Ollie Locke hovorí, že sa definitívne vzdal reality show a ničí to vzťahy

Celebrity News

Ollie Locke

(Obrázok: Getty)

Kurt Cobain a Courtney milujú

Ollie Locke hovorí, že sa definitívne vzdal reality show a relácií ako Made in Chelsea a TOWIE „ničí“ vzťahy.

Tmavovlasý chalan, ktorý hral v tohtoročnom Celebrity Big Brother, sa počas štyroch rokov na MIC podelil s divákmi o mnoho zármutkov, okrem iného aj s dedičkou Topshop Chloe Green.

Na otázku, či bol od odchodu z reality show šťastnejší, nám Ollie počas exkluzívneho rozhovoru povedal: „Áno. Teraz som šťastnejší, že som odišiel, pretože nemám štyri milióny ľudí týždenne, ktorí ma sledujú, ako prechádzam rozchodmi. “

Ollie Locke a Chloe Green

Ollie a Chloe Green (Obrázok: Getty)

Hviezda, ktorá je teraz v novom vzťahu, pokračovala: „Som vo vzťahu šesť mesiacov. Urobil som veľa vzťahov s verejnosťou. Je mi oveľa lepšie, keď sme len my dvaja.

„Vždy si myslím, že to trochu ničí. Ani jeden pár v TOWIE alebo MIC nie je stále spolu, a ak sa zamyslíte nad tým, ako TOWIE funguje už 12 sezón, je to veľmi dlho.

'Nie je to ľahké. Musíte byť skutočne dobrý a silný pár.

Pokračoval: „Vzdal som sa reality. Robil som štyri roky a prišlo to do bodu, kedy som zistil, že to stačilo. '

„Dnes ráno“ Televízny program, Londýn, Británia - 31. januára 2014

Ollie k Samovi niečo cítil (Obrázok: Rex)

Keď sa objavili v CBB, Ollie vyvinul city k TOWIE babe Sam Faiers a špekulovalo sa, že sa dajú dohromady. Priznal však, že od odchodu z domu neostali v kontakte.

Povedal: „Vrátila sa s Joeyom [Essexom] a to bolo naozaj všetko,“ a dodal: „je to dobrá priateľka“.

Ollie hovorí, že sa teraz zameriava na svoju kariéru moderátora a vstúpi do centra pozornosti, pretože tento víkend pomáha moderovať Clothes Show Live.

Povedal: „Rok 2015 bude skutočne vzrušujúci. Je tu veľa vecí (deje sa) a ja nejdem nikam z televízie, budem sa držať bokom. '

Napriek tomu, že je Ollie tak trochu štýlovou ikonou, priznal, že sa stále krčí nad niektorým oblečením, ktoré nosil späť v dobách MIC. *kašeľ*Oblek Union Jack*kašeľ*.

Štýlovo zdatná hviezda povedala: „Veci z Union Jacku boli trochu veľa. Je tu jedna fotka so mnou a Chloe pri štarte a mám na sebe kvapkajúce tričko Chanel. Silno sa krčím. Pamätám si, ako som si vtedy myslel, že „to vyzerá veľmi dobre“.

Podľa bývalej hviezdy SW7 však nemusíte vždy minúť veľa peňazí na to, aby ste vyzerali dobre.

'Vždy môžeš povedať skutočne nóbl ľuďom v Chelsea, pretože mali na sebe najviac hobojských šiat, aké si dokážeš predstaviť,' povedala Ollie. „Myslím si, že keď [hviezda MIC] Binky [Felstead] začala nosiť mikiny s dierkami v svetri a bolo jej to povedané. Ale to je to, čo mala na sebe a bolo to skvelé. Bola chladená. '

Živá prehliadka odevov prebieha od 5. do 9. decembra v NEC Birmingham. Ollie sa objaví v pondelok 8. a utorok 9. decembra.

Ollie Locke Zobraziť galériu