Morrisons to Axe More Card túto jar ako nakupujúci daný termín na použitie bodov

Morrisons

Nakupujúci spoločnosti Morrisons už od 10. mája nebudú môcť zbierať body v obchodoch a online

Nakupujúci spoločnosti Morrisons už od 10. mája nebudú môcť zbierať body v obchodoch a online(Obrázok: Getty)Maloobchodný gigant Morrisons ospravedlňuje svoju vernostnú kartu More v máji - sedem rokov po uvedení na trh konkurovať gigantom Veľkej štvorky Tesco a Sainsbury’s.


Sieť supermarketov uviedla, že schéma bude zrušená na jar výmenou za nový personalizovaný stimul, ktorý prostredníctvom svojej aplikácie ponúkne poukážky na vyplatenie peňazí.Morrisons uviedol, že kupujúci už od 10. mája nebudú môcť zbierať body v obchodoch a online, pričom termíny na využitie existujúcich bodov budú platiť až do augusta.


Podľa súčasnej schémy môžu v súčasnosti investori získať päť bodov za každé vynaložené 1 GBP a 5 000 bodov potom stojí 5 GBP, ktoré môžu minúť ako poukážku v supermarkete.

Ale od 10. mája budú body stiahnuté a kupóny budú namiesto toho k dispozícii prostredníctvom aplikácie Morrisons More.Tie je možné okamžite použiť naskenovaním čiarového kódu na pokladnici alebo zadaním kódu online.

Zákazníci budú môcť namiesto toho zbierať body prostredníctvom aplikácie

Zákazníci budú môcť namiesto toho zbierať body prostredníctvom aplikácie (Obrázok: Getty Images Europe)


Reťazec uviedol, že ktokoľvek bez smartfónu môže od mája naďalej skenovať svoju kartu More pri pokladni - následne automaticky odpočíta všetky úspory na kupónoch.

Prvá zmena začne 10. mája - až do tohto bodu budete môcť získavať body prostredníctvom zápasu a ďalších ako obvykle.

Po tomto bode sa spustí nová schéma, ktorá vám poskytne 30 dní na uplatnenie všetkých neuhradených bodov z akýchkoľvek predchádzajúcich potvrdení.

333 v anjelských číslach

Majte na pamäti, že body nemožno pridať za viac ako dva potvrdenia za žiadne 14-dňové obdobie. Uzávierka je 8. júna.

O poukážky bude možné požiadať do 9. augusta - s platnosťou 56 dní.

Všetky nepoužité poukážky budú po 9. auguste nadbytočné, čo znamená, že ich nebudete môcť použiť na ušetrenie peňazí vo svojom obchode.

'S Morrisons More vždy počúvame našich vážených zákazníkov a získavame spätnú väzbu, ako môžeme zlepšiť zážitok,' povedal Morrisons online.

„Počuli sme, že by ste chceli, aby boli vaše odmeny okamžité, vrátane zliav a peňazí z vášho ďalšieho obchodu.

'Dozvedeli sme sa tiež, že chcete vrátiť miestnej komunite a podporovať environmentálne príčiny tým, že všade, kde to bude možné, prestanete používať papier a plasty.'

Zaregistrujte sa do bulletinu NEWSAM Money a získajte najnovšie rady a novinky

Od univerzálneho kreditu po dovolenku, zamestnanecké práva, aktualizácie cestovania a núdzovú finančnú pomoc - máme všetky veľké finančné príbehy, o ktorých potrebujete vedieť práve teraz.

Zaregistrujte sa tu do nášho bulletinu NEWSAM Money.

Nasleduje najnovšie otrasy nový vernostný klub, ktorý minulý rok spustila diskontná spoločnosť Lidl .

Prostredníctvom aplikácie Lidl Plus môžu sporitelia každý týždeň získať prístup k personalizovaným kupónom na základe svojich výdavkov, ako aj k stieracím losom s bonusovými úsporami v hotovosti.