Justin Timberlake 'tlačil' na nehodu Janet Jacksonovej v Super Bowle, aby 'prekonal' Britney Spears

Celebrity News

Justin Timberlake 'tlačil' na nehodu Janet Jacksonovej v Super Bowle, aby 'prekonal' Britney Spears(Obrázok: GETTY/REUTERS)

Bývalý stylista Janet Jackson tvrdí, že Justin Timberlake „tlačil“ za jej neslávne známu poruchu šatníka v Super Bowle v roku 2004.

Spevák Cry Me A River údajne chcel „prevýšiť“; jeho bývalá priateľka Britney Spears, podľa Wayna Scota Lukasa, ktorý v tom čase pripravoval Janetin pohľad na predstavenie.

m&s čierny piatok 2019

Povedal Wayne Šiesta stránka že Justin „chcel odhaliť“ Potom, čo popové hviezdy Britney, Madonna a Christina Aguilera zdieľali škandalózny bozk pri udeľovaní cien MTV Video Music Awards v roku 2003.

Justin 'trval na tom, aby urobili niečo väčšie, ako je ich výkon. Chcel odhaliť, “povedal Wayne v novom rozhovore.

Janet Jackson reaguje po tom, čo jej spevák Justin Timberlake strhol vrch

Janet Jackson reaguje po tom, čo jej spevák Justin Timberlake strhol vrch (Obrázok: Reuters)

Stylista pokračoval v tvrdení o „pôvodnom koncepte“. bolo pre Janet, aby vyšla na pódium v ​​perleťovej šnúrke G, inšpirovanej Kim Cattrall v seriáli Sex v meste.

Pre publikáciu povedal: „Janet mala byť v šatách Rocha a [Justin] si šliapol na zadné šaty, aby odhalil zadok v tejto perleťovej šnúrke G. Ale oblečenie sa pár dní predtým zmenilo a ty si videl kúzlo. '

Wayne povedal, že Justin incident označil za „poruchu šatníka“. potom, čo sa to stalo.

Po nehode sa rýchlo zakryla

Po nehode sa rýchlo zakryla (Obrázok: Reuters)

dostať covid po očkovaní

Dodal: „Za milión rokov by som to nenazval šatníkom„ poruchou “. Bol to najfunkčnejší šatník v histórii. Ako stylista urobil to, čo mal. “

Zdroj blízky situácii však pri rozhovore s denníkom The NEWSAM tvrdil, že Lukas ' obvinenia „nie sú pravdivé“ a je „zvláštne“, že to stylista teraz tvrdí, „predať knihu“.

V posledných týždňoch sa Justin ospravedlnil Janet a jeho bývalej priateľke Britney za odpor, ktorému čelil kvôli zaobchádzaniu s Britney po ich rozchode v roku 2002.

lacné septembrové dovolenky 2018
Britney Spears pobozká Madonnu na udeľovaní cien MTV Video Music Awards v roku 2003

Britney Spears pobozká Madonnu na udeľovaní cien MTV Video Music Awards v roku 2003 (Obrázok: Getty Images)

Jeho nedávne ospravedlnenie naliehalo na Wayna, aby otvoril rozhovor o Super Bowle, a tvrdí, že Justin a Janet už dávno uzavreli mier. a že mu už odpustila.

NEWSAM kontaktoval Justinovho zástupcu so žiadosťou o vyjadrenie.