Najšpinavšie sexuálne priznania Katie Price - poľské orgie, Mile High Club a cystitída

Celebrity News

Katie Price sa nikdy nehanbila za svoj sexuálny život, často sa medzi listami chválila počtom milencov, ktorých mala, a presne tým, čo im urobila.

Od svojich troch manželov až po stretnutie s mladšími mužmi Katie nezanechala žiadny detail, pretože v grafických podrobnostiach rozpráva o veľkosti penisu, skúškach skupinového sexu a infekciách, ktoré na svojej ceste zachytila.

Na oslavu Valentína sa pozrime na Katie mnohé, mnoho, MNOHO priznania k sexu. Rado sa stalo.

Keď Dane Bowers prešiel čiarou

Dane Bowers a Katie Price

Akí sme boli všetci nevinní, kým sa slová „toe-job“ apo; boli vyslovené vo verejnej sfére (Obrázok: Getty)

Máme to vôbec spomenúť? Áno, áno. Pretože Katie a „láska môjho života“ Dane vyrobili jednu z prvých existujúcich sexuálnych nahrávok celebrít, čím pomohli neúmyselne dosiahnuť kariéru Kim Kardashian a Paris Hilton.

Poďme na scénu: Katie, ktorá bola v tom čase v šiestom mesiaci tehotenstva so svojim synom Harveyom, natočila, ako sa v spálni zošuchla so speváčkou Another Level Dane.

V jednom bode zapareného konania si Dane položil prst na prsty na nohách, kam nechcel ísť.

lisa marie presley sú

„Je to stará pravda, Dane ma ** viedol, keď som bol v šiestom mesiaci tehotenstva s jeho kráľovskou špičkou, veľkým kráľovým obchodom. To bolo pred rokmi, “povedala na hlučnej udalosti v roku 2016.

'Od Dane som bol dvakrát ženatý.'

Potom, čo som celebrita, pôsobil ako záchodník s Petrom Andreom na X

Katie Price a Peter Andre sa bozkávajú v aute

Takto sa Katie a Peter radi bozkávali, čo bolo milé (Obrázok: IF)

Počas vystúpenia klubu autonehody v lete minulého roku sa Katie rozplakala a kričala o svojom sexuálnom živote s prvým manželom Petrom Andreom.

Pošklebila sa na tanečníčku pri póloch v bikinách a potom začala slintať nad dobre vyzerajúcimi mužmi v dave.

Katie pokračovala v rozhovore o svojom manželstve s Petrom a sexuálnom živote bývalého páru - chválila sa, že je najlepší, aký kedy mala.

Zamračila sa: „Vy, tureckí muži, ste nádherní.

„Išiel som von s Petrom Andreom. Poznáte Petra Andreho? Bol Grék a hovorilo sa, že keď ste už mali gréčtinu, dosiahli ste svoj vrchol.

„Keď som mal turečtinu, dosiahol som svoj vrchol? OK! ... milujem tureckých chlapcov! '

Ona a Pete - otec jej detí Junior a princezná - sa prvýkrát stretli v tábore celebrít I'm A v roku 2004 ... a urobila naňho celkom dobrý dojem pri prvom stretnutí po vystúpení.

Pete, ktorý písal o svojom špinavom stretnutí na toalete v autobiografii z roku 2010 Všetko o nás - môj príbeh, odhalil, ako opitá Katie vtrhla do svojej uzamknutej miestnosti, aby mu dala ponuku, ktorú nemohol odmietnuť.

Katie a Pete nenechali malú hmotu niekoľkých miliónov divákov prerušiť svoje horúce n & apos; ťažké maznanie (Obrázok: ITV/REX/Shutterstock)

„Nie, nemôžeš ma pustiť. Nikdy som k nikomu necítil, “povedala Pete a kvílila.

„Nikdy, nikdy, nikdy. Pozri, ja ti to dokážem ... Nikdy neopustím tvoju stranu ... každý deň ... každú noc ... chceš trochu sania? '

Napriek tomu, že jeho emócie sú „všade naokolo“ a Pete v nepokojoch, či ju „rešpektovať alebo nie“, priznal, že žiadostivosti bolo priveľa a „žaluď bol opäť dub“.

Tento incident zmenil dynamiku a Peťova myseľ premýšľala, „aké by to bolo byť v jej vnútri“.

Šťastného Valentína!

Análny sex s Alexom Reidom

Katie sa zúčastnila TMI so svojim grafickým popisom sexuálnych zápletiek Alexa (oblečeného ako jeho alter-ego Roxanne) (Obrázok: )

Katiin problémový vzťah s druhým manželom Alexom sa ešte viac zhoršil, keď otvorila svoj sexuálny život v Celebrity Big Brother roku 2015.

Hviezda tvrdila, že mu často predvádzala anál so sexuálnou hračkou.

„Nemohol som tam toho dať dosť,“ priznala v dome. „Veľa rovných mužov má rado ružičku tam hore, ale Alex chcel všetko.

'Preto som sa s ním rozviedol. Pretože som nechcel byť tým mužom. '

Vo svojej autobiografii zašla do ešte väčších grafických detailov a napísala: „Myslite na najrušivejšie porno, aké si dokážete predstaviť, a často na desať. Až potom sa približuješ tomu, čoho som bol svedkom a k čomu chcel Alex, aby som sa pridal.

„V čase, keď sme sa rozdelili kvôli jeho šteklivému a špinavému správaniu, som sa cítil rozrušený, zraniteľný a vystrašený.

„Za svojho času som vyskúšala niekoľko vecí, ale nikdy predtým som nepoznala muža oblečeného ako žena, ktorý bol zhodou okolností mojím manželom. Cítil som sa, ako keby som prekračoval čiaru a prechádzal na temné miesto, kde neboli žiadne hranice a kde neexistoval žiadny normál. “

Jej horúci vzťah s ženatou celebritou pánom X

Katie sa priznala, že sa rozlúčila so ženatým otcom troch detí (Obrázok: WireImage)

Katie vo svojej autobiografii Reborn z roku 2015 priznala, že má tajný vzťah s celebritou, o ktorej neskôr zistila, že je trojnásobným otcom a rozvádza sa so svojou manželkou.

„Je tu jeden vzťah, o ktorom som nikdy otvorene nehovoril. Koncom roku 2011 som odletel do LA na kolo pracovných stretnutí s manažérmi a filmovými manažérmi. Bola som odhodlaná zostať vo forme, a tak som požiadala svojho PA, aby ma spojil s trénerom, “napísala.

„Mark Smith, alias Rhino zo série ITV Gladiators, bol skutočným výbuchom minulosti. Počas nášho posledného cvičenia Mark tweetoval našu fotografiu. Jeden z jeho známych priateľov mu poslal správu so správou, že videl prasknutie a želal si, aby sa so mnou stretol.

Katie Price vystupuje v dublinskom Premier Gay Bar - The George

Odhalila, že sa takmer nemôže dostať z postele vďaka sexuálnej schopnosti pána X. (Obrázok: IF)

„Nebol to ten tmavý, opálený typ, pre ktorý zvyčajne padám hlava nehlava. Napriek tomu môže byť na smiech a zaujíma sa o mňa, pomyslel som si. '

Po prvom stretnutí sa Katie a pán X - o ktorých povedala, že ich nebude menovať, pretože v ňom bola „rodina“ - sa niekoľko mesiacov tajne stretávali s tým, že sa objavil v jej dome kvôli vášnivému sexu.

'Povedzme to takto: Ak by som potreboval postaviť policovú jednotku, bol by perfektný,' napísala graficky.

„Namiesto toho, aby so mnou zaobchádzal jemne a vášnivo, ako by si to väčšina žien želala, bol ako akumulátorový vŕtač pri viacrýchlostnom nastavení!

„Pripomenul mi červený Bosch, ktorý mám v garáži. Bang. . . buch. . . buch, buch, buch. V jednom momente som spanikáril a myslel som si, že ak sa onedlho nezastaví, budem natrvalo pripútaný k posteli!

Sex v lietadle

Katie sa chválila tým, že bude v prvej triede prostá - ale nikdy nie (Obrázok: Getty Images)

Katie po rozchode s tretím manželom Kieranom Haylerom chcela zapôsobiť na to, aká šťastná je, že opäť chodí.

