James Norton si zahrá v obnove Black NEWSAM od Netflixu ako streamovacej služby, ktorá oznamuje množstvo nových šou

Televízne Noviny

Hviezda vojny a mieru James Norton si zahrá v novej epizóde seriálu Čierne zrkadlo keď sa séria vráti na Netflixe neskôr v tomto roku.

V hlavnej úlohe sa predstaví po boku herečky Jurského sveta Bryce Dallasa Howarda v snímke Nosedive, jednej zo šiestich nových epizód antologickej série o technickej paranoji.

Nové epizódy, všetky od tvorcu Charlieho Brookera, sa môžu pochváliť radom hollywoodskych hviezd, vrátane herca Hry o tróny Jerome Flynna, herečky Belle Gugu Mbatha-Raw či hviezdy Domu z kariet Michaela Kellyho, či Marťana Mackenzie Davis a herečka Star Trek Into Darkness Alice Eve.

Spustia sa v streamovacej službe 21. októbra po tom, čo Channel 4 stratil vysielacie práva na sériu.

James Norton si zahrá v obnove Black NEWSAM od Netflixu

Gilmorove dievčatá

Gilmore Girls sú tiež späť! (Obrázok: Netflix)

Netflix tiež oznámil, že dlho očakávané oživenie Gilmore Girls bude mať premiéru 25. novembra.

Gilmore Girls: Rok v živote budú zahŕňať štyri 90-minútové epizódy pokrývajúce celú sezónu a opäť spoja Lauren Graham a Alexis Bledel ako matku a dcéru Lorelai a Rory Gilmore.

Séria antologie Easy režiséra Joe Swanberga, v ktorej si zahrajú Orlando Bloom, Malin Akerman, Dave Franco a Emily Ratajkowski, sa začne 22. septembra, oznámila zábavná spoločnosť.

Jennifer Garner sa tiež pripojí k streamovacej službe, keď bude vyjadrovať mamu Lamu v pôvodnom animovanom seriáli Llama Llama podľa knižnej série od Anny Dewdney.

Garner, ktorý sa minulý rok oddelil od manžela Bena Afflecka a má tri malé deti, povedal: „Za posledných desať rokov som svojim deťom prečítal knihy Llama Llama od Anny Dewdney stokrát. Netušil som, že sa to všetko bude počítať ako skúška - som nadšený, že môžem oživiť mamu Llamu pre Netflix.

„Knihy Llama Llama sa čítajú tak zábavne - vaše deti si ani nevšimnú, že sa učia životné lekcie, ako napríklad boj s nudou alebo zvládnutie prvého školského dňa. Ale keď vaše deti budú sledovať útulnosť vzťahu mamy Llamy s jej malou lamou, buďte pripravení na extra prítulnosť pri spájaní a zároveň spoznávajte svet okolo seba. “

Premiéra šou je naplánovaná na rok 2017.

Čítaj viac

Čierne zrkadlo, sezóna 3
Sezóna 3 Recenzia Muži proti ohňu Nenávisť v recenzii Nation Skúška Shut Up and Dance