Silvester 2013: Londýn na oslavu 2014 ochutná ohňostroj na historicky prvom viaczmyslovom displeji

Uk News

Váš Horoskop Na Zajtra

Minuloročné oslavy Nového roku(Obrázok: Getty)Silvestrovskí návštevníci večierkov v Londýne budú mať oslavu na rozdiel od iných, s prvým viaczmyslovým ohňostrojom.


aká som politická strana vo Veľkej Británii 2019

Sviatok ovocných chutí, vrátane broskyňového snehu, jedlých banánových konfet a bublín s pomarančovou príchuťou, sa pripravuje na oslavy Silvestra v Londýne.Odhadom 50 000 milovníkov zábavy v oblasti veľkej asi ako tri futbalové ihriská by malo byť schopné ochutnať a cítiť párty atmosféru, keď sa hrnú k brehu rieky Temže na každoročný ohňostroj.


Pri príležitosti prvého „multisenzorického ohňostroja“ na svete sa budú konať oblaky jablčnej, čerešňovej a jahodovej hmly, broskyňového snehu a tisíce veľkých bublín naplnených sevillským dymom s pomarančovou príchuťou a 40 000 gramov. jedlých banánových konfetách v spojení medzi kanceláriou londýnskeho starostu a Vodafone.

Londýnsky starosta Boris Johnson povedal: „Neexistuje lepší spôsob, ako osláviť maximá roku 2013 a začiatok vzrušujúceho nového roka, ako vidieť jeden z najoslnivejších ohňostrojov na svete, ktorý je teraz rozšírený o viac spôsobov ako jeden.„Sledované miliónmi ľudí na celom svete a státisícami ľudí z brehov Temže, poukazuje na fantastického komunitného ducha nášho hlavného mesta a jeho vynikajúcu pozíciu na globálnej scéne.“

tehly padajú na ženu

Až 100 000 ľudí v kľúčových pozorovacích oblastiach pri Temži dostane tiež balíčky so škrabancom & apos; n & apos; programy čuchania, LED náramky a sedem druhov sladkostí s ovocnou príchuťou, ktoré nadväzujú na chute a vône multisenzorického displeja.


Medzitým, Big Ben bol vyhodený londýnskeho pôsobivého ohňostroja po minuloročnej hrubej chybe.

Johnson prvýkrát zorganizoval ďalšie prskavky v roku 2012, aby v meste privítal olympijské hry, ale keď sa to pokúsilo znova v roku 2013, nainštalovaná batéria 17 000 libier nefungovala.

Podľa labouristického poslanca: „Toto je vôbec prvýkrát v histórii, čo sa nepodarilo niečo výbušné súvisiace s Borisom Johnsonom.“

Minuloročné silvestrovské oslavy v prístave Sydney Zobraziť galériu

Pozri Tiež: