Lekár ostrova Love Alex George chváli priateľku, že mu pomohla po bratovej smrti

Televízne Noviny

Doktor Alex George vzdal hold svojmu zosnulému bratovi Llŷrovi, keď hovoril o svojej smrti na Lorraine.30 -ročná hviezda Love Islandu hovorila v utorok s hostiteľom Ranvirom Singhom o smrti jeho brata samovraždou.


Llŷr si vzal život pred rokom, keď zápasil s problémami duševného zdravia.Alex povedal, že jeho rodina si nevšimla žiadne známky toho, že by sa jeho brat pred smrťou trápil len niekoľko týždňov predtým, ako mal začať lekársku školu.


die hard vianočný sveter pletený

Chválil aj svoju „brilantnú“ priateľku Ellie s tým, že mu pomohla vyrovnať sa so stratou jeho brata.

Dr Alex George a jeho brat Llyr

Dr Alex George a jeho brat LlyrDoktor Alex povedal: „Stretol som sa s Ellie pred malou chvíľou, je vynikajúca, ona a moji priatelia a rodina mi boli takýmto zdrojom podpory.

bol lady Colin Campbell muž

„V minulom roku boli chvíle, s ktorými som sa skutočne trápil a som šťastný, že to môžem povedať - potrebujeme, aby nás ľudia okolo nás podporovali.


„Boli chvíle, kedy som to musel povedať svojej rodine.

„Bože, teraz mi to naozaj príde ťažké. Existuje sila priviesť ľudí, keď ich potrebujete. “

Doktor Alex George hovorí s Ranvirom Singhom

Doktor Alex George hovorí s Ranvirom Singhom

detské halloweenské maľovanie na tvár

Ranvira jeho účet natoľko dojal, že sa rozplakala.

Potom vzdala hold zdravotníkovi a povedala: „Myslím, že si úžasný pre to, čo robíš, so všetkou bolesťou, ktorú si nesie. Hovorím s vami dosť emocionálne, pretože všetci myslíme na svoje vlastné rodiny. Ďakujem vám teda za všetko, čo robíte. '

Doktor Alex tiež povedal, ako sa on a jeho blízki vyrovnali s výročím Llŷrovej smrti.

Vysvetlil, že „celá rodina nevie, ako by sme to mohli prežiť“.

Doktor Alex George pochválil svoju priateľku za pomoc po smrti jeho brata

Doktor Alex George pochválil svoju priateľku za pomoc po smrti jeho brata

„Najťažšie na tom je, že nikdy nebudete úplne rozumieť tomu, prečo.

„Každý deň myslím na svojho brata, rovnako ako zvyšok mojej rodiny, a samozrejme, že o ňom veľa premýšľame. Veľa premýšľame nad otázkou „Čo keby?“ a prajem si, aby sme s ním mohli hovoriť a viesť ten rozhovor.

„Najťažšie na strate Llŷra bolo to, že sme cítili, že mu nemáme šancu pomôcť, a áno, myslím si, že je veľmi dôležité dávať pozor na zmeny a správanie v rodinných príslušníkoch a priateľoch, ktorí by sa mohli správať inak.

„Ak ti niečo robí starosti, opýtaj sa ich, ako sa im darí. Ale tiež potrebujeme, aby ľudia vedeli, že keď majú problémy, môžu o tom hovoriť, a to, čo považujem za veľmi ťažké, je to, že si nemyslím, že by Llyr cítil, že by to mohol povedať.

charlotte crosby kedysi a dnes

'Bolo to tam a obávam sa, že hanba bola veľká časť toho.'

*Ak máte problémy a potrebujete sa porozprávať, Samaritáni prevádzkujú bezplatnú linku pomoci, ktorá je otvorená 24 hodín denne 7 dní v týždni na čísle 116 123. Prípadne môžete poslať e -mail jo@samaritans.org alebo navštívte ich stránku a nájdite svoju miestnu pobočku