Pochválila sa, že je členkou klubu Mile High Club - ale zdôraznila, že robiť to na toaletách nie je pre ňu, pretože „to je také zrejmé“.

„Robíš to inak, však? Dajte si na seba prikrývku, malý ... áno, “povedala pre magazín Fabulous.

Dokonca dodala: „Mojím spôsobom to môžeš urobiť len v prvej triede.“

Nóbl.

Sh ** ging na poliach, orgie s priateľmi a sex pred dovolenkármi

Katie nemiluje nič iné ako nejakú rump-pumpy na poli (Obrázok: Getty Images)

Katie otvorila svoje najtajnejšie tajomstvá počas chúlostivého videa z YouTube vlani v decembri.

Pri odpovediach na otázky fanúšikov sa mama piatich detí chválila svojimi najdivokejšími sexuálnymi zápletkami - vrátane príležitostných orgií so svojimi kamarátmi.

'Najpodivnejšie miesto, kde som kedy mal sex ... no nie je to to najpodivnejšie, myslím, že som to urobil v rôznych situáciách,' povedala na kameru.

„Raz som bol vo svojej kinosále a bolo nás tam veľa. A ja a môj partner sme v tom čase boli pod pokrievkou, len sme mali pomaly sex a vedeli sme, že všetci sú v miestnosti, napríklad sledujeme televíziu.

Priznala sa k sexu v miestnosti plnej kamarátok (Obrázok: Getty Images)

'Alebo to môže byť, keď som išiel autom na miesto zvané Diablova hrádza blízko môjho bydliska, nahý, všetci v aute.' Všetci sme sa dostali von a mali sme sex. “

favorit na víťazstvo v Grand National 2018

Pochválila sa aj vyčíňaním na Maldivách, kde trestom pre ženu, ktorá má sex mimo manželstva, je bičovanie podľa prísnych zákonov šaría.

„Na Maldivách máte tieto stopy a kde sa schovávate v kríkoch a sledujete, ako ľudia prechádzajú okolo a majú sex.

„Neviem, či sú to zvláštne miesta, predpokladám, že som len spontánna,“ pokračovala.

'Inokedy som vzal svojich štyroch po štyroch do polí, len kvôli tomu a práve som mal sex na kapote.'

Dodala: „Posteľ je pre mňa na spanie. Sex sa dá robiť kdekoľvek. “

Lesbický sex v Playboy Mansion

Katie opitá experimentovala so ženami, keď žila v Playboy Mansion (Obrázok: Mario Anzuoni/ Splash News)

Nenásytná Katie predtým hovorila o experimentovaní so ženami počas svojich divokých jordánskych rokov, vrátane prípadov, keď v roku 2002 zostala v zámku Playboy s Hughom Hefnerom.

„Mal som čas so ženou, nie vzťah, ale iba vtedy, keď som opitý, nikdy nie triezvy,“ priznala na diskusnej udalosti v roku 2016.

'Viete, keď ste so svojimi kamarátmi ako v miestnosti, makáte ako Playboy Mansion.'

Pokračovala: „Mala som, ako keby, trojky a to všetko. Bolo to pred rokmi. '

Katie bohužiaľ využila svoju vlastnú šancu stať sa jednou z mnohých Hughových blonďavých priateľiek ... tým, že vstúpila do ikonickej jaskyne.

'Keď som bola mladšia, žila som s Hughom Hefnerom v Playboy Mansion asi šesť týždňov, ale aby si bola priateľkou, musíš urobiť skutok a ja som skutok nechcel,' pripustila.

„Je to však naozaj milý chlap. Len som to nechcel urobiť.

'Ale išiel som do známej jaskyne a označil som svoje územie - naštval som sa v ňom.'

Krásne.

Exov penis jej spôsobil infekciu moču

Katie povedala, že Leo bol na ňu príliš veľký (Obrázok: TWITTER)

Kým sa hádali o svojich mnohých bývalých výkon v spálni, Katie odhalila, kto mal najväčší vplyv medzi obliečkami.

