Vyhlásenie o probléme okresu Derby, pretože sa objavujú fotografie Wayna Rooneyho spiaceho v hotelovej izbe

Futbal

Rooneyho predstavili v pondelok na tréningu okresu Derby(Obrázok: Tom Maddick SWNS)

Derby County zverejnilo vyhlásenie, ktoré potvrdzuje, že Wayne Rooney hovoril s klubom priamo o jeho záberoch, ktoré cez víkend obleteli sociálne siete.

Zdá sa, že zábery zobrazujú legendu Manchestru United a Anglicka spiacu v hotelovej izbe s mladými ženami.

Rooney sa zúčastnila večierku s dievčatami vo VIP zóne v exkluzívnom klube Chinawhite v Manchestri po prehre Derbyho pred sezónou 2: 1 so Salford City.

opravári tetovania, prečo lou odišiel

Nič nenasvedčuje tomu, že by sa Rooney správal nevhodne.

Jeden záber s názvom „Sleepy wayne“ predstavoval blondínku, ktorá žartovne pózovala vedľa neho s vyplazeným jazykom a robila znak mieru. Na tom istom obrázku je v pozadí vidieť ženu ležať po celej dĺžke.

Rooney sa utešoval po tom, čo Derby prehralo 2: 1 so Salfordom

Na inom obrázku tiež jedna žena zrejme žartuje, keď na obrázku bliká svojim dnom vedľa šéfa Derby s titulkom Mooney Rooney.

Po prebudení Rooney opustil komplex Staycity.

na ktorom kanáli sa boxuje

Obrázky čoskoro začali kolovať online a Rooney informoval šéfov Derby.

Vyhlásenie Derby znelo: „Wayne Rooney informoval klub, že sa objavili fotografie a boli urobené bez jeho vedomia alebo súhlasu.

Renee Bargh Brad Pitt

'Po konzultácii bola vec oznámená polícii vo Veľkom Manchestri, ktorá incident v súčasnosti vyšetruje.' Aj keď to tak zostane, nebude k tomu žiadny ďalší komentár. “

Späť do práce: Rooney na tréningu.

Späť do práce: Rooney na tréningu (Obrázok: Tom Maddick SWNS)

V pondelok však oficiálny hovorca polície vo Veľkom Manchestri uviedol: „Nie sme si vedomí toho, že by to bolo nahlásené polícii. V súčasnosti nie je zapojená žiadna polícia. “

Derby je v súčasnej dobe pod transferovým embargom, aj keď teraz môžu urobiť štyri podpisy potom, čo EFL uvoľní pravidlá týkajúce sa registrácií hráčov.

Barani môžu pristúpiť iba k doplnkom, ak hráči, ktorí dorazia, nemajú zmluvu alebo sa pripoja na hosťovanie.

candy-rae fleur

Rooney o situácii klubu v Salforde povedal: „Je to veľmi ťažké.

Rooney je ženatý s Coleen

Rooney je ženatý s Coleen

'Povedali, že môžeme podpísať štyroch hráčov, ale v skutočnosti bude pre nás veľmi ťažké priviesť akýchkoľvek hráčov za okolností, v ktorých sa nachádzame. Mojou úlohou je vrátiť tomuto klubu dôstojnosť a hrdosť.'

„Myslím si, že fanúšikovia to musia vidieť.

„Ja, tréneri, hráči na tom pracujeme, ale tam, kde sme, ak tam nemôžeme priviesť žiadnych hráčov, bude pre mňa veľmi ťažké vytiahnuť tím na začiatok prvého zápasu sezóny.

'Takže potrebujeme pomoc od iných ľudí, dúfajme, že to príde, dúfajme, že to môžeme získať, pretože ak nie, nebudeme môcť súťažiť.'