Ženatý v spoločnosti First Sight Jack priznáva, že sa s Verity pred rozchodom „potešili“

Televízne Noviny

Manželský pár First Sight, Jack a Verity, zničili fanúšikov, keď oznámili rozchod a teraz odhalil, prečo veci nefungovali.

Napriek tomu, že sa k sebe navzájom zblížili, Jack hovorí, že medzi nimi „niečo chýbalo“ a rozhodol sa ju vyhodiť len tri mesiace po ich veľkom dni.

Priznal sa k Bližšie že hoci mal „žiadny sex“; konzultant IT Jack (26) a office manager Verity (28) si navzájom „robili radosť“ počas ich krátkodobého manželstva.

Jack povedal, že napriek tomu, že si s Verity vychádzali veľmi dobre, len si nemyslel, že to s ním iskrí.

steve smith jack leach

Jack a Verity vyzerali, že vydržia (Obrázok: Kanál 4)

'Bolo to rozhodnutie, ku ktorému som dospel postupne a nakoniec som cítil, že nemám inú možnosť, ako ju nechať ísť,' vysvetlil.

pľuvanie obrazu tony Blair

Dodal, že neľutuje, že sa zúčastnil experimentu na kanáli 4, Jack nešiel do ďalších podrobností o ich rozchode, ale povedal, že to bolo priateľské a že zostanú priateľmi.

Jack vysvetlil, že v minulých vzťahoch vždy „dosť rýchlo skočil do postele“ a chcel skúsiť iný prístup.

Prezradil, že boli intímni (Obrázok: Kanál 4)

Jack mal prísny zákaz bez sexu (Obrázok: Kanál 4)

Povedal: „Mal som veľa palice pre moje pravidlo bez sexu - existuje tento predpoklad, že to bolo preto, že som nenašiel Verity atraktívnu, najmä keď som povedal svojim priateľom, že mám rád jej osobnosť.

'Myslím, že Verity je dobre vyzerajúce dievča.'

Jack tiež bránil odpor, ktorý dostal jeho otec, pretože sa zdal, že si pokazí tvár na Verity v momente, keď ju videl kráčať uličkou smerom k svojmu synovi.

„Môj otec je jedným z najkrajších chlapcov. Nakoniec miloval Verity a rovnako aj zvyšok mojej rodiny, “dodal Jack, že boli rozrušení, keď oznámil ich rozchod.

Jack potvrdil, že vyhodil Verity (Obrázok: Kanál 4)

Brendan Rodgers stratil váhu

Ku koncu poslednej epizódy Jack a Verity potvrdili, že plánujú zostať manželia.

Keď si nechali prstene, obaja súhlasili, že chcú pracovať na svojom vzťahu, pričom fanúšikovia sú pre nich tak nadšení.

Ale len o niekoľko minút neskôr, keď sa epizóda skončila, sa dvojica tentokrát vrátila na obrazovku, tentokrát oddelene.

Jack potom potvrdil, že ukončil manželstvo s Verity, pričom priznal, že s ňou necítil spojenie.

717 význam anjelského čísla

Verity bola zničená, manželstvo nefungovalo (Obrázok: Kanál 4)

Verity, ktorá nemala na sebe snubný prsteň, bojovala so slzami, keď povedala svojim priateľom, čo sa stalo, pričom priznala: Naozaj som sa snažila a myslela som si, že sme v tom spolu a obaja na tom budeme pracovať.

Jack povedal, že nie som ten, a myslel si, že do toho dal všetko, a to bolo všetko. Boli sme spolu iba tri mesiace, čo je podľa mňa kvapka v mori, keď sme sa snažili, aby to fungovalo, a nie je to výsledok, ktorý som chcel.