak, aby napodobňovali senzorický zážitok z alkoholu, napriek tomu, že sú ideálne na to, aby ste sa počas tehotenstva stále pripájali alebo sa vyhýbali kocovine, neodporúčame ich odovzdanie vašim najmenším alebo zotavujúcim sa alkoholikom.

Spoločnosť ATOPIA, ktorú vytvoril Lesley Gracie, ocenený Master Distiller spoločnosti William Grant & Sons, má zjavne dostupný, ale zreteľný chuťový profil, ktorého cieľom je „pozdvihnúť moderovaný zážitok z pitia“.

Existujú dve príchute

šaty amanda holden bgt

Čítaj viac

Príbehy o alkohole
Neexistuje žiadna bezpečná hladina alkoholu Pitie vína zvyšuje mužskú plodnosť Mladí ľudia uprednostňujú trávu pred alkoholom Bola vynájdená pilulka na kocovinu?

Lesley poznamenáva: ATOPIA je výnimočná kvapalina, ktorá využíva naše odborné znalosti v oblasti destilácie a miešania na vytvorenie novej generácie liehovín.

Vynikajúca tekutina, inšpirovaná starostlivejšími voľbami životného štýlu dnešných spotrebiteľov, prichádza v dvoch dokonale vyvážených príchutiach. Zaistili sme, že v chuti nie je žiadny kompromis - chuť ATOPIA je plná, od prvej chuti až do konca.