Malique Thompson Dwyer a vnučka Harryho Redknappa „neodmysliteľne“ na večierku

Celebrity News

Malique a Molly kráčali ruka v ruke, kým neuvideli čakajúcich fotografov(Obrázok: Tim Merry / Daily Star)Bolo by spravodlivé povedať, že som Malique Thompson Dwyer z osobnosti Celebrity a vyzeral, že sa „pokúša skórovať“ - aby použil futbalovú hračku - s vnučkou víťaza série Harryho Redknappa Molly James -Redknapp.


kukla man line of duty

Hviezda Hollyoaks strávila viac ako hodinu intímnym chatovaním s ňou pred večierkom v hoteli Versace.Dvojica potom sedela vedľa seba na 45-minútovej ceste autobusom z hotela Versace na wrap party a kráčali ruka v ruke, kým neuvideli fotografov a potom sa od seba oddelili.


Zdá sa, že sa dvojici veľmi dobre darí (Obrázok: Tim Merry / Daily Star)

Harry bol tiež v autobuse, ale Molly s ním nesedela.čo znamená 76

71-ročný futbalový manažér opustil večierok v surfovom klube predčasne a nastúpil do taxíka a hostiteľ šou Declan Donnelly sa tiež ospravedlnil a odišiel dosť skoro, ale Molly zostala s Maliqueom, Emily a Sairom, kým neprišiel naplánovaný tréner. všetci hostia večierku späť do hotela o tri hodiny neskôr.

Kým si hviezdy užívali večierok, hostia v päťhviezdičkovom hoteli Palazzo Versace Gold Coast (kde izby v súčasnej dobe môžu stáť viac ako 3 000 libier za noc) nepotešilo, že majú narušený spánok krásy.


Malique Thompson-Dwyer, Harry Redknapp a Rita Simons na zábave I 'm a Celebrity (Obrázok: malique __ / Instagram)

„Zábalová párty trvala veky a nie je žiadnym tajomstvom, že sa herci veľmi rozohnili s priateľmi a rodinou, povedal zdroj pre The Sun.

„Mnoho spolubývajúcich nepilo žiadny alkohol celé veky a jedlo ryžu a fazuľu, takže niektorí z nich veľmi rýchlo stratili nápoj,“ pokračovali.

'Keď sa vrátili do hotela, personál im musel pripomenúť, aby stlmili hluk, aby nerušili ostatných hostí,' dodali.

ava vidal smrť dcéry