Nikdy nebudem chodiť sám: Odcudzená manželka Brendana Rodgersa si po rozdelení manželstva pripije na nový život v Španielsku

Uk News

Susan Rodgersová

Toasty tu: Susan hovorí na zdravie svojmu novému životu na španielskom slnku(Obrázok: Facebook)

Oddýchnutá žena Susan Brendana Rodgersa, ktorá dvíha pohár bubliniek a relaxuje na slnku, si opečie svoj nový život v Španielsku.

Bývalá manažérka Liverpoolu sa usadila v Marbelle po ich prudkom rozchode po 24 rokoch-a rozvodoví právnici uzatvárajú dohodu o jeho majetkovej ríši za niekoľko miliónov libier.

42 -ročný Rodgers teraz žije s 32 -ročnou Charlotte Searleovou, bývalou organizátorkou ciest v klube Premiership, ktorej hymnou je Nikdy nepôjdeš sám.

Ale 40 -ročná Susan zverejnila sériu fotografií na Facebooku, aby mu ukázala, že sa tiež posunula ďalej a miluje svoj nový život na slnku. Jeden záber ju ukazuje v slnečných okuliaroch na ležadle a žiari, keď dvíha pohár do kamery.

A jej deti s Rodgersom - futbalista Swindonu Anton (22) a Mischa (19) ich očividne podporujú, pretože si predstavujú, ako s ňou relaxujú a užívajú si Mischovu narodeninovú oslavu.

ako správne nosiť mak
Susan Rodgersová, na obrázku vľavo

Narodeniny: S dcérou Mischou (Obrázok: Facebook)

Susan sa minulý rok rozišla s Rodgersom, ktorý ročne zarobí 5 miliónov libier ako šéf Liverpoolu.

Za ich spoločných čias, vrátane 13 rokov manželstva, vybudoval s obchodným partnerom Judith O’Hagan 102-domové portfólio nehnuteľností.

Portfólio sa teraz oceňuje - proces, ktorý stojí iba 35 000 libier - ako súčasť jeho trpkého rozvodu pri hádke so Susan - a právne zdroje počítajú s tým, že pravdepodobne bude hľadať polovicu jeho bohatstva.

Susan Rodgers, na obrázku v strede

Tím: Vyzerá tak blízko k deťom (Obrázok: Facebook)

Susan Rodgers, na obrázku v strede

Podpora: Anton a Mischa s mamou (Obrázok: Facebook)

Rodgers - medzi predchádzajúce kluby patria Swansea, Watford a Reading - prevzal opraty v Liverpoole pred tromi rokmi. Po skončení zmluvy v roku 2018 mohol zarobiť viac ako 20 miliónov libier.

Na verejnosť sa so Charlotte dostal na konci minulej sezóny potom, ako ich videli prázdniny v španielskom Sotogrande. Po presťahovaní sa do LA si manželia prenajali sídlo bývalého majstra Liverpoolu Stevena Gerrarda v Merseyside.

Povesti o ich vzťahu sa objavili pred dvoma rokmi, keď susedia hovorili o tom, že videli Rodgersovo Porsche zaparkované blízko Charlotteinho domu v Southporte. V apríli minulého roku sa ukázalo, že mladý muž zbil jej predné dvere kriketovým pálkou a kričal, aby Rodgers vyšiel von.

Manažér Liverpoolu Brendan Rodgers s Charlotte Hindovou prichádzajú na stanicu Lime Street

Zostava: Rodgers a Charlotte

A pri samostatnom incidente, v auguste 2014, jej bývalý manžel Stephen Hind dostal súdny príkaz, aby ju po skončení 17-mesačného manželstva otravoval textami o Rodgersovi.

Jeden povedal: Sledoval som ho, ako odchádza z vášho domu na naše výročie svadby. Hrám za ****** šťastné rodiny.

Od svojho vstupu do Liverpoolu Rodgers prešiel premenou imidžu, schudol a vybielil si zuby.

Susan začala pred tromi mesiacmi konanie pred rodinným súdom v Londýne so žiadosťou o rozhodnutie o výživnom.

Jej právnička Catherine Thomasová pre Sunday People povedala: Je smutná, že to musela urobiť.