Fanúšikovia Little Mix si myslia, že sólová hudba Jesyho Nelsona sa bezprostredne blíži, pretože si všimli stopy Spotify

Celebrity News

Nadšení fanúšikovia Jesy Nelsona si myslia, že debutový sólový singel bývalej hviezdy Little Mix príde veľmi skoro, pretože zdieľajú odkazy na predpokladaný nový profil interpreta na stránke streamovania hudby Spotify.

Tridsaťročná speváčka podpísala v máji 2021 sólovú nahrávaciu zmluvu s vydavateľstvom Polydor Records a odvtedy dráždi fanúšikov útržkami jej pripravovanej hudby.

Vo štvrtok sa budúci fanúšikovia prihlásili na Twitter, aby vyhlásili, že jednorazový člen Little Mix bol pridaný ako umelec do služby Spotify, a berú to ako znak toho, že nová hudba má prísť každý deň.

autentická reiley stella willis

„Jesy Nelson má účet interpreta Spotify! Skúša éru a prostredníctvom dms fanúšika jej vysvetlila, že niečo natáča, “napísal počas zdieľania jeden z vzrušujúcich fanúšikov. odkaz na zatiaľ neoverenú stránku interpreta pre speváka.

Fanúšikovia Jesy Nelsonovej boli presvedčení, že okamžite upustila od tajuplných informácií o sólovej hudbe.

Jesy už mesiace dráždi fanúšikov o tom, kedy vydá svoju sólovú hudbu (Obrázok: jesynelson/Instagram)

Ďalší používateľ sociálnych médií tiež zdieľal nepotvrdený údajný obrázok Jesyho, ktorý zrejme potvrdzuje správy, prostredníctvom rozhovoru s fanúšikom na Instagrame.

Zdieľanie snímky obrazovky z jej údajného rozhovoru so speváčkou, stránka fanúšikov Jesysbabe_ napísal 'ONA PRÍDE !!' pod obrazom ich rozhovoru s hviezdou.

Účet fanúšika má viac ako 8 000 sledovateľov, vrátane Jesy, ktorá jej pravidelne zanecháva komentáre k poctám.

chris z ostrova lásky
Instagram

Keď Jesy v minulom roku slávne opustila najväčšiu dievčenskú kapelu na svete Little Mix, aby ochránila svoje duševné zdravie, priznala sa, že nikdy nemala v úmysle úplne opustiť hudobný svet.

Len niekoľko týždňov po rozchode s bývalými spoluhráčkami z kapely Perrie Edwardsovou, Leigh-Anne Pinnockovou a Jade Thirlwallovou v decembri 2020 bola 30-ročná žena späť v nahrávacom štúdiu, čo v tom čase zmiatlo niektorých fanúšikov.

Fanúšikovia Little Mix si myslia, že bezprostredná sólová hudba Jesy Nelsona, keď si všimnú stopu Spotify

Jesy našla slávu so svojimi spoluhráčmi zo skupiny Little Mix, keď v roku 2011 vyhrali The X Factor

Hviezda X Factor hovorila o reakcii na jej rýchly návrat k tvorbe hudby v úprimnom rozhovore pre Cosmopolitan začiatkom tohto roka.

„Mám pocit, že sa našlo niekoľko ľudí, ktorí nechápu, prečo som opustil Little Mix, ale teraz som v štúdiu a robím hudbu,“ povedala pre časopis počas úprimného rozhovoru.

Nikdy som nepovedal, keď som uviedol svoje vyhlásenie, že vychádzam z kapely, aby som už nikdy nebol na očiach verejnosti, nevystupoval alebo nehral. Vychádzal som z kapely, pretože som sa skutočne nedokázal vyrovnať s tlakom byť v dievčenskej kapele. “

Jesy Nelson po odchode z kapely v súčasnosti pracuje na sólovom materiáli

Hviezda otvorila svoje rozhodnutie opustiť kapelu začiatkom tohto roka (Obrázok: Jesy Nelson / Instagram)

Začiatkom tohto mesiaca dráždila Jesy fanúšikov na Instagrame ďalším náznakom svojho veľmi očakávaného debutového singlu.

Bývalá hviezda Little Mix, natočená v štúdiu, zverejnila krátke video bez zvuku s priblížením k slúchadlám a rôznym ďalším častiam záznamového zariadenia.

Hviezda vzrušovala verných fanúšikov, ktorí očakávajú jej ďalší krok, a pomenovala úryvok: „Čaká sa ...“ vedľa emodži opice, ktorá si zakrýva ústa.

„Nemôžem sa dočkať, až budete počuť, na čom pracujem, a začať túto novú kapitolu,“ povedala Jesy fanúšikom v máji, keď prvýkrát podpísala zmluvu o sólovom nahrávaní.

lewis hamilton nicole scherzinger

NEWSAM sa obrátilo na zástupcov pre Jesy Nelson a Spotify, aby sa vyjadrili.