Teraz austrálske noviny zverejnili obrázok holého dna Kate Middleton

Uk News

Noviny v Austrálii sa viedli k polemikám o fotografiách holého dna Kate Middleton a zverejnili obrázok.

Denník Sydney Daily Telegraph dnes spustil obrázky s tým, že je „smiešne“ nasledovať príklad s britskými médiami, ktoré rozhodujú proti zverejňovaniu takýchto záberov kráľovských kráľov.

Odhalené snímky boli urobené, keď Kateho modro -biele šaty Diane Von Furstenberg vyhodili do vzduchu počas návštevy modrých hôr v Sydney počas jej oficiálneho turné po Austrálii minulý mesiac.

Žiadny britský časopis ani noviny by ich nevydávali, takže boli predané do zahraničia v ťahu, ktorý princa Williama a Kate hlboko zdesí.

kedy je eid ul-adha

Kus bol publikovaný Titul vlastní Rupert Murdoch pod titulkom: „Prečo by sa médiá mali držať zastaraného kódexu etikety, keď sa Kate neobťažuje chrániť vlastnú skromnosť?“

Spisovateľka Annette Sharpová vo svojom príspevku hovorí: „Prečo by sa od drzých francúzskych, nemeckých a amerických médií bez väzieb Spoločenstva s Britániou malo ctiť taký zastaraný kódex etikety? Prečo by mali byť médiá zodpovedné za zatváranie očí, keď kráľovskí členovia nie sú vždy ostražití v tom, aby sa udržali milí? “

Nemecké noviny Bild uvádza záber na svojom webe spolu s ďalším obrázkom Kate v Kanade v roku 2011, keď jej žlté šaty Jenny Packham robili presne to isté.

Kim Kardashian pózuje nahá

Oba obrázky boli urobené krátko po tom, čo vystúpila z helikoptéry, pričom vietor z vrtúľ spôsobil, že jej šaty vyhodili do vzduchu.

Fotografie vyvolali online komentáre o tom, prečo Kate nenosí v lemoch závažia ako kráľovná, aby sa vyhla budúcim nehodám so šatníkom.

Jeden používateľ Twitteru napísal: „Prečo nezaťažuje svoje lemy?“

Kate a William čelia častým bitkám, aby zabránili zverejňovaniu fotografií, aby chránili svoje súkromie a skromnosť.

načítavanie hlasovania

Mala by tlač zverejniť fotografie šiat Kate Middleton, ktoré sa dvíhali vo vetre?

500+ HLASOVANÍ TAK ĎALEJ

ÁNONEROBTE

Najpozoruhodnejším prípadom bolo, keď sa horečnaté fotografie Kate objavili vo francúzskom časopise v septembri 2012 urobené na ich dovolenke v Provence Chateaux.

Dvojica začala súdne konanie a vydala vyhlásenie, v ktorom uviedla: „Boli veľmi zarmútení zo správy, že francúzska publikácia a fotograf narušili ich súkromie takým groteskným a neospravedlniteľným spôsobom.

Pripomína to najhoršie excesy paparazzov počas Dianinho života a to, čo bolo pre vojvodu a vojvodkyňu rozrušujúce, že to tak je. “

Keď bola Kate tehotná s Georgom, boli tiež prichytení na svadobnej ceste na Seychelách a na „svadobnej ceste“ na Mustique.

najlepšie clip in predlžovanie vlasov uk

Clarence House odmietol zverejnenie fotografií oficiálne komentovať.

Zdroj uviedol, že domácnosť by požiadala publikácie, aby pri použití obrázkov postupovali podľa vlastného uváženia.

Kate Middleton Zobraziť galériu