Ak uvažujete o prechode na Sky Q, je tu jeden dôležitý háčik, o ktorom by ste mali vedieť

Sky Q

Sky včera začala predávať svoj dlho očakávaný set-top box Sky Q a ponúka prístup k celému radu nových funkcií a vylepšení oproti starnúcej službe Sky+.

Patrí medzi ne možnosť nahrávať tri relácie súčasne pri sledovaní štvrtej naživo, pozastaviť to, čo sledujete v jednej miestnosti, a začať akciu na tablete niekde inde vo svojom dome a sťahovať relácie do tabletu, aby ste ich mohli sledovať offline .

Zákazníci si môžu vybrať z dvoch nových balíkov - balík Sky Q s 1TB pevným diskom, ktorý nových zákazníkov stojí 42 libier mesačne, a balík Sky Q Silver s 2TB pevným diskom a ďalšími možnosťami záznamu, ktorý stojí 54 libier a mesiac.

ufc 243 uk čas

Je tu však jeden zásadný háčik. Jedna z najlepších nových funkcií Sky Q - možnosť sledovať televíziu Sky vo viacerých miestnostiach vo vašom dome - je k dispozícii iba ľuďom, ktorí si kúpia balíček Sky Q Silver.

Sky ponúka pre Sky Q dva nové balíky (Obrázok: Sky)

Systém sledovania viacerých miestností umožňuje niečo, čo sa nazýva Sky Q Mini - malý streamingový box, ktorý sa pripája k vášmu hlavnému boxu Sky Q prostredníctvom domáceho WiFi pripojenia.

To umožňuje niečo, čo Sky nazýva „plynulé prezeranie“, čo vám umožní zastaviť sa na jednom televízore a pokračovať tam, kde ste prestali v inej miestnosti, pričom vaše nahrávky budú tiež k dispozícii na všetkých zariadeniach.

Sky hovorí, že „dokonalým“ zážitkom zo sledovania tekutín je možnosť sledovať Sky na jednom televízore pomocou boxu Sky Q, sledovať na dvoch ďalších televízoroch pomocou mini boxov Sky Q a streamovať na dva tablety - všetko súčasne.

Sky Q Mini je však možné použiť iba vtedy, ak uzatvoríte 18-mesačnú zmluvu na drahší balík Sky Q Silver.

Čítaj viac: Sky Q „ďalšej generácie“ Set-top box sa dnes predáva: koľko stojí a ako ho môžem získať?

kedy začína boj ksi
Sky Q Mini, ktorý bude uvedený na trh v

Mini box Sky Q vám umožní sledovať Sky na iných televízoroch vo vašom dome (Obrázok: PA)

Zákazníci, ktorí sa prihlásia do balíka Silver, získajú jeden mini box Sky Q. Ak sa chcú pozerať na tretiu televíznu obrazovku, môžu si za príplatkový mini box Sky Q priplatiť 99 libier.

Náklady na zriadenie boxu Sky Q Silver sú tiež drahšie ako štandardné balenie - ak nevyberáte Sky Broadband alebo Sky Sports alebo Sky Movies súčasne, stoja 299 GBP.

To znamená, že na dosiahnutie „dokonalého“ zážitku zo sledovania tekutín budete musieť zaplatiť 54 GBP mesačne plus 99 GBP za extra box Sky Q Mini plus poplatok za zriadenie 299 GBP - ktorý funguje na 76 GBP mesačne rozložená na 18 mesiacov.

Ak chcete pridať služby Sky Movies a Sky Sports, budete musieť zaplatiť ďalších 34,50 GBP mesačne, ale náklady na zriadenie klesnú na 99 GBP - celkový súčet sa tak zvýši na 99,50 GBP mesačne rozložená na 18 mesiacov.

Existujúci zákazníci Sky budú musieť zaplatiť aj dodatočný poplatok za inštaláciu vo výške 50 libier.

Nové dotykové diaľkové ovládanie Sky Q, ktoré bude spustené v

Nové dotykové diaľkové ovládanie Sky Q (Obrázok: PA)

Sky to povedal Denná hviezda dôvodom, prečo do svojho štandardného balíka Sky Q nezahŕňa Mini box, je dať zákazníkom na výber - s mnohými si nerobia starosti s možnosťou viacerých miestností.

nadine a jesse metcalfe

Zákazníci, ktorí sa pôvodne prihlásia k štandardnému balíku Sky Q, však budú mať možnosť inovácie neskôr.

Buď si môžu ponechať svoj štandardný 1 TB box, ale každý mesiac platiť prémiovú cenu 54 GBP, alebo zaplatiť jednorazový poplatok (v rozmedzí od 50 do 200 GBP) za strieborný box Sky Q a pokračovať vo svojej lacnejšej cene 42 GBP za mesiac plán.

To im potom umožní prístup k boxu Sky Q Mini, ktorý si môžu kúpiť za 99 libier.

Sky Q má celý rad možností, ktoré ponúkajú flexibilitu zobrazovania tekutín pre všetkých zákazníkov, “povedal hovorca Sky pre NEWSAM Online.

„So balíkom Sky Q môžete streamovať televíziu po domácnosti prostredníctvom aplikácie Sky Q, vrátane pozastavenia v jednej miestnosti a spustenia akcie v druhej.

„Pre dokonalý zážitok zo sledovania tekutín ponúka balík Sky Q Silver aj možnosť sledovania na viacerých televíznych obrazovkách v celom dome.“

kim čong-čul

Sky Q je teraz možné kúpiť na sky.com/SkyQ .

načítavanie hlasovania

Ktorý poskytovateľ televízie je lepší?

5000+ HLASOVANÍ TAK ĎALEJ

NeboVirgin Media