Kuracie zábaly McDonald's cajun stoja teraz len 1,49 libry - nie však dlho

Mcdonald's Corporation

Žiaľ, nie sú to nugetyTento článok obsahuje odkazy na pobočky, za všetky tržby, ktoré z neho vytvoríme, môžeme dostať províziu. Uč sa viac


Či už ich máte radi za zľavu 1,99 GBP na deň alebo len vtedy, keď sa cítite trochu zdravšie, McDonaldove zábaly sa ukázali ako veľmi obľúbené.Spoločnosť McDonald's, ktorá nedávno zmenila receptúru svojej známej edície pikantného kuracieho mäsa, teraz reviduje aj cenu obľúbeného zábalu - iba na jeden týždeň.


Od dnes do piatka 19. si budete môcť vyzdvihnúť obal o 50% menej ako obvykle, teraz 1,49 GBP - pokiaľ si ho objednáte prostredníctvom aplikácie.

Má nový recept - a novú cenu na oslavuNový kurací zábal McDonald's cajun je ideálny ako ľahký letný obed a ponúka lahodné chrumkavé prúžky z kuracích pŕs (alebo grilované kura, ak chcete) v kombinácii s pikantnou omáčkou cajun a korením jack jack, plus plátkami paradajok, jalapeňa a šalátu pre trochu extra zdravia, všetko obalené v mäkkom, opečenom tortillovom obale.

Aj keď to môže znieť zdravšie ako vkladanie do Big Macu, kalórie sa sčítajú, nový kurací zábal cajun váži veľmi slušných 369 kalórií - aj keď iba vtedy, ak sa rozhodnete pre grilované kura, nie chrumkavé.


kuracie zábaly mcdonalds cajun

Môžete si vybrať medzi grilovaným alebo chrumkavým kuracím mäsom (Obrázok: McDonald's

Na inom mieste na hlavnej ulici vám mexický kurací zábal Greggs ušetrí 470 kalórií, zatiaľ čo kurací zábal Pret’s Bang Bang má 433 kalórií a kuracie fajita Tesco zabije 381 kalórií.

Popri novom a vylepšenom kuracom obale cajun priniesol McDonald's aj ďalších päť nových stálych predmetov - vrátane bojovnosti za Smarties McFlurry.