Nicole Scherzinger sa vyhýba pôvodnej farbe vlasov a ukazuje svoju rozsiahlu zbierku parochní

Celebrity News

Nicole Scherzinger sa dostala do uzamknutej nudy a rozhodla sa predviesť svoju rozsiahlu zbierku parochní v snahe pobaviť svojich fanúšikov.Hviezda Pussycat Dolls, 41 rokov, odhodila svoju pôvodnú čiernu farbu vlasov za niečo viac - napriek tomu, že zostáva.


A napriek drastickým farbám, ktoré skúša, porotca X Factor dokázal v každom pôsobiť senzačne.Scherzy spustí video TikTok, ktoré si oblečie svoju podpisovú farbu vlasov, ale rýchlo sa premení na blond vlasy, aby mohla prvý pohľad vyzerať.


Potom, čo pózovala pred kamerou k úspešnej piesni Boss B ** ch, Nicole žmurkla a na ďalšom zábere je vidieť jej žiarivé ružové vlasy.

Nicole otriasla svojou pôvodnou farbou vlasov na začiatku klipu (Obrázok: Instagram)Ružová parochňa je kratšieho strihu a zobrazuje Scherzyho vlasy stočené do malých pramienkov na oboch stranách.

A práve keď si fanúšikovia mysleli, že je koniec, prekvapila ich farebným purpurovým vzhľadom, na ktorom sú lesklé pramene trblietavého striebra.


Vzhľad završila divokou aqua modrou parochňou, ktorá nám v klipe poslúžila ako výborný doplnok.

Nicole je vidieť, ako nosí pre každý vzhľad výraznú ružovú rúž, spojenú so sivým tielkom.

Potom sa zmenila na blond Scherzy (Obrázok: Instagram)

Speváčka sa izolovala vo svojej úžasnej podložke v Los Angeles s priateľom Thomom Evansom.

Dvojica spolu začala randiť minulý rok po tom, čo sa stretli počas práce na filme X Factor: Celebrity.

A Nicola má teraz veľa času po ťažkom rozhodnutí zrušiť opätovné stretnutie svojej dievčenskej kapely, ktoré sa malo konať neskôr v tomto roku.

Jej ďalší účes bol oveľa kratší, pretože Nicole predviedla svoju ružovú parochňu (Obrázok: Instagram)

Potom prekvapila fanúšikov žiarivou fialovou parochňou (Obrázok: Instagram)

Vedúca speváčka Nicole a jej dievčatá Ashley Roberts, Kimberly Wyatt, Jessica Sutta a Carmit Bachar nebudú kvôli pandémii predvádzať svoje pôvodné termíny túto jar.

Ukážky boli vytiahnuté a kapela teraz v októbri a novembri vystúpi v Newcastli, Birminghame, Glasgowe, Cardiffe, Manchestri, Nottinghame, Leedse, Londýne a Dubline.

Oznámila to prostredníctvom Twitteru Nicole, ktorá priznala, že bola zdrvená, keď dala správy o ich nadšenej fanúšikovskej základni, keď sa vrátili, pričom ostatné dievčatá sa o aktualizáciu podelili aj oni.

Nicole zaokrúhľuje vzhľad akvamarínovou parochňou (Obrázok: Instagram)

Čítaj viac

Tipy editora Showbiz
Slzavá ​​Kate hovorí, že deti stratili „otca“ Jeff zdieľa dvojníka Freddieho Depp ukončil manželstvo Amber kvôli hovnu Kate Garraway potvrdzuje návrat GMB

Je mi veľmi smutné, že môžem oznámiť, že odkladáme naše nadchádzajúce turné po Veľkej Británii a Írsku, napísala.

Bez ohľadu na to, ako som sklamaný a smutný, je bezpečnosť a zdravie našich fanúšikov na prvom mieste. Teším sa na vás všetkých v októbri. Do tej doby posielam lásku tebe a tvojim rodinám. Zostať v bezpečí.