Jurgen Klopp zakazuje hráčom Liverpoolu dotknúť sa značky „This Is Anfield“ ako prejav úcty

Novým trénerom Liverpoolu Jurgena Kloppa, ktorý sa dotýka tohto, je znak Anfielda

Jurgen Klopp povedal svojim hráčom, aby sa nedotýkali značky „This Is Anfield“(Obrázok: Liverpool FC/Getty)

Jurgen Klopp zakázal svojim hráčom Liverpoolu dotýkať sa hry „This Is Anfield“; značka v tuneli štadióna.

umiera shona na korunovačnej ulici

Nemec svoje rozhodnutie vysvetlil tým, že jeho súčasní hráči budú hodní toho, aby sa ho dotkli, až keď dodajú klubu strieborné príbory.

„Povedal som svojim hráčom, aby sa nedotýkali hry„ This Is Anfield “. podpisujte, kým niečo nevyhrajú, “povedal. 'Je to znak rešpektu.'

Liverpool sa v tejto sezóne priblížil k zisku trofeje, pretože sa vo štvrtok večer dramaticky kvalifikoval do semifinále Európskej ligy.

Červení sa dočkali remízy na Anfielde so skóre na úrovni jedného, ​​ale zdá sa, že Dortmund dal skorý spánok, keď strelil dva rýchle góly na začiatku.

čižmy vianočné otváracie hodiny 2019

Divock Origi skóroval tesne po polčase, aby dal Liverpoolu iskričku nádeje, ale Marco Reus ' štrajku o 10 minút neskôr upravil na 3: 1 pre hostí.

Philippe Coutinho potom zasiahol z diaľky pre domácich a Mamadou Sakho sa po šrote v šestnástke dostal domov, aby opustil Kloppovu stranu a na postup postačil jeden gól.

Keď Anfield odskočil, Liverpool sa pustil do jugulárnej hry a ich intenzívna hra bola odmenená v prvej minúte zranenia. Dejan Lovren zamieril domov, aby zakončil jednu z najpozoruhodnejších nocí v The Reds. história.