32-ročná mama, ktorá mala sex so 14-ročným chlapcom, sa dozvedela, že vie, že je mladistvý

Uk News

Trojnásobná mama pozvala tínedžera a priateľa k sebe domov, keď ich videli hrať futbal(Obrázok: Facebook)

32-ročná mama dnes nekontrolovateľne plakala, keď ju porota očistila od sexu s chlapcom s vedomím, že má iba 14 rokov.

Teah Vincent pripustila, že začala sex s teenagerom vo svojom dome, ale pred súdom povedal, že verí, že má viac ako 16 rokov.

Na súde bolo počuť, že chlapec a 14-ročná priateľka hrali blízko jej domu futbal a ona ich pozvala na nealkoholický nápoj.

Potom zobrala jedného z chlapcov hore do svojej spálne, vyzlečená a stiahla ho do svojej postele, kde ho obkročmo obišla a mala sex.

Po tom, čo na konci štvordňového procesu odišiel z dôchodku len na jednu hodinu a štyri minúty, ju dnes porota zložená z ôsmich mužov a štyroch žien uznala za nevinnú, pretože vedome sexovala s mladistvým chlapcom.

32 -ročná Teah Vincentová povedala, že nevie, že údajná obeť mala 14 rokov (Obrázok: Facebook)

V záplave sĺz ju prepustil sudca Ian Lawrie QC.

Verdikt padol po tom, čo sa včera v procese objavili neskoré dôkazy o falošnom dátume narodenia, ktoré chlapec uviedol na svojom facebookovom profile.

Obhajcovia odhalili dôkazy, ktoré sudca Lawrie zvažoval včera, predtým, ako boli vyhlásené za prípustné a predložené porote.

Christopher Smyth, stíhaný pred porotou, povedal porote: „Počas vypočutia bolo nastolených veľa otázok týkajúcich sa profilu obete na Facebooku, ktoré bolo potrebné vyšetriť.“

sexuálne bábiky podobné životu

Teah Vincent plakal na súde potom, čo bola prepustená (Obrázok: Facebook)

Ukázal snímku obrazovky s profilom údajnej obete a jeho dátumom narodenia v roku 2000 - vďaka čomu vyzeral oveľa starší ako jeho skutočný vek.

Chlapec bol odvolaný do schránky pre svedkov a vysvetlil mu, že zadal falošný dátum narodenia po tom, ako mu k 13. narodeninám poskytli nový telefón.

Povedal, že dostal telefón týždeň pred svojimi narodeninami, takže „Uviedol som falošný dátum narodenia, pretože na prístup na Facebook musíte mať 13 rokov.

„Bolo to preto, že som chcel mať okamžitý prístup k hrám a iným veciam.

spia žirafy v stoji

„Vybral som si rok 2000, pretože roky 2001 alebo 2003 boli„ dezorganizované “. Keď som zostarol, zabudol som to zmeniť.

„Facebook používam veľmi málo, pretože ho používam predovšetkým na hry.

'Mohol som čakať šesť dní, kým mi nebolo 13, aby som sa zaregistroval na Facebooku, ale vybral som si 16 až 17 na účely Facebooku.'

Pani Vincentová vedome poprela, že by mala sex s dieťaťom mladším ako 16 rokov (Obrázok: Facebook)

Na tlačovke, v akom veku povedal pani Vincentovej, povedal, že je: „Rozhodne som jej nepovedal, že mám 17. a 17. ročník.“

Počas včerajšieho svedectva poroty pani Vincentová povedala: „Som si istý, že mi povedal, že má 16 rokov, a cítil som, že vyzerá oveľa staršie.

„Nenapadlo ma, že by mohol byť neplnoletý.

najlepšia hra na ps4 2016

'Rozhodne mi nepovedal, že bol v 9. roku alebo že mal iba 14 rokov, než sme mali sex.'

Obhajkyňa Catherine Flintová vo svojej záverečnej reči pred porotou predtým, ako odišli do dôchodku, aby zvážili svoj verdikt, uviedla: „Veľa ste počuli o správaní pani Vincentovej v túto nedeľu.

„Možno si si vytvoril názor, že jej správanie je morálne diskutabilné.

„Vašou úlohou však nie je vyvodzovať morálne súdy, ale rozhodnúť, či porušila zákon.

„Si si istý, že jej povedal, že má 14 rokov, než mali sex, alebo klamal o svojom veku? Ťažko by ste našli mladého teenagera, ktorý by si neželal, aby bol o niekoľko rokov starší.

Keď to zhrnul pred porotou, aby zvážila svoj verdikt, povedal im to sudca Ian Lawrie QC; „Problémy v prípade sú jasné. Ide o otázku veku chlapca.

„Obeťou bola mladá panna a bola oveľa staršia ako on, pretože mala viac ako dvojnásobok jeho veku. Pani Vincentová sa ujala vedenia sexuálne.

„Pani Vincentová uviedla, že chlapec s ňou flirtoval, než ho vzali hore do jej spálne. Mohlo by sa zdať, že to predlžuje dôveryhodnosť, pretože bol v sexuálnych záležitostiach naivný.

„Pani Vincentová sa s chlapcom nikdy predtým nestretla, ale videla jeho priateľov, ktorí boli oveľa starší ako on. Povedala, že verí, že je oveľa starší. “