Meghan Markle urobila „obrovské množstvo plánovania“, aby sa vydala za Harryho, hovorí kráľovský expert

Uk News

Odhodlaná Meghan Markle je hybnou silou, ktorá pomáha budovať „Brand Sussex“, tvrdí popredný kráľovský odborník.Ako bolo navrhnuté, 39-ročná žena pomáha riadiť nové impérium, ktoré spolu s princom Harrym vytvára mimo kráľovskej rodiny.


Vojvodkyňa tiež cíti kráľovský komentátor Jonathan Sacerdoti ďalekosiahle ambície môžu v nasledujúcich rokoch dokonca viesť k kariére v politike.Verí, že Meghan si bola dobre vedomá, že vstup do kráľovskej rodiny by zlepšil jej povesť a povesť po celom svete.


Odborník však povedal, že je jej právo to využiť vo svoj prospech.

V rozhovore s Sky News „Vyrástla s vysokými ambíciami a začala ich dosahovať ako herečka - práca - evidentne nie príliš úspešná herečka, pokiaľ ide o medzinárodnú známosť.Meghan Markle

Vojvodkyňa je hybnou silou značky, naznačuje jeden kráľovský odborník (Obrázok: AFP prostredníctvom Getty Images)

stephanie davis a jeremy mcconnell

“Potom sa vydala za princa Harryho a potom sa stala pravdepodobne jedným z najznámejších alebo najznámejších mien na svete len tým, že si niekoho vzala.


Myslím si, že to ukazuje obrovské množstvo plánovania a ambícií.

„Nechcem byť úplne neromantický - možno sa zamilovala do Harryho, možno je ich vzťah v tomto ohľade tiež partnerský a lásky.

Myslím si však, že sa neoženíš do kráľovskej rodiny bez toho, aby si vedel, čo to urobí s tvojou povesťou a tvojim medzinárodným vplyvom.

A potom si myslím, že to využili vo svoj prospech, mnohí by povedali, že tam je ich právo.

Meghan Harry

Jonathan Sacerdoti hovorí, že Meghan má dostatočné práva využiť expozíciu vo svoj prospech (Obrázok: Getty Images)

Nedávny prieskum YouGov naznačil, že popularita vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu vo Veľkej Británii klesá.

Harry získal hodnotenie schválením iba 31 percent a jeho manželka len o bod viac.

význam čísla 35

Možno bude kniha pokusom získať späť časť tejto podpory, aj keď sa nezdá jasné, či Harry a Meghan už vôbec majú záujem o verejnú podporu v Spojenom kráľovstve, “povedal pán Sacerdoti. Express.co.uk .

Môžu sa zameriavať na úplne iný trh v medzinárodnom meradle alebo v Amerike a možno skôr na mladších ľudí ako na starších ľudí.

Takže možno, keď zanechali kráľovskú rodinu, rozhodli sa predať úplne inú demografickú skupinu, a preto im možno nevadí, že sa tu popularita skĺzla.

Meghan Markle

39-ročný je „vedúcim ríše novej značky“; (Obrázok: WireImage)

Ďalší kráľovský odborník tvrdil, že napätie medzi Kate Middleton a Meghan sa začalo prejavovať už na začiatku ich vzťahu.

Emily Andrews hovorí, že čoskoro sa začali objavovať praskliny.

Vyjadrila sa k nadchádzajúcemu programu pri príležitosti 40. narodenín Meghan.

Emily o 40 -tke Meghan na kanáli 5 povedala: „Tu boli dve ženy, obe zvonka, vydávajúce sa za kráľovskú rodinu, žijúce v rovnakom komplexe v Kensingtonskom paláci - samozrejme, že by boli kamarátkami.

„A v skutočnosti to Meghan cítila. Zverila sa viacerým svojim priateľom, že dúfa, že jej Kate pomôže prispôsobiť sa kráľovskému životu, ale praskliny sa začali prejavovať dosť skoro.

„V zákulisí sa Meghan cítila trochu odmietnutá. Nie som si istý, či si to Kate niekedy uvedomila. '