HNADIČ DETÍ

Celebrity News

Paul a Julie-Ann Potts (PA)

Paul a Julie-Ann Potts (PA)

Víťaz BRITAIN's Got Talent Paul Potts včera odhalil ešte väčší sen - mať dieťa.

On a manželka 27-ročná Julie-Ann si nemohli dovoliť vychovávať deti, kým roky strávil ako bojujúci spevák a predavač.

víno kráľa veľkého brata

36 -ročný Paul, ktorý tipoval, ako zarobiť milióny, povedal: „Teraz môžeme myslieť na rodinu. Tým by sa veci dokončili. '

Keď šikanovanie z detstva urobilo zo jeho života nočnú moru, víťaz britského programu Got Talent Paul Potts sa kvôli komfortu obrátil na operu.

Ako osamelý školák musel Paul znášať posmešky násilníkov, ktorí ho nazývali krutými menami a vyvolával v ňom rozpaky, že pochádza z chudobnej rodiny.

Teraz sa muž, ktorému národ prezývali Pavapotty a ktorý si ho vzal k srdcu, naposledy zasmial vďaka svojmu triumfu v televízii.

Tridsaťšesťročný Paul však smutne spomína: „Bol som šikanovaný a hudba v tom spočívala. Nosil by som uniformu, aj keď to nebolo povinné. To ma odlišovalo. Cítil som sa izolovaný.

„Pravdou bolo, že mama a otec si nemohli dovoliť veľa oblečenia. Deti môžu byť kruté a keby ste do školy nosili bežné veci a nosili ich aj vonku, vzali by mickeyho. Preto som mal uniformu.

„Hudba bola z toho cesta von, môj spôsob, ako uniknúť šikanujúcim. Bolo to trochu ako môj súkromný svet. '

Sestra Jane Webbová verí, že jeho utrpenie ho podnietilo k sláve. 34 -ročná Jane povedala: „Deti ho budú volať ako„ Smelly “,„ Potty “. a „Wee-Wee“.

“To mu ubralo na sebavedomí. Cítil, že nikdy nič nedosiahne, a všetko, čo robil, bolo zbytočné.

„Spievanie bolo jeho východiskom. Znamenalo to, že mohol uniknúť posmeškom. Myslím si, že to ho posilnilo v odhodlaní uspieť. '

Teraz dostal tip, aby zarobil milióny a včera večer bol v rozhovore so Simonom Cowellom.

Bojujúci predavač mobilných telefónov, ktorý si narástol #30 000 dlhov a sledoval nádeje na slávu, vie, že jeho triumf navždy zmenil jeho život.

Dúfa však, že výhra a jeho cena #100 000 mu teraz umožnia splniť si ešte väčší sen - založiť rodinu s milovanou manželkou Julie -Ann. Bojoval so slzami a povedal: „Bez šou by sme si nemohli dovoliť deti. Diskutovali sme o tom a ledva dokážeme zaplatiť to, čo musíme zaplatiť. V polovici mesiaca, nieto ešte na konci, nemáme peniaze. Teraz som prečerpaný #15 a nemám prečerpanie. Mám inkaso, ktoré sa chystá odraziť. Teraz, keď som vyhral, ​​môžeme začať uvažovať o založení rodiny.

je rolf harris stále nažive

Julie-Ann dodala: „Každý si chce v určitom okamihu založiť rodinu a je to zrejme niečo, o čom sme už diskutovali. To to rozhodne uľahčí. “ Oddaný Paul z Port Talbot v južnom Walese teraz plánuje rozmaznávať 27-ročnú Julie-Ann ako odmenu za to, že s ním prežila ťažké časy. Povedal: „Julie-Ann si zaslúži peknú odmenu za to, že so mnou vydržala, pretože ma bolí v krku.

'Bola to moja skala. Dlho sme si nemohli dovoliť odísť. Išiel som do Kene s Carphone Warehouse a ona žiarlila, takže dúfajme, že pôjdeme na safari. '

Poisťovacia pracovníčka Julie-Ann, s ktorou sa oženil pred štyrmi rokmi po stretnutí s ňou v online chatovacej miestnosti, stále žiari hrdosťou na svoj oneskorený úspech.

Žiarila: „Nikdy v najdivokejších snoch som si nemyslel, že vyhrá. Je to fantastické. Teraz budem pri ňom stáť celú cestu. Viem, že ho niekoľko týždňov veľa neuvidím, ale stojí to za to.

„Celý život sleduje niečo, čo chcel. Som za neho tak rád. Zaslúži si to.' Spevák Nessun Dorma tiež myslí na to, že si dopraje jeden menší luxus a svoje čerstvo získané peniaze vloží tam, kde má ústa - opravou zubov.

Vysvetlil: „Chcem sa prirodzene usmievať bez toho, aby som sa cítil sebaistý. Keď som mal 14 rokov, narazil som na lešenie a jeden zo zubov mi vyšiel za nos a poškodil sa.

„Nechal som nasadiť korunu, ale poškodila sa a most vyšiel. Nemal som peniaze, aby som sa s tým vyrovnal. '

Nikto by neľutoval jeho vzostup k sláve vzhľadom na problémy, ktoré prekonal.

Jamie Livingston od Jacka Lisowského

Lekári, ktorí ho pred štyrmi rokmi liečili na zápal slepého čreva, zistili, že má nádor.

Povedal: „Bol som v oddelení s vysokou závislosťou, kým ho odstránili. Podávali mi morfín, pretože bolesť bola neuveriteľná.

'Zistil som, že nádor je taký vzácny, že bol odoslaný do Európy, aby sa naň mohli pozrieť lekári.'

ALE len štyri dni po návrate do práce po dlhom prestávke ho pri jazde na jeho bicykli kosilo auto.

Povedal: „Rozbil som si kľúčnu kosť a bol som opäť bez práce. Boli to teda dva roky choré. Spievanie bolo to posledné, na čo som myslel a dochádzali nám peniaze. '

Teraz sú to starosti s peniazmi, ktoré budú z jeho mysle najďalej. Okrem svojich peňažných cien je skutočne na prahu veľkého času.

Televízny magnát Simon povedal: „Po jeho vystúpení mu musím dať zmluvu. Urobí to, čo vždy chcel, aby urobil album.

„Bude pracovať s najlepšími. Ak všetko pôjde dobre, mohol by predať milión. “ Skromný Paul chce iba inšpirovať ostatných.

čo znamená 486

Povedal: „Dúfam, že ľudia, ktorí ma vidia a boli šikanovaní, do toho pôjdu a pokúsia sa predviesť. Každý má talent - musí ho len využiť. “

Mark.Jefferies@NEWSAM.Co.Uk