Leo [Penna]. Vždy som s tým dostával cystitídu, úprimne povedané, som hrubý, ale keď to ide, je to ako „fuj“. Bol veľký, ale ani si to nepamätám, “pochválila sa v roku 2016 živému publiku.

„Nie je nič horšie, ako si na toaletu trochu kvapkať, aby ste z nej spálili ** Ak má niekto veľký péro, bolí ho to [nepochopia, ak poviete], „Počkaj, ten ** kráľ bolí.“

Katie takmer zabudla na svojho vtedajšieho partnera a rýchlo dodala: „Kieran je tiež veľký-Google to. Môžem mať len sprepitné. “

Keď sa jej však pýtali na jej „najlepšie s ** g“, odmietla sa vyjadriť a povedala iba: „Neviem, nemyslím si, milujem sa.“

Danny chipolata

Katie, keď písala o svojom víchrici s rugbyovým esom Danny Cipriani, zavtipkovala: „Jedna vec, ktorej nerozumiem, je dôvod, prečo je Danny vždy označovaný ako rugbyový kúsok.

„Podľa mojich skúseností bol na najzrejmejších oddeleniach trochu - ehm - chudý.

„Preto som ho prezýval Danny Chipolata. Už nemôže zasiahnuť žiadne zo správnych miest na ragbyovom poli a určite ich nemôže nájsť na žene. “

Spáliť.

Jej „perfektné“ vagína

Prezradila, ako päť sekcií c zanechalo jej vagínu „krásnu“. (Obrázok: FilmMagic)

Katie poprela zvesti, že by chcela podstúpiť operáciu vo svojich dolných oblastiach, pretože sa objavili špekulácie o tom, ako si robí dizajnérsku vagínu.

Keď hovorila na kameru svojej kaderníčke Louise, poukázala na to, ako ju päť cisárskych rezov zachránilo.

„Nepotrebujem dizajnovú vagínu, ďakujem, moja vagína je veľmi neporušená a krásna,“ protestovala.

'Moje vyšli zo strešného okna, ďakujem.'

Dodala: „Nie, jednu vec, ktorú nepotrebujem, je nová vagína, ďakujem veľmi pekne.“

Orgasmus pred jej mamou

Katieho mama Amy má už dosť toho, čo počula o svojom sexuálnom živote (Obrázok: Dodáva WENN)

Minulý rok bola Katie zachytená na kamere pri „kozmickom orgazme“. pred svojou šokovanou mamou Amy Price po návšteve holistického terapeuta.

V scénach odvysielaných v relácii Môj bláznivý život Katie žartovala o orgazme, keď na ňu terapeut prehodil prikrývku.

'Je tu veľa drámy a vecí z minulosti, ktoré treba uvoľniť,' povedal jej terapeut.

'Môžete tiež cítiť zdrvujúce pocity lásky, len si to užívajte.'

'Čo, ako orgazmus?' Katie si odfrkla, keď Amy v šoku zdvihla obočie.

Katie Price odmieta pomenovať záhadného pána X napriek tomu, že sa povráva, že je to futbalista Liverpoolu John Arne Riise

Katie mala „kozmický orgazmus“ pred jej mamou (Obrázok: Funkcie Rex)

Keď položila ruky na Katie ramená a vytlačila napätie, Katie jej povedala: „V bruchu som sa cítila ako vzrušenie, ako by som sa vzrušovala, ale neviem prečo. Povedz mi, z čoho som nadšený. '

„Dobre, si nadšený svojou budúcnosťou! Vaša nová kapitola v živote, “vysvetlil terapeut.

'Áno! Niečo sa musí stať. Teraz sa určite usmievam, “uškrnula sa Katie.

Nie je to prvýkrát, čo bola pred svojou dlho trpiacou matkou nevhodná.

V tej istej epizóde jej reality show Katieho vtedajší priateľ Kris Boyson na ňu naliehal, aby si „pozrela oči“ nad malebnými výhľadmi počas cesty po Španielsku.

„Normálne hovoríte & apos; Pustite si to ústa, '' Katie vystrelila späť.

Amy zostala viditeľne prikrčená nad Katieho vtipom a povedala jej: „Nechcem vedieť také veci, ďakujem.“