Jennifer Aniston, Steven Spielberg a OPRAH vedú hviezdne uvedenie Apple TV+

Technológie

Jennifer Aniston, Reece Witherspoon, Steve Carell a Steven Spielberg patrili medzi celebrity, ktoré vystúpili na hviezdnom spustení novej televíznej streamovacej služby Apple, Apple TV+.

Apple TV+ je odpoveďou výrobcu iPhone Netflix , ktorá ponúka kombináciu pôvodného obsahu objednaného spoločnosťou Apple a agregovaných televíznych seriálov a filmov z iných streamovacích aplikácií a káblových služieb.

od Apple pôvodný obsah obsahuje oživenie série Stevena Spielberga 'Amazing Stories' z roku 1985, drámu o rannej televíznej spravodajskej šou s Reese Witherspoon, Jennifer Aniston a Steve Carell s názvom 'The Morning Show' a skutočnú kriminálnu drámu s názvom 'Are You Sleep', v hlavnej úlohe Octavia Spencer.

Jennifer Aniston a Reece Witherspoon oznamujú The Morning Show (Obrázok: Apple)

Oprah Winfrey tiež prinesie svoj slávny „Knižný klub“ na Apple TV+, ako aj dokumentárny seriál o sexuálnych útokoch na pracovisku a ďalší o duševnom zdraví.

„Spájam sily s Apple,“ povedala počas svojho vystúpenia na javisku v divadle Steva Jobsa v Cupertine v Kalifornii. 'Sú v miliarde vreciek.'

najlepšie dovolenkové parky uk

Oprah (Obrázok: Apple)

Medzitým bude od mája tohto roku dostupný agregovaný obsah z rôznych televíznych kanálov a viac ako 150 streamovacích aplikácií prostredníctvom aplikácie Apple TV prostredníctvom bezplatnej aktualizácie softvéru.

Televízne kanály zahŕňajú HBO, Starz, SHOWTIME, CBS All Access, Smithsonian Channel, EPIX, Tastemade, Noggin a nové služby ako MTV Hits, pričom podľa Apple budú postupne pribúdať ďalšie po celom svete.

Streamovacie aplikácie zahŕňajú Amazon Prime a Hulu – ale nie Netflix – ako aj služby platenej televízie ako Canal+, Charter Spectrum, DIRECTV NOW a PlayStation Vue.

Nové kanály (Obrázok: Apple)

Na rozdiel od súčasnej aplikácie Apple TV, ktorá jednoducho funguje ako obchod pre obsah v iných službách streamovania TV, Apple TV+ umožní používateľom streamovať relácie priamo v aplikácii.

Zákazníci si budú môcť predplatiť kanály Apple TV a streamovacie služby „à la carte“ – podľa Apple budú platiť iba za služby, ktoré chcú.

Spoločnosť Apple použije strojové učenie na poskytovanie prispôsobených odporúčaní naprieč všetkými kanálmi a aplikáciami, ktoré používa, a zobrazí nadchádzajúcu epizódu relácií, ktoré už sledujú, v sekcii „Ďalej“.

Je tu vyhradený priestor pre obsah pre deti vrátane Sesame Street a iných vzdelávacích relácií, ktoré poskytujú mladým divákom „bezpečné miesto na objavovanie“.

Veľký vták (Obrázok: Apple)

Nová aplikácia Apple TV nebude dostupná len na zariadeniach Apple – ako sú iPhone, iPad a Mac – ale aj na inteligentných televízoroch Samsung, LG, Sony a Vizio, ako aj na streamovacích boxoch Roku a Amazon TV.

Služba bude bez reklám, s videoobsahom dostupným na požiadanie, online aj offline, za mesačný poplatok.

Ceny ešte neboli oznámené, no Apple uviedol, že nová služba bude od jesene dostupná v 100 krajinách sveta.

„Apple TV+ bude domovom pre niektoré z najkvalitnejších originálnych príbehov, ktoré milovníci televízie a filmov doteraz videli,“ povedal Eddy Cue, senior viceprezident spoločnosti Apple pre internetový softvér a služby.

„Sme nadšení, že môžeme divákom poskytnúť ukážku Apple TV+ a nemôžeme sa dočkať, kedy si ju naladia od jesene.“

Najčítanejšie
Nenechajte si ujsť

sukňa kate middleton vybuchne