Futbalový zápas viac ako 50 -tych rokov bol opustený po dvoch minútach, keď vypukla obrovská bitka

Uk News

Váš Horoskop Na Zajtra

cwfc Zápas medzi Canterbury Walking Football Club a Herne Bay Walking Football Club, ktorého sa zúčastňujú hráči - ktorí chodia namiesto behu - od 50 do 70, bol odvolaný rozhodcom.

Úvod: Začiatok futbalového zápasu medzi Canterbury a Herne Bay sa zhoršil(Obrázok: cwfc)

Hra na prechádzku futbal pre viac ako 50-tych rokov bolo opustené už po DVOCH MINÚTACH ... potom, čo sa na ihrisku strhla obrovská bitka.

na čo zomrela caroline aherne

Zápas medzi Canterbury Walking Football Club a Herne Bay Walking Football Club, na ktorom sa zúčastňujú hráči - ktorí chodia namiesto behania - od 50 do 70, bol odvolaný rozhodcom.

Na ihrisku vypuklo násilie po tom, čo bol jeden hráč tímu CWFC „zbitý“. „chrumkavým náčiním - pričom sa tvrdí, že dokonca aj ref“ sa spojili v dierovačke „ pred zapískaním '.

„Oficiálne“ správa o zápase uvádza, že zlá krv začala v rámci „prvých piatich sekúnd“ hry po nabití ramena - a bol opustený už po dvoch minútach.

Peší futbal, ktorý má okolo 500 tímov po celej Británii, je variantom normálnej hry - s rovnakými pravidlami, ako sú ofsajdy a tresty -, ale namiesto behu chodia hráči.

Čítaj viac: Hromadná bitka na dedinskom kriketovom zápase po „sánkovaní ide príliš ďaleko“

Zdá sa, že správa o zápase na webových stránkach CWFC bola napísaná v veselšom duchu a uvádza sa v ňom, že zápas - hraný 27. januára - odvolal rozhodca Tony.

Rozhodca držiaci červenú kartu a píšťalka, detail

Vidieť červenú: Sudca musel zápas na hodinu prerušiť

Hráči dostali hodinu na to, aby sa „ochladili“. predtým, ako sa zorganizovala repríza, pričom Herne Bay nakoniec vyčerpal víťazov 3: 2.

Oba tímy sa po zápase vybrali na niekoľko pintov ... ale podľa správy v „rôznych krčmách“.

Miestny Gregg Halfpenny povedal: „Títo chalani vedia, ako sa správať, a hoci nemusia byť dostatočne zdatní na beh, sú dostačujúci na to, aby hodili úder alebo dva.

'Celá vec bola skutočne smiešna - toto má byť mierny šport.'

Čítaj viac: Klub zakazuje rozzúreného futbalistu, ktorý sa pokúsil zmlátiť čiarového rozhodcu svojim PENISOM.

V zápise o zápase sa píše: „Referent Tony prečítal výtržnícky akt pred začiatkom, ktorý si nikto nevšimol, a išli sme.

„Hra sa hrala veľmi priateľským spôsobom najmenej prvých päť sekúnd a potom mierne trenie ramien znamenalo začiatok toho, čo možno najlepšie opísať ako láska na prvý pohľad.

'Jeden z hráčov Herne Bay a hráč Canterbury (ktorého nemôžem menovať z právnych dôvodov) sa stretli tvárou v tvár, hľadeli si jeden druhému do očí a šepkali si vášne plné nadávok.

“Potom nastal nežný moment hláv, ktoré smerovali k sebe.

fotografie smrti michaela jacksona
Generický futbal (Obrázok: Getty)

Upokojenie: Zápas nahradil priateľský

'Našťastie, vzhľadom na skutočnosť, že hráč Canterbury je o dve stopy kratší ako hráč Herne Bay, nedošlo k žiadnym vážnym škodám.'

„Rozhodca Tony sa v tej chvíli rozhodol, že najlepšie bude pripojiť sa k úderu, ale potom si to rozmyslel a po minútovom zapískaní vyzval všetkých, aby boli vyhostení do cudziny a hra bola mimo hry. '

Pokračuje sa ďalej: „Po hodine stíšenia (okrem dvoch zúčastnených hráčov, ktorí stále drhnú nosy z ihriska) sa rozhodlo, že najlepším výsledkom večera bude priateľský zápas, aj keď sa tvrdilo, že keby Canterbury vyhralo, bolo by to stále počítať ako ligový zápas.

Čítaj viac: Pri úteku trikrát spadol zlostný zlodej z bicykla

„Neurobili to. Prvý polčas sa skončil 3: 0 pre Bay, potom super náhradníci, Roger, Steve a Dave nahradili celý tím a zápas skončil 3 - 2 pre Herne Bay ... Roger síce v závere síce penaltu minul, ale Nebola to jeho chyba, pretože brankár ju zachránil.

Pol litra piva

Uzavretie mieru: Tímy si potom ešte poradili pivo ... v rôznych krčmách (Obrázok: Getty)

'V hre nedošlo k žiadnemu ublíženiu na zdraví a večer sa skončil tým, že si oba tímy užili rozhovor, pivo a grub, aj keď v oddelených krčmách.'

Správa, ktorú napísal Rog, dodal: „V šálke čaju bola skutočne búrka. Pár konkurenčných chlapcov, ktorí si navzájom idú. Osobne si myslím, že by bola taká hanba pre akékoľvek ďalšie kroky voči zúčastneným tímom alebo hráčom.

„Herne Bay má niekoľko vynikajúcich hráčov a hrá pekný futbal. Som si istý, že to bude všetko vyriešené.

„Počul som, že mladíkovi z Herne Bay bolo povedané, že nie je vítaný, aby mohol opäť hrať v klube. Klub z Canterbury tiež zvolal svojho zapojeného hráča na mimoriadne disciplinárne stretnutie a udelil jeho hráčovi ocenenie Sloboda mesta a Železný kríž. “

Ron Boddy, riaditeľ klubu Herne Bay FC, tento týždeň povedal: „Musíte si uvedomiť, že ide o súťažné hry a ľudia budú hrať súťažne.