Mama „zomrela“, pretože je nútená nosiť plienky niekoľko mesiacov po pôrode

Uk News

36 -ročná Leonora Fox so svojim dieťaťom Ariou(Obrázok: Triangle News)

Čerstvá mamička bola nútená nosiť plienky po pôrode svojho prvého dieťaťa.

Leonora Fox zostala s červenou tvárou a musela meniť svoje plienky trikrát denne spolu s novonarodenými Ariami.

Potom, čo sa jej dieťa narodilo pomocou klieští, nemohla kašľať, kýchať, smiať sa, tancovať alebo behať bez toho, aby riskovala nehodu.

36 -ročná Leonora nosila každú noc do postele objemnú inkontinenčnú vložku a cítila sa izolovaná, pretože nikto z jej priateľov ani iných mamičiek, pretože jej skupina matiek a detí nemala problémy s močovým mechúrom.

'Cítila som sa ako dieťa v plienke pre dospelých,' hovorí. 'Nevedela som, čo mám robiť. Mala som také ľahké tehotenstvo a myslela som si, že pôrod bude tiež hračka. Namiesto toho som nechala prebaľovať vlastné plienky takmer tak často, ako moje dieťa. “

čo sa stalo Timovi wonnacottovi

Leonora Fox mala komplikovaný pôrod (Obrázok: Triangle News)

Ale ona sa vyliečila, keď objavila jedinečné riešenie - šortky, ktoré zapínajú svaly panvového dna a nosia ich 30 minút denne.

Leonorov problém začal, keď namiesto prirodzeného „hypnopôrodu“, ktorý plánovala s bazénom a relaxačnými technikami mysle v nemocničnom pôrodnom apartmáne, vyvinula preeklampsiu - nebezpečný stav pre matku a dieťa, ak sa nelieči - a sepsu počas trojdňová práca.

Krvný tlak sa jej nebezpečne zvýšil, opuchla jej tvár a nohy a lekári sa rozhodli zasiahnuť, keď sa srdcový tep jej dieťaťa počas kontrakcií začal prudko znižovať.

'Stalo sa to raz, potom dvakrát, ale tretíkrát povedali, že išlo o núdzovú situáciu a museli dostať dieťa von, aby potrebovali použiť kliešte,' hovorí Leonora.

Leonora nemohla riskovať nehodu, kašľať, kýchať, smiať sa, tancovať alebo behať (Obrázok: Triangle News)

„Potom dostali von to, čo môžem len opísať ako obrovské kliešte na šalát, ktoré vo mne vošli vytiahnuť moje dieťa. Bol som v poriadku, pretože som mal epidurál a nič som necítil.

'Moje dieťa vyšlo asi o 20 minút, ale musel som mať epiziotómiu, kde ma rozrezali, a to vyžadovalo stehy.'

Leonore z Balhamu v južnom Londýne sa jednoducho uľavilo, dieťa Aria bolo bezpečne doručené.

Ale doma s manželom Williamom (34) a ich dieťaťom si uvedomila, že jej panvové dno bojuje.

matt smith princ philip

Povedala: „Bola som nadšená, že som von [na prechádzku], poskakovala som a potom som si uvedomila, že som mala nehodu. Išiel som domov a videl som, že som sa trochu namočil. “

Umelecká poradkyňa Leonora dúfala, že to bolo jednorazové, ale zistila, že unikla, kedykoľvek urobila čokoľvek energické alebo sa náhle pohla - vrátane smiechu, kašľa a kýchania.

'Bol som ponížený,' hovorí. „Nemohol som riskovať, že niekto uvidí, že som mal nehodu, a tak som dostal tieto obrovské vložky podobné plienkam, ktoré som nosil 24/7. Menil som ich tri až štyrikrát denne a nasadil som si ďalší na spanie.

„Nevedela som, či boli problémy spôsobené pôrodom alebo tým, že moje dieťa posledné dva mesiace tehotenstva sedelo na mojom močovom mechúre s hlavou dole.

Leonora Fox musela trikrát denne meniť svoje vlastné plienky spolu s Ariou (Obrázok: Triangle News)

'Bolo to smiešne, pretože som potrebovala plienku pre Ariu, ale potrebovala som ju aj pre mňa.'

Čerstvá mamička bola unavená starať sa o Ariu a starať sa o svoj močový mechúr.

544 anjelské číslo láska

'Chcela som vynaložiť všetku svoju energiu na Ariu,' hovorí. „Ale cítil som sa vypustený a demoralizovaný. Prestal som nosiť tesné oblečenie, pretože som sa bál, že uvidíš tieto obrovské vložky, a nosil som vrecovité oblečenie.

„Dal som si dve sprchy denne a vedel som, že musím so svojim problémom niečo urobiť. Mal som dosť toho, že som sa cítil ako dieťa vo vlhkej plienke. '

Zúfalá Leonora hovorila so svojou pôrodnou asistentkou, ktorá jej povedala, aby robila keegelové cvičenia, ale nová mama nevedela, či ich robí správne a nevšimla si rozdielu.

Nakoniec sa zverila svojej sestre - ktorá prišla s unikátnym riešením.

'Povedala, že už počula o špeciálnych šortkách na prácu vášho panvového dna,' povedala. 'Nikdy som o nich nepočul, ale súhlasil som, že ich vyskúšam.'

Kraťasy Innovo sa dodávali s podložkami, ktoré sa jej prilepili na vrch stehien a na spodok, ktoré boli spojené s drôtmi na prenos elektrického impulzu na stimuláciu svalov, aby sprísnili panvové dno a zastavili stresovú inkontinenciu.

Leonora nosila tieto špeciálne šortky Innova na prácu panvového dna a boj s inkontinenciou (Obrázok: myinnovo.com)

'Vyzerali ako čierne cyklistické šortky, ale bolí ich,' priznáva. „Bolo to ako mierny elektrický šok a cítil som, ako sa všetko uťahuje. Musel som stáť pol hodiny, pretože bolo bolestivé pohybovať sa, ale zistil som, že to musí fungovať. “

Leonora si v priebehu niekoľkých týždňov všimla rozdiel.

'Už som neunikal,' hovorí. „A do mesiaca som sa cítila dostatočne sebavedomá, aby som odložila plienky. Všade sa „tam dole“ cítilo tesnejšie a ja som cítil kontrolu nad svojim vlastným telom - nemusel som stále všetko držať. '

Leonora teraz môže cvičiť a skákať, pretože má Ariu.

Povedala: „Teším sa na rodinnú dovolenku v zahraničí, pretože viem, že môžem chodiť a plávať - ​​všetky veci, ktoré milujem - bez obáv z úniku.

najnebezpečnejších väzňov Británie

'Teraz som voči svojim priateľom úprimný o svojom stave, pretože je to tak tabuizované téma, a zistil som, že priatelia stále používajú podložky, aj keď mali svoje deti pred dvoma alebo tromi rokmi.'