Jake Paul pošle nahnevanú správu bratovi Loganovi a súperovi KSI po prekvapivom stretnutí

Box

Váš Horoskop Na Zajtra

Jake Paul trvá na tom, že ani KSI, ani jeho brat Logan s ním nechcú bojovať, keď sledoval stretnutie páru v Loganovom podcaste.Dvojica bola vášnivými súpermi dva roky, počas ktorých dvakrát bojovala v rokoch 2018 a 2019 a vybojovala prvé miesto pred tým, ako Brit zvládol odvetu víťazstvom s rozdeleným rozhodnutím.


A zatiaľ čo fanúšikovia boli potešení, že tento pár vyzerá priateľsky počas natáčania vo Veľkej Británii, Loganov mladší brat Jake z tohto predstavenia nijako nezaujal.Potom, čo Logan zverejnil fotografiu, na ktorej sa on a KSI smejú na súbore svojho podcastu „Impaulsive“ po hodinovom a pol on-line rozhovore sa Jake vydal na Instagram, aby urazil dvojicu.


„Obrázok dvoch mužov, ktorí so mnou nechcú bojovať,“ povedal Paul v príbehu na Instagrame vedľa fotografie svojho brata s KSI s nápisom „pozri sa, ako ďaleko sme prišli“.

A Logan odpovedal tým, že povedal, že „nechce, aby bojoval proti svojmu vlastnému bratovi, ale povedal, že by to urobil, keby musel, než zavolá Jakea„ p **** “.„Jediná vec, s ktorou bojujete, je kocovina na Ibize,“ povedal Jake v reakcii na príspevok svojho brata.

Jake a Logan Paul sa na sociálnych sieťach pohybovali tam a späť

Jake a Logan Paul sa na sociálnych sieťach pohybovali tam a späť (Obrázok: Getty Images)


„Váš škrečok neutiekol“ Na strednej škole, ako som vám povedal, som ju vrátil do obchodu s domácimi zvieratami, pretože to voňalo ako ***.

'Čo budeš robiť? Plakať o tom? Urobiť impulzívny? Predvídateľné. '

Zdá sa však, že tam a späť je len priateľské žartovanie, pričom mladší brat Paul potom zo žartu povedal, že ich matka Pam Stepnick sa spýtala, či by sa na neho nemohla staviť a poraziť jeho staršieho súrodenca.

V sérii jasne falošných textov z knihy „Rozhodne moja mama“ údajne povedala: „Nie, mali by ste skutočne poraziť tých *** ov mimo neho.

'F *** ten kus *** s som ho ani nechcel ... Toto nie je zábavné, toto je *** osobné, poraziť toho krvavého podcastera a vraziť mu do mozgu nejaký zatracený zmysel telo. '

A Logan odpovedal žartovným „plačom“ hlasová správa s otázkou, či ide o legitímny text od ich matky.

Dvojica je jednou z najväčších hviezd sociálnych médií a dokázala preniesť svoje fanúšikovské základne do sveta boxu, pričom mladší brat je etablovanejším bojovníkom, zatiaľ čo starší je väčším tvorcom peňazí.

Logan nedávno čelil Floydovi Mayweatherovi na exhibičnom súboji na Hard Rock Stadium v ​​Miami, čo bol len jeho tretí výstup v boxerskom ringu v akejkoľvek konkurenčnej schopnosti.

S Mayweatherom prešiel osemkolovú vzdialenosť a vzhľadom na pravidlá výstavy nebol udelený žiadny výsledok, napriek tomu, že Mayweather je jednoznačne lepším bojovníkom.

Stalo sa to potom, čo v rokoch 2018 a 2019 bojoval s kolegom youtuberom KSI v dvoch boxerských súbojoch, ktoré sa skončili najskôr remízou na amatérskej úrovni a prehrou v profesionálne schválenej odvete.

Medzitým Jake ešte neprehral boxerský zápas na akejkoľvek úrovni, pričom vyhral svoj jeden amatérsky zápas a potom zvíťazil 3: 0 v platených radoch.

V prvých zápasoch amatérov a profesionálov porazil youtuberov Dejiho Olatunjiho a AnEsonGiba, než v druhom zápase v roku 2020 nastúpil proti Natemu Robinsonovi.

Paul v novembri minulého roka brutálne knokautoval bývalú hviezdu NBA Robinsona o undercard Mike Tysona proti Royovi Jonesovi mladšiemu a potom sa v apríli stretol s bývalým bojovníkom UFC Benom Askrenom.

Askrena zastavil v prvom kole a teraz sa stretne s Tyronom Woodleyom vo svojom štvrtom súboji a jeho najťažšej skúške.

Pozri Tiež: