„Vhodné pre rodiny s deťmi” Once Upon a Deadpool s hodnotením 15 vo Veľkej Británii - rovnaké ako originál

Fred Savage

Zdá sa, že každý obľúbený Merc s ústami si nemôže oddýchnuť, aj keď sa snaží byť priateľský k rodine.

Once Upon a Deadpool je re -cut Deadpool 2, vydaný iba na jednu noc, aby pomohol získať peniaze na F *** Cancer - pre kampaň premenovaný na Fudge Cancer.

Toto dezinfikované úsilie vhodné pre rodinu bolo znova upravené a premyslené tak, aby zodpovedalo trhu PG-13, aby malo širšie publikum a mladým superhrdinským bláznom umožnilo zachytiť ho na obrazovke aspoň na jednu noc.

Ľudia predpokladali, že Spojené kráľovstvo pôjde v stopách USA a podľa toho zníži hodnotenie, ale nie je to tak, ako to kleslo.

Once Upon a Deadpool bol ohodnotený ako 15 s varovaním pred „silným násilím“ a „hrubý humor“ - presne rovnaké hodnotenie dostal Deadpool 2.

Vystupuje Fred Savage

sprejový kondóm

Nová verzia má osem nových scén a ponúka ucelený príbeh, ktorý vzdáva hold klasike The Princess Bride z roku 1987 a Fred Savage opakuje svoju úlohu - viac rukojemníkom ako ochotným účastníkom, ak sa má veriť novému traileru, ako ho vidíme pripútaný k posteli Ryanom Reynoldsom ' Wade, ako aj odkazmi súčasnej popkultúry na filmy ako Hore.

Fred Savage predtým hovoril o svojej účasti na opätovnom vydaní a povedal: „Kým moja účasť na tomto filme bola čokoľvek ale dobrovoľne, rád sa dozvedám, že Fudge Cancer bude príjemcom tohto nehanebného zhabania peňazí. “

Dolár z každého predaja lístkov v USA pôjde na F *** Cancer, vhodne premenovanú na Fudge Cancer, aby zodpovedal atmosfére filmu vhodného pre rodinu, a môžeme očakávať, že niečo podobné bude k dispozícii aj na premietanie v Británii.

A aj keď film nemusí byť dostupný tak širokému publiku, ako by možno dúfali, stále stojí za to vidieť ho nielen pre portrét Freda Savage, ale aj pre pomoc pri získavaní peňazí na dobrú vec.

Once Upon a Deadpool sa dostane do britských kín 11. decembra 2019.

Čítaj viac

Výber filmových redaktorov
Desivý thriller Netflix Platforma Ukradli rekvizity Jamesa Bonda v hodnote 100 000 libier Hnev Mandaloriana z Veľkej Británie Novinka na Netflixe v apríli