Ako sledovať polčasovú show Super Bowl 2019 vo Veľkej Británii

Televízne Noviny

Možno nie ste fanúšikom amerického futbalu, ale to nie je dôvod, prečo to nepozerať polčasová šou NFL Super Bowl 2019 dnes večer, pretože sľubuje, ako vždy, hviezdnu podívanú svetovej triedy v najväčšom meradle.

Dnes večer na štadióne Mercedes-Benz v Atlante v štáte Georgia sa New England Patriots Toma Bradyho postavia proti Los Angeles Rams v boji o Vince Lombardi Trophy.

Priaznivci tejto akcie - a hudby - sa však budú tešiť na ohlasovanú prestávku v hre - polčasovú šou, v ktorej sa v minulosti objavili úchvatné súpravy od Beyoncé, Prince a Lady Gaga.

Tento rok, napriek kontroverzii okolo show okolo údajného zaradenia hráča Colina Kaepernicka do NFL na čiernu listinu, ktorý protestoval proti brutalite polície pokľaknutím počas štátnej hymny pred zápasom v roku 2016, organizátori zabalili niektorých z najpopulárnejších a najtalentovanejších umelcov sveta, aby udelili Super Ukážte výkony brnenia chrbtice, ktoré sme očakávali.

Tu je to, čo potrebujete vedieť, aby ste si to tiež užili.

Ako sledovať polčasovú show Super Bowl vo Veľkej Británii

Beyonce (L) a Chris Martin z Coldplay vystupujú na pódiu počas polčasovej šou Pepsi Super Bowl 50 na štadióne Leviho

Beyonce (L) a Chris Martin z Coldplay vystupujú počas polčasovej šou na Leviho štadióne v roku 2016 (Obrázok: FilmMagic)

Našťastie budeme môcť všetky akcie tu vo Veľkej Británii bezplatne sledovať na BBC One. Bude tiež k dispozícii na webových stránkach BBC iPlayer, BBC Sport a v aplikácii BBC.

Budete mať však neskorú noc, pretože spravodajstvo o tejto udalosti začína o 22:45 a zápas sa začína o 23:30 GMT pre divákov vo Veľkej Británii, čo je o 18:30 východného času v USA.

Načasovanie polčasovej šou bude závisieť od toho, čo sa v hre stane, ale môže sa začať kedykoľvek od 00:30 do 1:00 GMT.

S polčasovou šou a reklamami (pozrite si ich tu) sa úplné pokrytie skončí až okolo 4:00.

Sky a Sky Go tiež vysielajú Super Bowl, ale na jeho sledovanie budete potrebovať predplatné kanálov.

Kto vystupuje

Adam Levine, spevák skupiny Maroon 5

Adam Levine, spevák skupiny Maroon 5, ktorí sú headlinermi (Obrázok: Getty)

Legendárny Gladys Knight otvorí Super Bowl zaspievaním americkej hymny - Hviezdami posiatej zástavy.

Počas polčasovej šou budú rockoví popsteri Maroon 5 na titulke a na pódiu sa k nim pridajú rapperi Travis Scott (alias pán Kylie Jenner) a Outkast’s Big Boi.

Napriek tomu majú veľmi veľké topánky. V minulosti boli diváci doma a živé publikum na štadióne ohromení neuveriteľnými šou od Katy Perry, Beyonce a dokonca aj Michaela Jacksona.

Potom žiaden tlak ...

Čítaj viac

Polčasová show Super Bowl
Polčasová zostava predstavení a účinkujúci Rihanna odmietla polčasové predstavenie Polčasové najznámejšie predstavenia Všetky veľké reklamy Super Bowl 2019