Šťastná dcéra Michelle Williamsovej s novým dieťaťom po tragédii Heatha Ledgera

Celebrity News

(Obrázok: GETTY)

Michelle Williams konečne našla šťastnú generáciu po tragédii smrti ex Heatha Ledgera.

Heath zomrel vo veku 28 rokov na predávkovanie liekmi na predpis, zatiaľ čo jeho film Temný rytier bol vo fáze úprav, pričom Michelle sa zlomilo srdce.

vzácnych päťdesiat centových kusov

Herečka, ktorá práve porodila svoje druhé dieťa, priznala, že to bol boj ako slobodnej mamičky nájsť si dlhotrvajúcu lásku viac ako desať rokov po bývalej smrti.

V roku 2017 povedala Časopis WSJ : „Je ťažké romantizovať romantiku, keď máte 36 rokov.

„Keď ste rodičom 11 rokov a robili ste to sami, nemáte romantické ideály, pretože v praxi chápete, že to zvládnete sami ...

Michelle Williams ' šťastná až do smrti s novým dieťaťom po tragédii Heatha Ledgera (na obrázku spolu) (Obrázok: FilmMagic)

'Romantická myšlienka stretnúť sa s vašou osobou a viesť rodinný život rozprávkovej knihy, ktorý vyzerá ako model, s ktorým ste vyrastali ... To pre mňa v skutočnosti neexistuje.'

Bola to láska na prvý pohľad pre Michelle a Heatha vo filmovom seriáli Brokeback Mountain a vydali sa s ním v roku 2004.

Ich romantika trvala tri roky a porodila im dcéru Matildu, ktorá má teraz 14 rokov.

Teraz je šťastne vydatá za Thomasa Kaila a majú dieťa (Obrázok: AFP prostredníctvom Getty Images)

Mesiace pred jeho smrťou v januári 2008 sa Michelle a Heath v roku 2007 rozišli.

Blonďatá bomba dostala telefonát o jeho smrti, keď bola v tom čase na nakrúcaní svojho pripravovaného filmu Mamut vo Švédsku.

Ale Michelle's Dawson's Creek BFF Busy Phillipps otvorila otázku, ako si myslela, že by sa bývalí dali znova dohromady, keby žil Heath.

Herečka, ktorá práve porodila svoje druhé dieťa, priznala, že to bol boj ako slobodnej mamičky nájsť si dlhotrvajúcu lásku viac ako desať rokov po bývalej smrti. (Obrázok: Getty Images pre Turnera)

Napísala vo svojich spomienkach This Will Only Hurt a Little: On a Michelle boli v procese odlúčenia v tom momente a mne bolo za nimi smutno, ale divne, ako keby sa niečo chystalo a nebol to koniec. príbeh pre nich.

Boli tak mladí a to dieťa bolo svetlom oboch ich životov ... Celý čas len pracovali a bolo to komplikované.

Šesť mesiacov po jeho smrti začala randiť s filmárom Spikem Jonzeom v snahe uzdraviť jej žiaľ, ale ich vzťah netrval rok.

Čítaj viac

Tipy editora Showbiz
Slzavá ​​Kate hovorí, že deti stratili „otca“ Jeff zdieľa dvojníka Freddieho Depp ukončil manželstvo Amber kvôli hovnu Kate Garraway potvrdzuje návrat GMB

Neskôr sa herečka zasnúbila s Jasonom Segelom v roku 2012 po tom, čo bola predstavená prostredníctvom spoločného priateľa, ale nasledujúci rok zásnuby odvolali.

Michelle sa v roku 2018 dvakrát zasnúbila; najskôr finančníkovi Andrewovi Youmansovi, potom hudobníkovi Philovi Elverumovi, za ktorého sa vydala v júli.

keith chegwin príčina smrti

Hviezda najväčšej šoumene sa rozišla s Philom minulý rok predtým, ako sa pustila do vírivého vzťahu so svojim manželom Thomasom Kailom.

Zosobášili sa v marci začiatkom tohto roka.

Teraz privítali dieťa v uzamknutí.