Dvaja z troch srílanských športovcov, ktorí sa „zmizli“ z hier Commonwealthu

Iné športy

Polícia West Midlands potvrdila, že dvaja športovci zo Srí Lanky, ktorí záhadne zmizli Hry Commonwealthu v Birminghame sa teraz našli, ale tretia je stále nezvestná.

Zápasníka, hviezdu džuda a trénera džuda nevideli od pondelka.

Táto trojica sa predtým vzdala svojich pasov, takže nemohla opustiť Spojené kráľovstvo.

Potom, čo zmizli, úradníci teraz odstránili dokumenty všetkým zostávajúcim členom srílanského tímu v Birminghame.

tory vedenie volebný harmonogram

Teraz sa však našli dvaja, s Polícia West Midlands Potvrdzujúc vo vyhlásení: „Dvaja ľudia – 30-ročná žena a 40-ročný muž boli nezvestní 1. augusta. Oboch sa podarilo vypátrať a už nie sú nezvestní.

'Dnes (4. augusta) sme dostali správu o nezvestnom treťom mužovi vo veku 20 rokov. Prebiehajú pátrania, aby sme ho našli.'

Srílanský tím sa skladá zo 161 športovcov a trénerského personálu, z ktorých každý dostal od vlády štandardné 180-dňové víza pred hrami.

koľko rokov má sheila hancock

Predtým, ako polícia potvrdila aktualizáciu, hovorca srílanského tímu Gobinath Sivarajah povedal: „Požiadali sme všetkých športovcov a funkcionárov, aby po incidente predložili svoje pasy predstaviteľom nášho príslušného miesta konania vo všetkých dedinách.

'Polícia to vyšetruje a títo traja nemôžu prekročiť hranice Spojeného kráľovstva. To, čo sa stalo, je naozaj nešťastné.'

Na Srí Lanke bol nedávno vyhlásený výnimočný stav počas série protestov v celej krajine.

 Yupun Abeykoon je zatiaľ jedným z troch medailistov Srí Lanky na hrách
Yupun Abeykoon je zatiaľ jedným z troch medailistov Srí Lanky na hrách ( Obrázok: Roland Harrison/Action Plus/REX/Shutterstock)

Krajina je uprostred svojej najhoršej hospodárskej krízy za viac ako 70 rokov, pričom potraviny, lieky a palivo sa začínajú míňať.

Existuje obava, že trio mohlo zmiznúť v snahe vyhnúť sa návratu do svojej vlasti.

koľko kalórií vo veľkom mac

Srí Lanka si na tohtoročných hrách zatiaľ pripísala tri medaily.

Palitha Bandara získala striebro v hode diskom mužov F44/64, zatiaľ čo Dilanka Isuru Kumara a Yupun Abeykoon získali bronz vo vzpieraní mužov do 55 kg a mužov na 100 metrov.

muži v pančuchách a podväzkoch