Oscary 2014: Ako sledovať 86. ročník udeľovania cien Akadémie v priamom prenose vo Veľkej Británii

Televízne Noviny

Oscara

Sky bude tento rok exkluzívne vysielať slávnostné odovzdávanie Oscarov

Kanál Sky Movies Oscars bude dnes večer vysielať celý ceremoniál Oscarov 2014 naživo, ako sa to stane - a po celý čas budeme živo blogovať.

mel b geri halliwell

86. ročník udeľovania cien Akadémie sa bude vysielať výlučne v Británii na udeľovaní Oscarov Sky Movies.

Moderátor Sky Movies Alex Zane bude viesť spravodajstvo o bash po boku panelu celebrít a filmových expertov, ktorí sa v priebehu večera podelia o svoje predpovede a reakcie.

.

Moderátorka talk show a komička Ellen DeGeneres bude po druhýkrát hostiť ceremoniál Oscarov, na ktorom budú oslavovať „filmových hrdinov“.

Režisér Sky Movies Ian Lewis: „Sky Movies je domovom Oscarov už celé desaťročie a sme radi, že môžeme naďalej ponúkať našim zákazníkom exkluzívne miesto v prvom rade na ceremoniál, ako aj šancu vychutnajte si skvelý výber najslávnejších filmov Akadémie na jednom mieste na Oscaroch filmov Sky. “

Príchody sa už začali a zdá sa, že dáždniky sú na dennom poriadku - všetko nové doháňajte z červeného koberca, kde prílety budeme streamovať naživo.

* Oscars 2014: Red Carpet Live sa bude od 11.30 do 1.30 hod. Vysielať na filmoch Sky Sky a Sky Living, pričom 86. ročník udeľovania cien Akadémie sa bude vysielať naživo výlučne na filmoch Sky Movies od 1.30 do 4. hodiny - uistite sa, že sa k nám pripojíte kvôli najnovšie správy a živé spravodajstvo, pretože zostaneme celú noc hore!

sexuálne video sam callahan
Testujeme nový web: Tento obsah bude čoskoro k dispozícii Testujeme nový web: Tento obsah bude čoskoro k dispozícii

- Tento článok bol pôvodne publikovaný 28. februára