Online hack na peniaze Red Dead Redemption 2 – ako rýchlo zarobiť v multiplayeri

Technológie

Váš Horoskop Na Zajtra

Tento týždeň Red Dead Redemption 2 spustila svoj online multiplayer v beta teste. Do piatku bude mať každý prístup k novému režimu na hranie s priateľmi.10-ročná rodí

Ako by ste očakávali, veľká časť online hry je zarábanie peňazí. Mať nejaké je kľúčom k tomu, aby ste si hru užili, a našťastie existuje niekoľko trikov, ktoré vám môžu pomôcť zarobiť ešte viac.


Prvá vec, ktorú potrebujete vedieť, je, že lov zvierat je najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze v online režime. Na rozdiel od rabovania pre jedného hráča neprináša veľa peňazí.A tu prichádza na rad tento hack.


Získajte peniaze rýchlo s touto chybou RDR2

Ak chcete zarobiť peniaze, budete musieť zabiť nejaké zvieratá (Obrázok: Rockstar)

louis tomlinson eleanor calder

Je lepšie to vyskúšať v noci, pretože získate menší odpor miestnych obyvateľov. V hre pre jedného hráča zamierte na Emerald Station a potom na Emerald Ranch.Keď tam budete, musíte zabiť a stiahnuť všetky zvieratá. Vstúpte do ponuky hry a potom prejdite online. Mali by ste zistiť, že si necháte všetky zvieracie kože a potom ich môžete predať za cenné peniaze.

Tento proces môžete opakovať niekoľkokrát a zakaždým dostanete okolo 20 dolárov. Nie je to veľa, ale ako už bolo spomenuté, generovať peniaze v online hre je oveľa ťažšie ako v hre pre jedného hráča.


víťaz bgt 2013

Zbrane sú však veľmi drahé, takže je to skutočná drina, aby ste sa dostali k dobrým veciam. Obtiažnosť by však mala pomôcť udržať hru o niečo vyváženejšiu – keďže ľudia, ktorí dostanú špičkové zbrane veľmi skoro, môžu byť v hre pre viacerých hráčov skutočným utrpením.

Ďalšia metóda sa točí okolo brúsenia príbehových misií pre viacerých hráčov. Aby ste to dosiahli, čo najrýchlejšie vytvorte postavu a potom dokončite šesť misií, aby ste sa dostali na úroveň 8.

Potom môžete postavu vymazať a vytvoriť novú – peniaze zostanú. Môžete im zopakovať úvodné misie a zarobiť viac peňazí.

Red Dead Redemption 2
Najčítanejšie
Nenechajte si ujsť
Pozri Tiež: