Podľa odborníka môže kráľovná na knihu princa Harryho odpovedať „urážlivým“ gestom

Uk News

Kráľovná nemá v pláne poskytnúť princovi Harrymu a Meghan Markleovú publicitu a pozornosť, po ktorej túžia, navrhuje popredný kráľovský odborník.Namiesto toho bude „urážať“ dvojicu tým, že ich pripraví o reakciu na novú knihu vojvoda zo Sussexu.


Ingrid Sewardová, redaktorka časopisu Majesty, pochybuje, že by sa dvojica budúci rok nezúčastnila na oslavách jubilea v Londýne.Komentátor však cíti, že v reakcii na situáciu by kráľovná hrala Harrymu a Meghan do rúk.


36 -ročný princ potvrdil pripravované vydanie svojej autobiografie zdrojom, ktorý pre uviedol, že kniha vzbudila v rodine strach.

Kráľovná, Harry, Meghan

Kráľovná nebude hrať propagačné hry, hovorí Ingrid Sewardová (Obrázok: Getty Images)Kráľovský odborník však tvrdí, že 95 -ročný monarcha by akékoľvek vyhlásenie iba situáciu rozhnevalo.

najlepšie kúpele na nohy 2020

Ich ignorovanie - zdôraznila - by vyslalo oveľa silnejšie posolstvo.


„Nemyslím si, že by odstránenie názvov malo veľký význam a vyzeralo by to veľmi malicherne,“ povedal Seward pre Express.co.uk.

„Tiež si nemyslím, že by to bolo niečo kráľovná by to chcela urobiť v tejto fáze svojej vlády. Ignorovať ich by bolo oveľa urážlivejšie.

Kráľovná

Nemá „žiadne plány“ aby princovi Harrymu a Meghan Markleovej venovali pozornosť, po ktorej túžia (Obrázok: Getty Images)

'Dokonca aj ich vylúčenie z jubilea budúci rok im poskytne muníciu na kritiku monarchie.'

koľko týždňov medzi vakcínami proti covidu

Minulý týždeň to povedal redaktorGB News, že princ William by mohol byť najväčšou obeťou, pretože odcudzený vojvoda zo Sussexu mohol vo svojej novej knihe vzniesť niekoľko obvinení z bomby.

Vojvoda z Cambridge vyjde najhoršie z pamätí Megxit, predpovedá.

Seward tvrdil: William je pravdepodobne ten, kto z toho vyjde najhoršie, pretože medzi Williamom a Harrym existuje rozpor, a ak Harry hovorí veci, ktoré sú o monarchii nevhodné, je to Williamova budúcnosť.

orlando bloom paddle board necenzurovaný

Máte radi kráľovskú rodinu? Zaregistrujte sa do denného spravodajcu NEWSAM a získajte všetky najnovšie správy o kráľovnej, Charlesovi, Kate, Willsovi, Meghan, Harrym a zvyšku firmy. Kliknutím sem sa zaregistrujete

Kráľovná Meghan Harry

Kráľovná sa odmietne podvoliť provokáciám, hovorí expert (Obrázok: Getty Images)

Ale dodala: Samozrejme, každý zabúda na starého nebohého princa Charlesa, ktorý o tom všetkom veľmi mlčal.

Je to jeho syn a ako zraňujúce môže pre neho byť, keď počuje Harryho, že jeho otec nebol veľkým otcom - čo je viac -menej časť z vecí, ktoré už povedal.

Štúdia ukazuje, že dve tretiny Britov „vôbec nezaujímajú“. pri čítaní Harryho novej knihy - pričom viac ako tretina hovorí, že je to „nevhodné“ aby to zverejnil.

Prieskum spoločnosti YouGov zistil, že takmer každý desiaty človek tvrdí, že nemal podpísať zmluvu o publikovaní, a väčšina z nich si ju neprečíta.

Princ Harry uviedol, že kniha bude presným a úplne pravdivým popisom jeho vrcholov i záporov, chýb a získaných ponaučení.

Dodal: Za tie roky som nosil veľa klobúkov, a to doslova aj obrazne, a dúfam, že pri rozprávaní svojho príbehu - vzostupov a pádov, chýb, získaných ponaučení - môžem pomôcť ukázať, že bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzame , máme viac spoločného, ​​ako si myslíme.