Časová os plastickej chirurgie Kim Kardashian v plnom rozsahu, keď hviezda odhaľuje svoj „injekčný zadok“ v drobných bikinách

Celebrity News

Po obrázkoch Kim Kardashianovej párty v Mexiku, ako robí kolá, sa nad postavou hviezdy zdvihlo obočie.

Vyzerala tak štíhla ako kedykoľvek predtým vo vintage bikinách Dior - a s páskou úmyselne umiestnenou na bradavkách, aby sa predišlo akýmkoľvek chybným funkciám šatníka - bola Kim po narodení svojho druhého dieťaťa, svätého pred 16 mesiacmi, sebavedomá.

Mnohí však zostali zvedaví, čo Kim urobila s jej tvárou a telom asi za desať rokov, odkedy bola v očiach verejnosti - najmä preto, že jej ochranná známka vyzerala väčšia ako kedykoľvek predtým.

A potom, čo predviedla svoje telo vo svojom najnovšom sexy výstrele, je tu prehľad všetkých povrávaných plastických operácií a procedúr, o ktorých sa predpokladá, že ich Kim za tie roky absolvovala.

Ako teda Kim získala svoj slávny zadok?

Kim Kardashian

Kim Kardashian v rokoch 2010 a 2014 (Obrázok: Getty)

Kim dlho popierala, že by mala implantáty zadného kolena na vylepšenie svojho slávneho zadku. Dokonca sa podrobila röntgenovému vyšetreniu v sezóne 6 Keeping Up With The Kardashians, aby umlčala kritikov, ktorí trvali na tom, že jej museli dať vložiť implantáty, aby vysvetlili rýchlu infláciu jej zadku predtým, ako bola poriadne slávna.

Ale, ako chirurg z MYA.co.uk poukazuje na to, že existujú aj iné spôsoby, ako posilniť Kimov zadok, ktoré nezahŕňajú silikónové implantáty.

„To nevylučuje prenos tuku/tukové injekcie do zadku. Na röntgenovom snímku sa to nezobrazí, pretože ide o pacientov. vlastného telesného tuku a nie implantátu, “zdôraznil hovorca.

1117 anjelské číslo láska

'Je možné, že si nechala preniesť tuk z menej žiaducich oblastí, ako je pás alebo žalúdok, a dať si ho do zadku a bokov, aby vytvoril zakrivenejší rám.'

Toto je známe ako brazílsky vlek a stojí okolo 5-7 000 libier.

Podozrenie na plastiku nosa

Kim Kardashian pred a po operácii nosa

Kimin nos - ktorý bol podľa nej jej najväčšou neistotou - vyzeral pred niekoľkými rokmi veľmi odlišne

Keď raz pripustila, že jej nos je jej najväčšou neistotou, Kim vždy popierala, že by mu nechala vykonať plastiku nosa.

Ako prezradila pre časopis Wonderland v roku 2016: „Ľudia si myslia, že som si nechal urobiť nos. Ja som nemal

„Kedysi som túto hrčku na nose nenávidel. Nenávidel to Teraz milujem, že vďaka tomu vyzerám viac etnicky. '

Kim však priznala, že vidí, prečo si ľudia myslia, že na tom nechala urobiť prácu, a povedala: „Vyzerá to menšie. Možno je to kontúra, ktorú používam. “

Expert MYA sa domnieva, že rozdiel je najpozoruhodnejší pri pohľade na staršie obrázky Kim v porovnaní s dneškom. Hovorí sa: „S najväčšou pravdepodobnosťou podstúpila otvorenú septo -rhinoplastiku na zoštíhlenie mosta a zníženie poplašnej základne na zdokonalenie špičky nosa.

'Zjazvenie je minimálne a doba zotavenia je zhruba 6 týždňov, ale môže trvať až rok, kým sa opuch úplne usadí.'

Odhadované náklady na takúto operáciu sa pohybujú od 6 000 do 10 000 libier.

Práca na prsiach

Kim Kardashian pred a po prsiach

Hovorí sa, že Kim mala najmenej dve prsia, aj keď ich nikdy nepotvrdila

Obrázky Kim z čias, kým sa stala poriadne známou-AKA, Paris Hilton, asistentka šatníka-ukazujú mladú ženu, ktorá síce nemala plochú hruď, ale rozhodne nemala požehnane veľkosťou pohára svojich neskorších rokov.

Chirurg MYA nám hovorí: „Podľa môjho profesionálneho názoru by som na základe obrázkov, ktoré som ukázal, navrhol, aby Kim počas 1. až 4. sezóny KUWTK podstúpila zväčšenie prsníkov.

