Nováčik na Love Island, Jessica Rose Shears, NAKED fotografie odhalené - a ona určite spustí pulzy vo vile

Televízne Noviny

Váš Horoskop Na Zajtra

Jedna z nových dievčat Love Island by mala budúci týždeň vo vile spôsobiť rozruch - pretože sa objavili fotky, na ktorých pózuje úplne nahá.gemma collins a arg

Jessica Rose Shears sa popisuje ako modelka a influencerka na Instagrame, kde propaguje množstvo módnych a kozmetických produktov.


Odviedla však aj prácu ako glamour modelka - pre chlapcov pózovala úplne nahá “ časopisy a kalendárne výhonky.A niektoré z jej fotografií ukazujú, že niet pochýb o tom, že muži vo vile budú veľmi šťastní, keď tlieskajú po brunetovej kráske.


(Obrázok: Cameron Davies / Sixty 6 Magazine / Lipstick Syndication)

Dvadsaťtriročná pózujúca pre zmyselnú sadu fotografií predviedla svoje fenomenálne krivky.Úplne v pohode s fotoaparátom sa vyvalila na slnečné svetlo a potom si ľahla na bielu posteľ.

Čítaj viac


Dievčatá z Ostrova lásky
Kto je Camilla Thurlow? Kto je Amber Davies? Kto je Olivia Attwood? Kto je Gabrielle Allen?

Modelka pravidelne udržuje svojich sledovateľov na Instagrame v obraze o svojich prieskumoch - jej stránka je posiata fotografiami, na ktorých vyzerá nádherne, štýlovo a chváli sa svojim fantastickým telom bikín.

Hovorí sa o nej aj ako o atlétke a tvrdila, že hrala vodné pólo za Veľkú Britániu a trénovala ako zápasníčka a na stehne má tetovanie ruže podobné Cherylovej neslávne známej farbe.

Nožnice Jessica Rose (Obrázok: jessica_rose_uk/Instagram)

Čítaj viac

Ostrov lásky
Kto je rozprávač ostrova lásky? Fľašky vody Love Island America Najlepšie look bikiny na Love Island

Jessica sa na šou perfektne hodí, povedal zdroj Slnko .

Je zábavná a sexi a má mimoriadne sebavedomé telo - a skutočne hľadá lásku. '

Šéfovia Love Island bezpochyby dúfajú, že tohtoročná séria klikne na verejnosť rovnako ako minulý rok, keď sme boli všetci prilepení k svojim televízorom a sledovali sme napríklad Cara de la Hoyde, Nathan Massey, Olivia Buckland a Alex Bowen nájsť lásku. .

futbal nad 50 rokov v mojom okolí

Čítaj viac

Ostrov lásky chlapci
Kto je Kem Cetinay? Kto je Marcel Somerville? Kto je Chris Hughes? Jamie Jewitt Calvin Klein modelovacie obrázky

Cara a Nathan nakoniec vyhrali show a rozdelili si finančnú odmenu 50 000 libier, ale bohužiaľ v apríli tohto roku potvrdili, že sa rozídu - krátko predtým, ako Cara oznámila, že čaká Nathanovo dieťa.

Slobodní chlapci a dámy zo série troch budú mať tento rok viac času na naplánovanie niekoľkých sparných scén do spálne a zábavy, pretože šou bola tento rok údajne predĺžená, aby umožnila viac drámy a prepojenia.

(Obrázok: Danny Desantos / Sixty 6 Magazine / Lipstick Syndication)

Povedal zdroj Slnko : Vzhľadom na obrovský úspech minuloročnej série medzi divákmi sa šéfovia rozhodli predĺžiť súčasnú o týždeň.

striktne víťaz roka 2018

Dúfajú, že to dá súťažiacim väčšiu šancu nájsť lásku a povedie k tomu, že budú leto milovať viac ako kedykoľvek predtým.

Caroline Flack sa vráti k hostiteľovi a ako rozprávač bude späť Iain Stirling.

Jessica údajne dúfa, že v šou nájde lásku (Obrázok: jessica_rose_uk/Instagram)

V nadväznosti na obrovský úspech minuloročnej série šéfovia ITV začiatkom tohto roka oznámili, že zadajú sprievodný program hlavnej šou, ktorú bude moderovať aj Caroline.

Aftersun bude každú nedeľu večer vysielať naživo a prinesie fanúšikom Love Island všetky najnovšie klebety z vily, rozhovory s vypadnutými súťažiacimi a ďalšie.

Šéfovia Love Island tiež dúfajú, že sa tento rok diváci zapoja viac než kedykoľvek predtým, a vyzývajú fanúšikov, aby zaznamenávali videá zdieľajúce brutálne úprimné komentáre k súťažiacim z minulého roka.

Čítaj viac

Ostrov lásky
Kto je rozprávač ostrova lásky? Fľašky vody Love Island America Najlepšie look bikiny na Love Island

Videá je potom možné použiť vo vysielaní, prostredníctvom sociálnych médií alebo online.

Ostrov lásky

Tento rok sa koná aj spinoff show (Obrázok: ITV)

Rovnako ako reakcie fanúšikov, diváci sa budú tešiť aj na hostí známych osobností a bezpochyby sa do štúdia chystá aj množstvo bývalých súťažiacich na Love Island.

48 význam anjelského čísla

„Minulý rok sa ostrov Love stal skutočnou súčasťou celonárodnej konverzácie a teraz naša nová štúdiová šou pomôže nakŕmiť chuť našich divákov viac,“ uviedla redaktorka pre uvedenie do prevádzky pre komédiu a zábavu ITV Amanda Stavri.

Ak sú všetky zákruty tak rýchle ako minulý rok, vyzerá to tak, že Caroline a naši hostia zo štúdia budú mať o čom hovoriť.

* Love Island sa vracia na ITV2 v pondelok 5. júna o 21:00

Pozri Tiež: