Jack Monroe reaguje na to, že Katie Hopkinsová stratila domov po prípade urážky na cti

Celebrity News

Potom, čo bolo odhalené, Katie Hopkinsová bola nútená predať svoje sídlo za 1 milión libier a presťahovať sa do prenajatého majetku po tom, ako prišla o prípad urážky na cti, sa vyjadrila spisovateľka jedla Jack Monroe.

Minulý rok bol bývalý učeň súťažiaci nútený zaplatiť stovky libier ako náhradu škody za tweety v roku 2015, ktoré falošne obvinili Jacka z podpory zneškodnenia vojnových pamätníkov.

Jack pôvodne požiadal Katie, aby sa ospravedlnila a darovala 5 000 libier na charitu pre migrantov. Keď však Katie odmietla ustúpiť, Jack sa rozhodol usadiť na súde.

Včera sa ukázalo, že Katie - ktorá predtým hovorila, že chudobní ľudia nemajú vinu na nikoho iného, ​​než na seba - predala svoj rodinný dom v Devone.

Marie-Anne Thiébaud

Katie Hopkins predala svoj dom za 1 milión libier po tom, čo prišla o prípad urážky na cti (Obrázok: Getty Images)

Jack Monroe povedala, že sa neteší z Katieho pádu (Obrázok: PA)

Jack, ktorá vedie kampane o problémoch chudoby, sa odvtedy vyjadrila, že sa „neteší“. pri páde Katie.

Spisovateľka a aktivistka tiež odhalila, že sa dokonca ponúkla, že Katie po ich súdnom prípade vráti výhru na cti - to však odmietla.

Mama na Twitteri napísala: „Ahoj! Len krátka poznámka - neradujem sa z toho, že tu niekto padol. Je to bezcenné a hrozné. Len sa musela ospravedlniť, nechcela, a ona za to draho zaplatila. /1

ako získať študentský preukaz

„Ponúkol som, že potom urážke na cti vrátim výhru, ona to nechcela. Nechcel som to, chcel som len mier. A teraz potichu (väčšinou) pokračujem vo svojom živote, píšem svoje knihy a robím prácu, ktorú som v tomto 18 -mesačnom skúšobnom období nemohol urobiť. /2. “

Monroe na záver povedala, že zaželá Katie všetko najlepšie do budúcna. „Čo je úplne v jej rukách,“ dodala.

Okrem toho, že stratila rodinný dom a zaplatila zákonný účet vo výške 500 000 libier, bola vzdialená aktivistka Hopkinsová vyhodená aj z dvoch lukratívnych novinových stĺpčekov a jej rozhlasovej relácie LBC.

V rozhovore pre The Sunday Times tento víkend sa Hopkinsová sťažovala, že jej myseľ stratila kariéru - porovnaním migrantov prechádzajúcich cez Stredozemné more na člnoch s „švábmi“ a tvrdením, že používa zbraňové balíky na zabránenie vstupu ľudí na európske pobrežie.

'Bývam v prenajatom, modernom, štvorizbovom rodinnom dome s manželom Markom a našimi tromi deťmi vo veku 15, 14 a 10 rokov,' povedala.

anjel číslo 11 11

Hopkins ' Po prehre v prípade urážky na cti sa kariéra zmenila (Obrázok: PA)

„Z bezpečnostných dôvodov je zastrčený z cesty - náš posledný domov bol zmanipulovaný až na miestnu policajnú stanicu a boli v ňom nainštalované panické poplachy kvôli hrozbám, ktoré som dostal do svojho života.

'Začiatkom roka 2018 som bol nútený predať ho za 950 000 libier, aby som zaplatil zákonný účet presahujúci 500 000 libier,' prezradila.

Napriek tomu sa neospravedlnila za okolnosti, ktoré predchádzali právnemu prípadu v roku 2017. Hopkinsová vyjadrila ľútosť nad tým, že nekonala skôr, aby prípad vyriešila mimosúdnou cestou.

Čítaj viac

Tipy editora Showbiz
Slzavá ​​Kate hovorí, že deti stratili „otca“ Jeff zdieľa dvojníka Freddieho Depp ukončil manželstvo Amber kvôli hovnu Kate Garraway potvrdzuje návrat GMB

koľko rokov má scott disick