Ako desivé blízke smrti Kerry Katony a dcérky „spustili“ smrteľnú špirálu Georga Kaya

Celebrity News

O Kerry Katonej sa hovorí, že je „zdevastovaná“. po šokovej smrti problémového bývalého manžela Georga Kaya, ktorý v sobotu zomrel na podozrenie z predávkovania kokaínom.Speváčka Kerry - ktorá mala v čase svojej smrti obmedzovací príkaz voči bývalej rugbyovej hviezde - je údajne zdrvená z toho, že by chcela svojej dcére Dylan -Jorgeovej (päť) povedať, že jej otec je preč.


Kerry má zlomené srdce, je DJovým otcom a raz ho milovala. Neznesie myšlienku vysvetliť svojej dcére, čo sa stalo, “povedal zdroj denníku The Sun po tom, čo Georga (39) našli zrúteného doma vo Warringtone v Cheshire a vyhlásili ho za mŕtveho v nemocnici.Kerry, Goerge a ich dcéra Dylan-Jorge (Obrázok: Kerry Katona / Twitter)


Termíny turné mcbusted 2014
Kerry Katona, George Kay a malá dcéra Dylan-Jorge Rose, alias DJ Rose

Kerry a jej dieťa počas traumatického pôrodu takmer zomreli (Obrázok: Steve Meddle/ITV/REX)

Jeho smrťou sa končí tragická kapitola, v ktorej George bojoval s vážnymi problémami duševného zdravia po hlboko traumatickom narodení DJa v apríli 2014.38-ročná Kerryová, ktorá trpela preeklampsiou, takmer zomrela v pôrodnici. A jej dcéra tiež & quot; úplne zomrela & apos; a museli byť umiestnení na podporu života.

Nočná mora sa začala, keď Kerry dostala epidurálku a začala mať zážitok „mimo tela“.


Akoby som omdlel, ale ... stále som počul rozprávať všetkých ostatných. Naozaj si prajem, aby som nemala epidurál, “povedala This Morning.

Kerry Katona a tretí manžel George Kay

Kerry sľúbil, že sa bude držať Georga (Obrázok: TREVOR ADAMS / MATRIXPICTURES.CO.UK)

DJ je Kerryho jediné dieťa z manželstva s Georgeom Kayom (Obrázok: Instagram)

Hneď ako prišiel DJ, lekári ju položili na Kerryho hruď - ale ona hneď vedela, že jej dcéra je vážne chorá.

Niečo sa necítilo správne ... dieťa nedýcha. Prišiel teda havarijný tím, ktorý ju odo mňa zobral a ona úplne zomrela, “povedala.

Mali 101 dôvodov, čo sa mohlo stať ... vyšla tak rýchlo, že sa vrátila k tomu, ako bola v maternici, žijúca mimo placenty ... posadili ju na stroj na podporu života.

Kerry však nebola z lesa a jej placenta uviazla, čo spôsobilo život ohrozujúce krvácanie.

Dostal som sa do úplného šoku a pýtal som sa „Kde je moje dieťa?

Pokračovala: 'Strácal som veľa a veľa krvi, moja placenta praskla a museli ju odstrániť.'

A po traume priznala, že sa s Georgom rozišli, a vysvetlila: „Potom bolo nájsť si čas na seba skutočne ťažké.“

Kerry Katona a George Kay

Trauma spôsobila vzdialenosť medzi Kerrym a Georgeom (Obrázok: Ak)

Len o štyri mesiace neskôr bol na základe zákona o duševnom zdraví zadržaný utrápený George, ktorý ho zbadal nabiehať a vystupovať z áut neďaleko ich sídla v Oxfordshire a kričať: „Bijú ma kladivom. Prečo im to dovoľujete? Volajte ma ****** sanitka. '

George - ktorý sa s Kerry stretol v škole ako tínedžer vo Warringtone predtým, ako sa znova spojili vo svojich 30 rokoch - neskôr z výbuchu obvinil kombináciu alkoholu, práškov na spanie a steroidov, pričom vysvetlil, že odišiel niekoľko dní v čase bez spánku.

Kerry sľúbila, že bude stáť pri ňom, a vzali sa v septembri 2014, potom sa rozišli v októbri, keď podala obvinenie z ublíženia na zdraví športovej hviezde, ktorá si v roku 2004 odpykala tri a pol roka za vydieranie.

„Stále som šialene zamilovaný do Georga. Stále som za neho ženatý. Ale niekedy sa veci musia skončiť. A to je naozaj ono, “povedala Loose Women po tom, čo ho obvinila z nadávok a pľuvaniu do tváre.

V roku 2015 sa dali znova dohromady a pokúsili sa dať svojmu manželstvu šancu (Obrázok: Getty Images pre Nickelodeon)

V roku 2015 sa dali znova dohromady a pokúsili sa všetko zvládnuť, ale posledná kvapka prišla, keď George v júli 2017 utrpel ďalšie verejné zrútenie.

Počas znepokojujúceho dvojhodinového prestávky George vyliezol nahý na strechu nehnuteľnosti v liverpoolskom Formby a kričal o pomoc, kým ho polícia nevyviedla z miery.

To bol pre mňa klinec do rakvy, “povedala Kerry, ktorá má tiež deti Molly (16) a Lilly-Sue (14), Heidi (10) a Maxwell (9). „Myslel som si, že si otec, ovládaj sa trochu.

Tak dlho mal nado mnou takú moc, ale nemôžem nechať svoje deti, aby sa k tomu vrátili, aj keď by som mohol.

Ich rozchod sa ešte viac zhoršil v minulom roku, keď sa George údajne po hrozivom videohovore s DJ údajne vyhrážal Kerry a jej mame Sue.

'Kerry sa po telefonáte bála o život a bola to posledná kvapka po náročnom rozchode,' tvrdil zasvätený denník denníku The Sun.

'Jej deti budú vždy na prvom mieste, takže mala zavedený obmedzujúci príkaz.'

V čase jeho smrti sa verí, že svoju dcéru nevidel celý rok.

Kerryho dcéra Molly skočila na svoju obranu (Obrázok: Instagram)

Jej najstaršia dcéra Molly (17) z manželstva s hviezdou Westlife Brianom McFaddenom však narazila na „odporný“ postoj. tweet od kampane skupiny Fathers4Justice, z ktorého vyplývalo, že za jeho smrť môže nejakým spôsobom Kerry.

Zakladateľ Fathers4Justice Matt O’Connor na twitteri: Tragické správy o smrti Georga Kaya, ktorý prišiel do Fathers4Justice požiadať o pomoc.

Potom, čo mu @KerryKatona7 odoprel prístup k dcére Dylan-Jorge, mu zlomilo srdce. Katona „nemá zlomené srdce“. Na rukách má krv.

Rozhorčená Molly sa však k mnohým pridala a vyzvala na odstránenie tweetu.

Ako sa opovažujete robiť tak nechutné vyhlásenia v tak zraniteľnom čase, vaše obvinenia sú nepresné a extrémne necitlivé, “odpovedala.

Naozaj dúfam, že sa v takej situácii nikdy nedostaneš. Zlé slová od podlého človeka, za ktoré by ste sa mali hanbiť.