Nie, Coca-Cola neuvádza na trh príchute avokáda, kysnutého cesta a uhlia

Uk News

Tri nové príchute zahŕňajú avokádo, kysnutú kašu a drevené uhlie(Obrázok: Autorské právo neznáme)

NEWSAM Online spustil nasledujúci apríl 'apos; Denný vtip - všimli ste si to?

Coca-Cola uvádza na trh tri príchute svojej značky Zero Sugar s avokádom, kysnutým cestom a dreveným uhlím.

je pán Tumble ženatý

Je to už viac ako desať rokov, odkedy gigant s perlivými nápojmi predstavil prvú verziu svojej najobľúbenejšej značky bez cukru, aby odrážal rastúci trend zdravšieho života.

Spoločnosť uvádza, že 43 percent jej tržieb tvoria značky Zero Sugar, Diet a Coca-Cola Life.

bookmakeri sú favoriti na výhru Big Brother 2014

Existujú variácie vrátane čerešne, vanilky a citrónu.

A teraz sa Coca-Cola snaží zachytiť chuťové poháriky takzvanej „instagramovej generácie“.

Spoločnosť uviedla, že výskum ukázal, že ich nové príchute patria medzi najobľúbenejšie „miléniom milujúcim neskoré raňajky a superpotravinami“.

Coca-Cola vo vyhlásení uviedla: „Nielenže sľubujú, že budú dokonalým chutným osviežením bez cukru, ale tiež sa zdvojnásobia ako ideálny doplnok pre akúkoľvek fotografiu sociálnych médií v čase neskorého raňajky-zaručene uvidí“ má rád 'valiť sa'.

koks

Coca-Cola Nulový cukor bol prvýkrát uvedený na trh v roku 2005 (Obrázok: Getty)

Nasleduje popis nových chutí:

kryštalický pervitín pred a po

• Avokádo s nulovým cukrom Coca-Cola-zabudnite na rozdrvené alebo rozmixované, táto nová príchuť vnáša jemné, krémové podtóny úžasného avokáda s vynikajúcou chuťou Coca-Cola nulového cukru. Tento nádherne zelený pick-up, chutný a výživný, zaručene rozrastie vašu spoločnosť.

• Coca-Cola Zero Sugar Charcoal-Čistenie, osvieženie a revitalizácia pomocou doplatku Zero Sugar. Toto zázračné balenie s aktívnym uhlím, ktoré vytvára jemnú a bohatú chuť, sa dokonale spáruje s vašim obľúbeným filtrom na Instagrame.

• Kysnuté cesto s nulovým cukrom Coca-Cola-vyrobené opatrne, vynikajúco kyslé a plné kvasených chutí. Balené s drobivou dobrotou-aby ste mohli začať deň správnym spôsobom, keď si v ústach zaliate dobrou lahôdkou tejto pochúťky Zero Sugar naplnenej divokými kvasnicami.

prečo princ William podporuje aston vilu

Alec Mellor Marketing Manager v spoločnosti Coca-Cola Great Britain povedal: „Počúvali sme milénia, a preto sme sa rozhodli predstaviť tieto vzrušujúce nové príchute v rade Coca-Cola Zero Sugar.

„Na Instagrame sme vyhľadali najžiadanejšie trendy v oblasti potravín, ktoré by zlepšili vašu myseľ, telo i dušu, a očakávame, že ich avokádová armáda v krátkom čase vyčistí z regálov.“