Recenzia Battalion 1944: No Call of Duty zabijak, ale ohlasuje návrat klasickej strieľačky z 2. svetovej vojny

Technológie

Pamätám si staré dobré časy, lietali guľky, vybuchovali granáty a ja a moji chlapci sme dávali za čo Jerryho. Zdá sa to tak dávno, ale predpokladám, že rok 2005 je z herného hľadiska večnosť...Zdá sa, že naša nostalgia po jednoduchších časoch nás priviedla späť do klasického prostredia 2. svetovej vojny s Battalionom 1944.


Battalion 1944 je multiplayerová strieľačka z pohľadu prvej osoby, ktorej cieľom je znovu získať dojem z niektorých klasických FPS súťažných vojnových hier dvoch tisícok, ako sú Call of Duty, Medal of Honor a Day of Defeat.Táto hra bola odštartovaná v roku 2016, kde vyzbierala 317 281 £, čo ukazuje, že o klasické strieľačky je stále veľký záujem. Battalion vyvinula nezávislá spoločnosť Bulkhead interaktívnej so sídlom v Derby a musím ich obdivovať za to, že zablúdili na územie trojitých A strieľačiek ako Call of Duty a Battlefield, ktoré sa tiež nedávno vrátili do prostredia 1. a 2. svetovej vojny.


Táto hra je tiež v počiatočnom štádiu prístupu, čo znamená, že niektoré funkcie nie sú pripravené a možno očakávať chyby a problémy.

Hra využíva neskutočný engine a prostredie vyzerá ako verná rekreácia Európy zo 40. rokov minulého storočia. Napriek tomu, že modely postáv vyzerajú nielen nevýrazne, ale takmer identicky, myslím si, že som predpokladal, že nebudem venovať príliš veľkú pozornosť veciam, do ktorých strieľam.

korunovačná ulica katherine kelly

Prostredie je vernou rekreáciou Európy zo 40. rokov minulého storočia (Obrázok: Square Enix Co)Modely zbraní a animácie vyzerajú dobre, aj keď jediná sťažnosť je, že vyzerajú trochu príliš novo a čisto – čo nie je veľký problém, ale niečo, čo som si nemohol nevšimnúť.

čo znamená 331

Zvukové efekty sú skvelé, pušky majú uspokojivý úder a výbuchy znejú realisticky. Musíte načúvať nepriateľským krokom a výstrelom, inak, ako ja, budete zaplnení mnohými novými dierami.


Väčšina výstrelov zabije jeden zásah (Obrázok: Square Enix Co)

Ovládanie je štandardné FPS, takže ich nebudem príliš rozoberať, ale poviem, že pohyb sa mi zdal trochu neohrabaný a pomalý, najmä keď idem na brucho alebo sa krčím.

Ďalšia vec, ktorá vám môže prekážať, je, že v súčasnosti je veľa skákajúcich zajačikov, ktoré sťažujú streľbu, ale aby som bol úprimný, veľa mi to pripomenulo hry, na ktorých je Battalion založený.

Ďalšie základné prvky klasiky sú tu, ako je regenerácia zdravia, triedy postáv, ktoré ponúkajú rôzne zbrane, ktoré vyhovujú vášmu hernému štýlu, či už pomaly prenasledujete svoju korisť ako ostreľovač, alebo blitzkriege po uliciach so samopalom.

obliekať sa ako žena

Hra má pomerne strmú krivku učenia (Obrázok: Square Enix Co)

Hra ponúka viacero herných režimov, ako sú tímové deathmatch, deathmatch, capture the flag a Wartide.

Wartide je zaujímavý režim, ktorý dáva každému tímu konečný počet lístkov pre každú triedu postáv, ako napríklad 4x lístok na ostreľovača, 3x lístok na ťažké zbrane atď.

Keď zomriete, nepriateľ si môže tieto lístky vyzdvihnúť, čo znamená, že máte na výber menej z tejto triedy, kým sa nebudete môcť spustiť iba ako predvolené grunt - a potom váš už vybitý tím nemá takmer žiadnu šancu zatlačiť Kaisera a jeho sily späť. .

nate diaz bojový čas uk

Tento systém, hoci je inovatívny, v skutočnosti vôbec nevyvažuje hru a sťažuje návrat zo série prehier. Tiež ma to len málo motivovalo, aby som neprestal a nevyhodil klávesnicu z okna a kričal nemecké sprostosti.

Najnovšie herné recenzie

Hra má pomerne strmú krivku učenia, ale ak ste skúseným veteránom s trhavými reflexmi, ktoré to dokazujú, hra vás osloví.

Hra má jednoznačný pocit návratu k základom, zápasy sú naozaj krátke a založené na zručnostiach a reflexoch viac ako na power-up a counterovanie. Mapy sú dosť veľké a pri klasickom prístupe 5 na 5 sa zápasy neťahajú večne ako v CS.

Ovládacie prvky sú štandardnou tarifou FPS (Obrázok: Square Enix Co)

Väčšina výstrelov je zabitá jedným zásahom, takže počítajte s tým, že strávite nejaký čas premýšľaním, čo sa do pekla stalo, kým sa vaša mozgová hmota explozívne vymrští na stenu. Je však veľmi uspokojujúce, keď začnete kráčať do kroku a začnete vyskakovať nepriateľské lebky doľava a doprava.

Hľadanie hier, ku ktorým sa chcete pripojiť, bolo trochu problematické, pretože nebol zaznamenaný žiadny ping a žiadny spôsob, ako zmeniť poradie serverov. Tiež sa mi pár hier zrútilo a skončilo, ale som si celkom istý, že to bude v budúcnosti opravené.

VERDIKT

Táto hra nie je zabijak Call of Duty, ale ak ste boli veľkým fanúšikom CODs a Medal of Honors z dávnych čias a máte chuť na niečo s aktualizovaným používateľským rozhraním, grafikou a modernou hrateľnosťou Battalion 1944, je to hra pre vás.

obesenú herečku našli obesenú

Prostredie 2. svetovej vojny a rýchla akcia pôsobí ako kríženec medzi Counterstrike a Call of Duty – s aktualizáciami, ktoré prídu – as nízkou cenou sa nemôžete pokaziť.

Hra je už dostupná na Steame (Obrázok: Battalion)

Prápor 1944 je v súčasnosti dostupné na Steame za 11,39 £ a bude k dispozícii aj na Xbox One a Playstation 4.

Najčítanejšie
Nenechajte si ujsť