Ako sa na Valentína pozerať na Fifty Shades Freed úplne zadarmo

50 Odtieňov Sivej

V kinách po celej Británii je teraz uvedených posledných 50 odtieňov šedej.

Napriek zmiešaným hodnoteniam kritikov môžu niektoré páry alebo priatelia, ktorí oslávia Valentína (aka Galentine), chcieť urobiť zábavnú noc a zamiešať niekoľko voľných vstupeniek do kina na sledovanie erotickej drámy.

Ako? TopCashback.co.uk ponúka všetkým novým členom cashback bonus 10 libier na pokrytie nákladov na lístok do kina, aby bolo možné vidieť najnovšiu výstrednú sériu hitov hollywoodskej franšízy, v ktorej hrajú A-listers Jamie Dornan a Dakota Johnson.

pavel chodec a lúka

Jamie Dornan a Dakota Johnson sa vracajú do posledného kola Fifty Shades

Film režiséra Jamesa Foleyho je adaptáciou tretieho románu z erotickej trilógie autora EL Jamesa.

Priaznivci hitovej jemnej porno série môžu očakávať obvyklú kombináciu potešenia a bolesti (Obrázok: Univerzálny)

14. februára znížte náklady tým, že si uplatníte nárok na bezplatnú ponuku, ktorá platí na lístky od všetkých veľkých reťazcov kín do 18. februára, kúpou vstupeniek ako obvykle a odoslaním potvrdenky online prostredníctvom TopCashback.co.uk získať hotovosť 10 libier.

Čítaj viac

Valentína 2019
Šťastný Valentín Vtipy Básne Najlepšie romantické prestávky v meste

Ak ešte nemáte účet, je úplne zadarmo sa zaregistrovať a cashback sa zvyčajne sleduje do siedmich dní a potom sa pripíše na účet člena do 30 dní. Zákazníci si môžu pozrieť úplné podmienky ponuky na stránke TopCashback.co.uk .

Očakáva sa, že fanúšikovia Spojeného kráľovstva sa hrnú do kina, aby stihli posledný film (Obrázok: Youtube/Universal Pictures Australia)

Prvý film Fifty Shades s názvom Fifty Shades of Grey, ktorý mal premiéru vo februári 2015, režíroval britský umelec Sam Taylor Johnson a v globálnom boxe napriek kritickému maulingu zarobil viac ako 436 miliónov libier.

Pokračovanie z roku 2017 s názvom Fifty Shades Darker zarobilo v pokladni viac ako 290 miliónov libier - pričom film Fifty Shades Freed je posledným dielom seriálu o otroctve.

Ako fungujú cashback weby?

  • Namiesto toho, aby ste nakupovali priamo v obchode online, pristupujete k predajcovi prostredníctvom cashback webových stránok, ktorí potom dostanú peniaze (podľa značky) za „odporúčanie“ ty k nim.

  • Vaša transakcia bude pokračovať ako obvykle a vaša položka bude stále doručená priamo od predajcu, ale webová stránka s cashbackom vám zaplatí zníženie tejto platby ako odmenu za používanie jej služieb a ako stimul na povzbudenie k návratu.

  • Táto suma môže byť čokoľvek od 1% do 100 GBP z vašich celkových výdavkov.

    donovan rory macdonald gallagher
  • Váš cashback vám bude zaslaný späť na váš cashback účet približne o 7 až 10 pracovných dní neskôr.

  • Pri komplexnejších službách, ako sú cestovné a finančné produkty, sa však toto obdobie môže predĺžiť na šesť mesiacov.