Herec Paul Nicholls z EastEnders sa bojí, že umrie, ak sa po bitke so závislosťou vráti

Celebrity News

Bývalý herec EastEnders Paul Nicholls priznal, že v dôsledku boja so závislosťou na drogách sa bál o život.42-ročná hviezda, ktorá do roku 1997 hrala v mydle Joe Wicksa, začala hovoriť o boji s depresiou, keď sa v posledných rokoch pokúšal dostať svoju závislosť pod kontrolu.


V rozhovore s Slnko 'herec odhalil, že v roku 2020 bojoval s relapsom, v ktorom v niektorých bodoch nespal niekoľko dní v kuse.Vo svojom úprimnom rozhovore s publikáciou Paul priznal, že sa cíti „hanblivo“. a bál sa, že príde o život, ak neprestane.


Predtým som mal problémy so závislosťou a minulý rok som relapsoval, “vysvetlil Paul pre The Sun.

Králičia diera, ktorou som išiel, viedla na miesta, o ktorých som si nikdy nemyslel, že by som v nich skončil - v bytoch s ľuďmi, ktorých som nepoznal.Bývalý EastEnders ' Paul Nicholls sa obáva, že zomrie, ak sa po bitke so závislosťou vráti

Bývalý EastEnders ' herec Paul Nicholls otvoril svoj boj s drogovou závislosťou

Keď Paul uvažoval o minuloročnom relapse, priznal, že sa oňho „prestal zaujímať“; a hľadal by kokaín po boku ľudí, ktorých nepoznal.


Paul dodal: „Ponoril som sa ako kameň do hlbokej depresie.

V určitých bodoch by som bol preč tri alebo štyri dni a vôbec by som nespal. Prestal som sa starať, stlačil som tlačidlo „f *** it“.

Paul Nicholls

Paul Nicholls začal hovoriť o relapsu v minulom roku a snažil sa dostať svoju závislosť pod kontrolu (Obrázok: Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock)

Paul Nicholls hral Joe Wicks v mydle do roku 1997

Paul Nicholls hral Joe Wicks v mydle do roku 1997 (Obrázok: BBC)

Nechajte si doručiť všetky najnovšie správy celebrít priamo do doručenej pošty

Od tajných sporov a sexy škandálov až po najväčšie titulky šoubiznisu - servírujeme dennú dávku klebiet.

Získajte prehľad o všetkých svojich obľúbených celebritách pomocou nášho denného spravodajcu, ktorý vám bezplatne doručíme priamo do doručenej pošty.

Prihlásiť sa môžete tu.

Naposledy som skončil v byte, kde ľudia fajčili, robili to a robili. Poznali ma. Rozhliadol som sa okolo seba a pomyslel som si: „Ak neprestanem, umriem“.

V posledných mesiacoch sa Paul zúfalo snaží obrátiť svoj život a raz a navždy nakopnúť svoju závislosť. Herec tiež prezradil, že pri pokuse o udržanie čistoty vyhľadal pomoc podpornej skupiny Narkotiká Anonymous.

Paul, ktorý vtrhol na scénu mydla vo veku 16 rokov, bol uznávaný vďaka svojej úlohe schizofrenika Joe Wicksa v EastEnders v 90. rokoch.

Bol dokonca dvakrát zvolený za najsexi herca televízie a počas rozkvetu na EastEnders sa objavil na mnohých obálkach časopisov.

aiko, princezná toshi
Paul Nicholls

Paul tiež hral vo filmoch Zákon a poriadok: Veľká Británia, Holby City a Bridget Jones: The Edge of Reason (Obrázok: BBC)

Herci Eastenders Michael French a Paul Nicholls ako David Wicks a Joe Wicks.

Herci Eastenders Michael French a Paul Nicholls ako David Wicks a Joe Wicks. (Obrázok: BBC)

Po práci na mydle prešiel na zaistené úlohy vo filmoch Zákon a poriadok: Veľká Británia, Holby City, Bridget Jones: Okraj rozumu a v divadelných produkciách.

V posledných rokoch však do značnej miery ustúpil z centra pozornosti, pretože stál pred niekoľkými osobnými bitkami vrátane rozvodu a závislosti.

V roku 2017 Paul priznal, že mal šťastie, že po hororovej nehode vodopádu v Thajsku žil.

Herca našli záchranné služby o tri dni neskôr na dne vodopádu na ostrove Koh Samui. Polovedomého Paula našli s podchladením, zlomeninou nohy a tropickou infekciou z rán.

V roku 2018 Paul potom prekonal mozgovú príhodu, ktorá ho viedla k takmer ročnému fyzickému výkonu, ktorý mu pomohol znovu získať pohyb.

Napriek tomu, že Paul v posledných rokoch zápasil so závislosťou, cíti sa optimisticky v súvislosti s budúcnosťou a odhalil, že sa teraz zotavuje. Dokonca škádlil, že v budúcnosti nebude proti návratu do EastEnders.

*Frank ponúka dôverné rady o drogách a závislosti (e -mail frank@talktofrank.com , správa 82111 alebo volajte 0300 123 6600) alebo NHS má informácie o získaní pomoci.