Webová aplikácia FIFA 21 FUT: Čas vydania, aplikácia FUT Companion a vracanie odmien

Futbal

Webová aplikácia FIFA 21 Ultimate Team bude vydaná dnes, pred zajtrajším skúšobným obdobím EA Play.

Webová aplikácia FUT 21, ktorá bude vydaná v stredu 30. septembra, umožní hráčom ochutnať FIFA 21 Ultimate Team prvýkrát a keďže spoločnosť EA už potvrdila, že tento rok nebude k dispozícii žiadna ukážka hry FIFA 21, je to prvá šanca pre väčšinu hráčov zažiť hru FIFA 21 celkovo.

Webová aplikácia FUT 21 bude vydaná pred skúšobným obdobím EA Play, pričom predplatitelia tejto služby budú mať od 1. októbra 2020 prístup k 10-hodinovej skúšobnej verzii celej hry, a vtedy hráči s najväčšou pravdepodobnosťou budú môcť stiahnite si a používajte aplikáciu FUT 21 Companion, mobilnú verziu webovej aplikácie FUT 21 Web.

kedy sa končí lotéria

Pred uvedením FIFA 20 v minulom roku bola webová aplikácia FUT spustená v stredu 18. septembra 2019 o 18:00 britského času, pričom aplikácia FUT Companion sa spustí o deň neskôr vo štvrtok 19. septembra 2019.

Kliknutím sem sa prihlásite na odber vyššej úrovne! Esports and Gaming Show na Podcasty Apple , Podcasty Google a Reproduktor .

Keďže však spoločnosť EA tiež potvrdila, že FUT TOTW bude odhalený a vydaný v stredu 30. septembra o 18:00 britského času, očakávame, že sa ľudia budú môcť prihlásiť do webovej aplikácie o niečo neskôr ako minulý rok, tesne po 18:00 britského času. Očakávame, že vo štvrtok 1. októbra 2020 si budete môcť stiahnuť aplikáciu FUT Companion pre Apple a Android.

AKTUALIZÁCIA: Webová aplikácia FUT 21 je teraz k dispozícii! - Prístup k nemu získate kliknutím sem .

vezmi ma von flirtovať

(Obrázok: EA SPORTS FIFA)

Ak ste sa prihlásili do webovej aplikácie, aby ste mohli spravovať svoj tím FIFA 20 Ultimate Team, získate odmeny pre vracajúcich sa hráčov pre FIFA 21 Ultimate Team a budú na vás čakať, keď sa prihlásite do novej verzie webovej aplikácie pre úplne prvýkrát.

FIFA 21 bude vydaná vo Veľkej Británii a na celom svete 9. októbra 2020, ale niektoré edície vám umožnia hrať FIFA 21 o niečo skôr.

Ak si predobjednáte FIFA 21 Ultimate Edition alebo Champions Edition na PlayStation 4, Xbox One a PC, budete môcť hrať od 6. októbra 2020. FIFA 21 Standard Edition umožňuje fanúšikom hrať z oficiálnych stránok hry Dátum vydania vo Veľkej Británii a vo svete 9. októbra 2020.

Zaregistrujte sa tu na e -mail NEWSAM Football, kde získate najnovšie správy a prenášate klebety