Do jubilejnej šou RAW 25 boli pridaní ďalší bývalí majstri sveta z WWE

Ostatné Športy

Do jubilejnej šou RAW 25 boli pridaní ďalší bývalí majstri sveta WWE vrátane pravdepodobne najväčšej Divy všetkých čias.

Spoločnosť v pondelok 22. januára oslavuje medzník unikátnou šou, ktorá sa vysiela z dvoch miest v New Yorku.

Surový bude pochádzať z Barclays Center a Manhattan Centre, na ktorých sa zúčastnia desiatky súčasných i budúcich siení známych.

„Stone Cold“ Steve Austin, Hrobár, Shawn Michaels a Ric Flair sú len štyri z ikon športovej zábavy, ktoré sa zúčastňujú.

Tento týždeň bolo oznámené, že bude prítomný aj šesťnásobný majster sveta Chris Jericho - čerstvý z ukážok kradnutia v Japonsku.

Legendárna superstar WWE Trish Stratus (Obrázok: © WWE)

lístky nicki minaj 2014

Do zostavy boli teraz zrejme pridaní ďalší dvaja kanadskí velikáni, vrátane jedného potvrdeného WWE, legendárneho Trish Stratus.

41-ročná Sieň slávy, vlastným menom Patricia Anne Stratigeas, sa na Raw predstaví po prvý raz od júla 2012.

Povedala: „Som nadšená, že sa môžem vrátiť domov. Keď vesmír WWE hovorí, že chcú stratusfáciu, musí to splniť. “

Stratus začínala ako fitness modelka, potom sa pripojila k WWE v roku 2000 a vďaka kontroverzným výstrelkom sa stala medzinárodným sexsymbolom.

Trish Stratus s T&A (Obrázok: © WWE)

Bola manažérkou spoločnosti T&A (Test and Albert), než začala príbehovú aféru s majiteľom WWE Vince McMahonom, ktorá vyvrcholila na WrestleMania 17.

5555 význam čísla anjela

Prešla však medzi jednu z najlepších pracovníčok tej doby a stala sa rekordným sedemnásobným šampiónom žien z WWE.

5 -stopová 3 -palcová bomba bola vyhlásená za „Diva desaťročia“ po rokoch napínavých sporov s ľuďmi ako Lita a Mickie James.

Po ceste vyhrala aj Hardcore Championship, ale zo súťaže v ringu odišla späť v Unforgiven v septembri 2006.

Podľa pwinsider.com , zapojí sa aj ďalší kanadský velikán - tag team master a dvojnásobný majster sveta Christian.

Neočakáva sa, že by sa k 44-ročnému 44-ročnému pridal jeho bývalý partner Edge, pretože je údajne mimo krajiny a nie je k dispozícii.

Hardcore ikona Mick Foley je tiež považovaná za ďalšie do očí bijúce opomenutie, pretože pre NEWSAM povedal, že bol pozvaný na show, ale mal predchádzajúce zásnuby.

Superstarista WWE Christian (Obrázok: © WWE)

dilema nelly a kelly

Začiatkom tohto týždňa bolo na kartu pridaných viac ženských superhviezd, ktoré majú zachrániť Raw po rokoch, vrátane niektorých z najobľúbenejších mien v histórii Raw.

Patrí medzi ne bývalá krycia herečka Playboy Torrie Wilson a bývalá ženská šampiónka Michelle McCool - hovorilo sa, že sa zúčastnia ženského zápasu Royal Rumble.

Pripojí sa k nim bývalá šampiónka žien a križiarskych váh Jacqueline, pokušiteľka Attitude Era Terri Runnellsová, bývalá šampiónka Divas Kelly Kellyová a Maria Kenellisová, manažérka a manželka súčasnej superstar SmackDown Live Mike Kanellis.

WWE Diva Torrie Wilson (Obrázok: © WWE)

Sám Veľký - The Rock - a ikona z obdobia WWF Hulk Hogan boli tiež spojené so senzačným návratom do New Yorku.

Hoganov oponent vo WrestleMania 7, Sgt Slaughter a jeho dlhoročný nemesis „The Million Dollar Man“ Ted DiBiase sa vráti do WWE.

Medzitým sú v zákulisí rezervované postavy vrátane Brucea Pricharda, Teddyho Longa, Johna Laurinaitisa a WCW, ktoré sa stali surovým supremom Ericom Bischoffom.

D -Generation X - Sieň slávy WWE Shawn Michaels, Triple H a The New Age Outlaws - bude tiež spôsobovať chaos vo Veľkom jablku.

(Obrázok: © WWE)

Ich priatelia Kliq Kevin Nash a Scott Hall - alias Diesel a Razor Ramon, dve tretiny Nového svetového poriadku - letia na šou.

K večierku sa pripája aj samotný Nature Boy, 16-násobný majster sveta Ric Flair, ktorý v lete prekonal vážne strach zo zdravia.

Dátum návratu WWE Undertakera bol práve potvrdený - živenie nádejí je „v dôchodku“ legenda by sa mohla objaviť na Wrestlemania 34

Na túto akciu je rezervovaný ďalší 16 -násobný majster sveta John Cena a univerzálny šampión WWE Brock Lesnar - teraz obaja brigádnici.

anjel číslo 606 význam

Brie (vľavo) a Nikki Bella (vpravo)

Druhá polovička Cena Nikki Bella a jej sestra Brie Bella posilnia ženskú divíziu pred povestným predstavením Royal Rumble.

Zapojené budú dva skvelé tímy v tvare The Dudley Boyz (Bubba Ray a D-Von Dudley) a APA (JBL a Ron Simmons).

Medzitým sa vráti legendárne komentátorské duo Jim Ross a Jerry Lawler - ktorý akciu nazval mnohými z 1 286 epizód relácie.

(Obrázok: © WWE)

Anketár zo zákulisia „Priemer“ Gene Okerlund sa teraz pridal do zostavy, rovnako ako provokatér Attitude Era The Godfather a oddball The Boogey Man.

Anglicko proti zvyšku sveta 2019

Zatiaľ bol ohlásený jeden veľký zápas, v ktorom Roman Reigns obháji svoje medzikontinentálne majstrovstvo pred bývalým šampiónom The Miz.

Raw 25 sa uskutoční v Barclays Center a Manhattan Centre v New Yorku v pondelok 22. januára.

Udalosť môžete sledovať naživo na Sky Sports Main Event alebo Sky Sports Arena o 1:00 (v utorok 23. januára).

NEWSAM Sport bude tiež sledovať udalosť naživo s aktualizáciami, analýzami a reakciami počas celej noci.

Čítaj viac

Zrkadlite exkluzívne rozhovory s WWE
Rhyno David Starr Adrianova ulica Trojité H