Dcéra Pierca Brosnana Charlotte sa usmieva cez bolesť na dojímavých fotografiách, ktoré boli urobené predtým, ako zomrela

Uk NewsCharlotte Brosnanová Sean a Charlotte Brosnanovci Zobraziť galériu

Odvážna Charlotte Brosnan sa usmieva od bolesti, keď pózuje pre sériu dojímavých fotografií, ktoré urobila s milujúcim bratom Seanom, keď bojovala s rakovinou.


Na jednom čiernobielom obrázku Sean jemne zdvihne svoju sestru, ktorá má na sebe šatku a trojitý klobúk, aby zakryla vypadávanie vlasov, zatiaľ čo na inom súrodenci vtipne pózujú.V ďalšom nežnom momente zachytenom na kameru Charlotte a Sean kryjú svojho osemročného syna Lucasa bozkami.


je sheridan smith tehotná

Obrázky boli zverejnené na Seanovej facebookovej stránke včera štyri dni po tom, čo jeho sestra prehrala svoj trojročný boj s rakovinou vaječníkov, ktorá si vyžiadala aj život jej matky a babičky.

Dnes sa ukázalo, že Charlottein otec, hviezda 007 Pierce, ju dva týždne predtým, ako zomrel, viedol uličkou na tajnej svadbe.Hrdý herec videl svoju súkromnú dcéru na svadbe so svojim umeleckým priateľom Alexom na súkromnom obrade.

15-ročná dcéra matky dvoch detí Isabella bola družičkou.


Svadobný hosť povedal pre Slnko: „Bol to najpohyblivejší deň v mojom živote. Nebolo dňa, aby som bol smutný. Alex a Pierce sa široko usmievali.

teraz james desmond lloyd

Zničený Pierce včera povedal o svojom smútku zo straty 41-ročnej dcéry-keď našiel silu vrátiť sa do práce.

Priatelia a príbuzní sa zhromaždili okolo herca so zlomeným srdcom, ktorý letel späť z nakrúcania filmu November Man - v ktorom hrá hviezda filmu Quantum of Solace Olga Kurylenko v Belehrade - aby bol pred smrťou pri posteli svojej dcéry v Londýne.

Brosnan, 60, uviedol vo vyhlásení zo sady v Srbsku: 28. júna o 14:00 moja milá dcéra Charlotte Emily prešla do večného života, pretože podľahla rakovine vaječníkov.

„Bol obklopený manželom Alexom, deťmi Isabellou a Lucasom a bratmi Christopherom a Seanom.

obchod s aplikáciami google vo Veľkej Británii

Charlotte bojovala so svojou rakovinou s gráciou a ľudskosťou, odvahou a dôstojnosťou.

„Naše srdcia sú zaťažené stratou nášho krásneho drahého dievčaťa. Modlíme sa za ňu a aby bol liek na túto úbohú chorobu blízko.

Po Charlotteinej smrti zaplavili pocty choroba, ktorá pred 22 rokmi zabila aj jej mamu Cassandru, Brosnanovu prvú manželku.

Bývalá bondovka Denise Richards na twitteri: Moje srdce ide k Piercovi. Tak zničujúce.

Robert Davi, ktorý hral 007 darebáka Franza Sancheza v hre License to Kill, dodal: Práve som bol informovaný. Moje modlitby a láska smerujú k nemu a jeho rodine.

Stephanie Zimbalist, Brosnanova hviezda v Remington Steele, na Facebook napísala: Pripojte sa k nám a pošlite Piercovi Brosnanovi lásku, modlitby a sympatie.

Moderátor televízie Eamonn Holmes označil správy za strašne smutné.

stará walsh katya jones

Brosnan adoptoval Charlotte a Christophera, deti Cassandry z predchádzajúceho manželstva, v roku 1986. Mali spolu Seana.

V roku 2001 sa oženil s Keely Shaye Smith a majú spolu dve deti, Dylana (16) a Paris (12).

Charlotte žila v Surrey s manželom Alexom Smithom, 14-ročnou Isabellou a osemročným Lucasom.

Pierce Brosnan Zobraziť galériu