„Zdá sa, že jej prsia sú plnšie, pričom stále zostáva v primeranom pomere k svojej postave; očividne požiadala o prirodzené zväčšenie prsníkov. “

Kim tiež prešla generálnou opravou tela po narodení syna Saint West v decembri 2015, pričom údajne vynaložila státisíce dolárov na doladenie svojich nedokonalostí v snahe zachrániť manželstvo s Kanye Westom.

„Kim je posadnutá dokonalým telom,“ povedal vtedy zdroj pre časopis Heat. 'Predtým mala prsia a toto bolo o zdvíhaní a tvarovaní pomocou nových implantátov 34E.'

Chirurg MYA skutočne pokračuje: Vzhľad Kimovej sezóny 12 by mohol naznačovať ďalšiu prácu prsníkov. Za normálnych okolností po dvoch deťoch by ste mali veľké šťastie, keby ste mali stále hornú plnosť a energické prsia ako Kim bez pomoci podprsenky alebo operácie.

'Povedal by som, že mohla podstúpiť ďalšie zväčšenie prsníkov a možné pozdvihnutie, ale stále sú úmerné jej rámu a veľmi prirodzené, čo je znakom skvelej práce.'

je ženatý gerard butler

Náklady na prsia tohto druhu sa pohybujú od 6 000 do 9 000 libier.

Mala Kim liposukciu v bokoch a v páse?

Kim Kardashian mení pás

Zdá sa, že Kimov pás sa za tie roky veľmi zmenil

Keď pribrala 23 kg pred narodením dcéry North West, Kim odmietla ísť na verejnosť, kým sa jej telo dieťaťa po narodení dieťaťa nevráti-a domnievalo sa, že ten čas možno využila na plastickú chirurgiu. .

'Po tehotenstve v roku 2013 mohla byť Kimova strata hmotnosti spôsobená tréningom a zhodením hmotnosti po narodení dieťaťa, ale tiež čas mimo očí verejnosti by bol pre Kim perfektnou príležitosťou na liposukciu,' hovorí náš chirurg.

'Pacientom sa bežne odporúča nosiť kompresný odev a obmedziť fyzickú aktivitu až na šesť týždňov.'

Predpokladá sa, že Kim mala lipo na tvrdohlavých ťažko posunutých oblastiach, aby jej dala dokonalú postavu presýpacích hodín-čo je obzvlášť nápadné, keď nosí bikiny, pretože rozdiel medzi jej malým pásom a širokými bokmi je očividný.

„V sezóne 13 sa Kimin pás zdá menší, ale boky a zadok sú väčšie; to môže byť opäť dôsledok prenosu tuku, “hovorí odborník.

„Liposukcia do pása a žalúdka a prenos tuku na zadok a boky by ľahko dosiahli tento vzhľad. S najväčšou pravdepodobnosťou podstúpila liposukciu Vaser, pretože tá dokáže chirurgicky odstrániť maximálne množstvo tuku s minimálnymi prestojmi. “

Takýto postup môže stáť až 15 000 libier v závislosti od ošetrovaných oblastí.

Zdvihnutá línia vlasov (bye-bye baby hairs)

Laserová línia vlasov Kim Kardashian

Predpokladá sa, že Kim si nechala laserom odstrániť čelo a aby jej dala čistejšiu líniu vlasov

'Kimova línia vlasov sa od útleho veku celebrít upravila a s najväčšou pravdepodobnosťou absolvovala v tejto oblasti laserové odstránenie chĺpkov,' hovorí náš odborník.

'Proces laserovania zvyčajne trvá šesť sedení (viac, ak je vlasový folikul hrubší) a každé sedenie sa rozloží medzi dva až štyri týždne.' Samotný zákrok je bezbolestný a prebieha bez akéhokoľvek anestetika alebo lieku proti bolesti. Laserová epilácia vlasovej línie sa môže pohybovať od 250 do 750 libier. “

lacné dovolenkové balíčky 2018

Náplne na líca

Kimova tvár tiež vyzerá inak - ale môžu to byť výplne alebo nový spôsob nanášania make -upu? (Obrázok: Splash/ Getty)

'V sezóne 12 dochádza k jasnej zmene Kimových tvárových rysov, čo naznačuje, že mala výplne na líca na zlepšenie štruktúry kostí a botox okolo očí a na čelo, aby sa zabezpečil obmedzený pohyb,' hovorí lekár.

'Tvárové výplne trvajú šesť až 12 mesiacov a môžu stáť od 150 do 500 libier za hodinu.'

Takže to nie je veľa, aby sa hviezda zo sexuálnej pásky stala svetoznámou ikonou štýlu, však?

Nechá tam však Kim kozmetickú chirurgiu, alebo sa v nasledujúcich rokoch vydá cestou Momagera Krisa Jennera?

Súdiac podľa jej nedávnych fotografií z Mexika, Kim sa cíti sebavedomejšie ako kedykoľvek predtým - a to tiež z dobrého dôvodu.