Dream job vám zaplatí za testovanie špičkových zábavných parkov vrátane Walt Disney World

Usa A Kanada

Môžete si vyskúšať všetky najlepšie jazdysmrť charterovej sporiteľne

Priaznivci zábavného parku, možno sme našli ultimátnu prácu snov!


Jedna cestovná kancelária chce najať niekoho, kto by zamieril do Orlanda na tri týždne ZADARMO na kontrolu všetkých najväčších zábavných parkov.Áno, to zahŕňa Walt Disney World a Universal Studios Resort.


Spoločnosť Ocean Florida v súčasnosti zamestnáva a Tester zábavného parku tri týždne v apríli/máji, aby ste vyskúšali všetko od jázd po jedlo, šou, sprievody a hromady zábavy.

Oh, a dokonca vás nechajú vziať so sebou na jazdu priateľa!Firma vám uhradí cestovné náklady a náklady na ubytovanie a lístky na zábavný park (a tiež vaše hosťa). Tiež získate denný rozpočet na pokrytie činností spojených s recenziou, ako je napríklad ochutnávka slávneho Hogsmeaded Butterbeer v Universal's Wizarding World.

Svet Walta Disneyho, niekto? (Obrázok: Shutterstock)


Nemusíte sa báť ani týchto otravných radov - počas cesty vám budú poskytnuté rýchle prihrávky a fotografické lístky, ako aj Go Pro na zachytenie týchto spomienok a FitBit na meranie vašich krokov a srdcového tepu.

Ale to nie je všetko.

Za vaše problémy vám spoločnosť zaplatí aj 3 000 libier.

Budete požiadaní o preskúmanie všetkých zábavných parkov v Orlande

bývalý joshua ritchie na pláži

Na oplátku budete požiadaní o poskytnutie spätnej väzby o celom rade faktorov vrátane celkového zážitku, vzrušujúceho faktora z jazdy a atrakcií, suvenírov, jedla a dokonca aj príležitostí na fotografovanie.

bude daň zo spálne zrušená

To bude zahŕňať aj fotografovanie a natáčanie videí do denníka, ktorý sa bude zdieľať na sociálnych sieťach.

Čítaj viac

Svetové sviatky Walta Disneyho
Lacné lístky na Disney World Florida Všetky podrobnosti o Toy Story Land Vily s tematikou Disney v Orlande Najlepšie miesta k jedlu vo svete Walta Disneyho

Myslíte si, že by ste boli pre túto prácu dokonalí? Môžeš podať žiadosť na webovej stránke Ocean Florida do 31.1.2020.

Nenechajte sa sklamať, ak vám práca nie je to pravé, ale o návšteve Orlanda ste vždy snívali.

Máme sprievodcov pre hľadanie lacných ponúk Walt Disney World a lacných ponúk Universal Studios, či už hľadáte celodenné lístky alebo plné balíčky.

Oh, a taktiež by ste sa mali pozrieť na nášho sprievodcu pre rozpočet na návštevu Orlanda plné najlepších tipov na hľadanie výhodných ponúk.