Kráľovská svadobná diéta: Tajomstvo štíhlej postavy Kate Middleton

Uk News

KAŽDÁ nevesta chce pre svoj svadobný deň vyzerať čo najlepšie. Ale ak sa chystáte prejsť uličkou pred dvoma miliardami ľudí, v stávke nemôže byť vyššie.

Nie je prekvapujúce, že Kate Middleton cíti tlak. Pri budúcej neveste sa počas kráľovskej návštevy v Lancashire priznalo, že má počas svadby nervozitu.

A keďže očarovala davy tým, čo bude jej posledným verejným angažmánom pred veľkým dňom, na perách mala každý jednu tému - ako získala svoju novú efektívnu postavu?

Kate mala na sebe priliehavý námornícky oblek a vyzerala znateľne chudšia ako pred štyrmi mesiacmi, keď bolo oznámené jej zasnúbenie s princom Williamom.

A bola oveľa štíhlejšia ako v študentských časoch pred šiestimi rokmi. Chudnutie je obzvlášť viditeľné na jej tvári.

Keď bola na univerzite, mala veľkosť 10 až 12 - ale experti predpokladajú, že teraz má veľkosť 6.

Len pred mesiacom, na návšteve Belfastu, Kate povedala jednému z davu, že drží svadobnú diétu. Šťastná 47-ročná Heather Lindsayová jej povedala, aby už nechudla a ona prezradila, že to všetko bolo súčasťou svadobného plánu. Aký je teda plán, ktorý pomáha Kate zhodiť kilá na veľký deň?

Jej mama Carole prisahá na Dukanovu diétu, nízko sacharidový plán s vysokým obsahom bielkovín, ktorý pochádza z Francúzska a je obľúbený medzi osobnosťami Jennifer Lopez a Nicole Kidman.

lúč-j nahý

Stúpenci prísneho režimu prisahajú na chudé mäso a ryby, beztukové mliečne výrobky a pijú iba vodu, čaj a kávu.

Tvrdí sa však, že diéta môže viesť k nutričnej nerovnováhe s príliš veľkým množstvom soli a nedostatkom vlákniny a vitamínu C.

NERVÓZNY

Nemyslím si, že Kate drží rovnakú diétu ako jej matka, povedala kráľovská odborníčka a šéfredaktorka časopisu Majesty Ingrid Seward.

Dlho vyzerala veľmi schudla, ale to, čo pravdepodobne spôsobuje toto chudnutie, je adrenalín. Myslím, že je veľmi nervózna.

Má ten uzol v žalúdku a ťažko sa jej jesť. Pôsobí veľmi dôstojne, ale musí byť vydesená.

rosie huntington-whiteley nahá

Nevieme si ani predstaviť, aké by to bolo, keby svet sledoval každý váš pohyb.

Pripravuje sa na najväčší deň svojho života a bude sa hrať z dis-play do sveta. Je pre ňu životne dôležité, aby to zvládla. Ako však zdôraznila Ingrid, Kate je vášnivá športovkyňa, ktorá rada jesť rozumne a príliš nepije.

Jej priatelia zo školy a univerzity dokonca hovorili o jej zdržanlivosti, pokiaľ ide o alkohol

laura treska jednoškvrnná sam claflin

Jeden z Kateiných prestávok v cestovaní po Florencii odhalil: Chcela by pohár vína, ale s nápojom by si poriadne neporadila. Po niekoľkých pohároch sa začala chichotať a hlúpo, takže potom prestala.

Nikdy nemala záujem poriadne sa opiť. Nikdy sa nenechala vymknúť spod kontroly.

Ďalší povedal: Keď sa všetci opíjali, Kate často popíjala jeden pohár vína.

A sú preč časy, keď si budúca kráľovská nevesta cestou z prednášok zobrala na večeru pizzu zo svojho miestneho Tesca. Namiesto toho teraz rada varí tradičné britské jedlá z čerstvých surovín pre ňu a Williama, ktorý pochválil jej schopnosti v kuchyni.

A Kate pokračuje v tejto zdravej téme pre väčšinu svojich jedál, pričom si na raňajky dáva čerstvé ovocie a cereálie, na obed šaláty a polievky. Ale ako každý rozumný človek na diéte si urobí priestor na príležitostné pochúťky.

ZABIJANIE

Majiteľka jej miestneho obchodu, obchodu Peaches Spar vo svojej rodnej dedine Bucklebury v Berkshire, prezradila, že miluje občerstvenie na Haribo. A je o nej známe, že si pochutnáva na lepivom karamelovom pudingu podávanom v miestnej krčme.

Majiteľ obchodu pán Shingadia povedal o jednej nedávnej návšteve: Prišla so svojou matkou a kúpila Haribos. Nakúpila tiež francúzsky chlieb, šunku, salámu, smotanu a vajíčka a svoje obľúbené časopisy Hello! Tatler a Elle.

Kate miluje Haribo Starmix - sú to jej obľúbené - a Tangfastics.

Kate bola tiež minulý mesiac videná ako štýlovo stolovala s Camillou v päťhviezdičkovom hoteli Berkeley v londýnskej štvrti Knightsbridge. K nim sa pridala sestra Kate Pippa (26) a Camilina dcéra Laura Lopes (33). Kate si objednala terinu z foie gras s bagetou v hodnote 15 libier, nasledoval pražený morský vlk s feniklom a čiernou olivovou omáčkou a pistácia v hodnote 14 libier suflé so zmrzlinou ako dezert.

Zasvätenci sa však domnievajú, že jej pred svadobnými nervami mohli prekážať leštenie pozemku. Na vínnej réve som počul, že jej jedlo sa vrátilo takmer nedotknuté, povedala Ingrid Sewardová.

Myslím, že má chuť jesť, ale keď na to fyzicky príde, nemôže.

Spolu s adrenalínom v svadobný deň je cvičenie veľmi dôležitou súčasťou života Kate.

Keď bola na Marlborough College, hrala tenis, hokej a nohejbal a počas prestávky rok strávila veslovaním na lodi Solent. Medzi jej záľuby patrí chôdza do kopca, tenis, plávanie a plachtenie.

santander ppi obchodné karty

Budúca princezná bola tiež cvičená v bývalej Dianinej telocvični, luxusnom klube Harbour Club v Chelsea, ktorý sa môže pochváliť tromi bazénmi, krytými tenisovými kurtmi, kozmetickými kúpeľmi a kaderníctvom.

Ďalší člen povedal: Kate bola minulý týždeň v telocvični cvičiť s priateľom viac ako hodinu.

Vyzerala v skvelej forme - neuveriteľne fit a štíhla.

Po cvičení zostala a večerala v klubovej reštaurácii.

A keď sú s Williamom na ich chate v Anglesey v severnom Walese, často ich možno vidieť, ako sa prechádzajú po pláži alebo v kopcoch.

Ingrid dodala: Myslím si, že Kate momentálne cvičí, aby načerpala silu a spálila adrenalín.

Som si istý, že je stresujúce byť analyzovaný týmto spôsobom a nechať každého sledovať každý jej pohyb. Musí to byť veľmi ťažké, ak na to nie ste zvyknutí.

eamonn a ruth dnes ráno

Ale keďže svet čaká na to, ako ju prejde uličkou len za niekoľko týždňov - a davy lemujúce ulice, aby sa s ňou stretli pri každom verejnom vystúpení - Kateho moment v centre pozornosti sa tak skoro nevytratí.

Je možné, že jej nový elegantný vzhľad tu zostane.