Alex Jones z One Show sa obával, že nechala príliš neskoro na ďalšie dieťa

Celebrity News

Alex Jones

Alex Jones

Alex Jones sa obávala, že by nechala príliš neskoro na tretie dieťa, a myslela si, že jej „čas uplynul“, aby znova otehotnela.

Moderátorka One Show, 44, je už mamou dvoch chlapcov-štvorročného Teddyho a dvojročného Kita-s manželom Charlie Thomsonom a úprimne priznala, že ďalší prírastok do ich rodiny je mimo kariet.

Alex oznámila, že v marci čaká svoje tretie dieťa, dievčatko, a v novom rozhovore pre časopis Closer tento veľmi obľúbený televízny moderátor povedal, že ona a jej manžel boli takí šťastní, že opäť očakávajú, že dabovali svoje nenarodené dieťa. dieťa „dar“.

„Je to obrovský dar. Myslím, že v hĺbke duše by som to nikdy nepovedal, pretože sme mali to šťastie, že sme mali dvoch milých chlapcov, ale mať dievča bolo vždy niečo, čo tam bolo.

Alex Jones sa obávala, že nechala príliš neskoro na ďalšie dieťa

Alex Jones sa obávala, že nechala príliš neskoro na ďalšie dieťa (Obrázok: alexjonesthomson/Instagram)

„Myslel som si, že čas uplynul a že sa to nestane,“ povedal Alex.

Moderátorka hovorila aj o svojej radosti z dievčatka a povedala, že sa teší na to, ako bude manžel Charlie zbožňovať nový prírastok do ich rozkošnej rodiny.

Obaja sme si povedali, akí úžasní budú traja chlapci. Potom, keď sme otvorili e -mail s informáciami o pohlaví dieťaťa, jeho malá tvár bola obrázkom, povedal Alex.

kde sa natáčajú jeho temné materiály

Báli sme sa to povedať, ale myslím si, že obaja sme to cítili rovnako. Obaja sme si tajne mysleli, že by bolo úžasné, keby to bolo dievča. Bude skutočne zaujímavé sledovať odlišnú dynamiku.

Alex je už mamou chlapcov Teddyho a Kita

Alex je už mamou chlapcov Teddyho a Kita (Obrázok: Alex Jones/Instagram)

Na chlapcov som taký dotieravý - mám ich omotané okolo prstov. Ale Charlie nie tak veľmi. Stavím sa, že dynamické posuny úplne s malým dievčatkom, dodala.

Alex diskutovala o tom, ako zvláda tehotenstvo počas globálnej zdravotnej krízy, a kvôli obmedzeniam blokovania, aby sa zabránilo infekcii, sa s pôrodnou asistentkou nevidela tvárou v tvár.

Som vďačný za to, že je to náš tretí. Počas pandémie som osobne nevidel žiadne pôrodné asistentky. Mal som dve skenovania a to je všetko. Pre mňa je to však v poriadku, pretože v tejto dobe dúfam, že budem vedieť, či niečo nie je v poriadku.

V túto chvíľu dúfam, že je všetko v poriadku, pretože sa cítim v poriadku a myslím, že by som to vedel, povedala.

Alex sa teší na „dynamický“ dievča privedie do ich rodiny

Alex sa teší na „dynamický“ dievča privedie do ich rodiny

Napriek tomu, že počas tretieho tehotenstva nemala žiadne tehotenské túžby, Alex odhalila, že zažíva zvláštnu averziu k jednej konkrétnej veci.

je prežitie najschopnejších v dnešný večer

Moje chuťové poháriky sa teraz zmenili, pretože teraz cítim vôňu vína hroznú. Snažil som sa to cítiť, dúfajúc, že ​​to nie je trvalé. Ale je to dobré, pretože to znamená, že nechcem piť žiadne víno, zavtipkovala.